e-mail na SMS

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
kapetr
Příspěvky: 224
Registrován: stř 12. říj 2011 7:14:21

e-mail na SMS

Příspěvek od kapetr »

Dobrý den. Prosím o radu.

Na O2 jsem využíval možnost emailu 00420xxxxxxxxx@sms.cz.o2.com, který přišel na mobil jak SMS-ka. Používal jsem to pro upozorňování na došlé emaily, Goggle calendar a tak.

Nyní jsem přešel kvůli rušení ZERA pod ČEZ mobil (v síti O2) a o tuto funkcionalitu jsem přišel :-(

Nevíte někdo náhodou o službě, třeba i zahraniční, v krajním případě i placené, která by nabízela přeposílání emailu na SMS ?
Nebo nějaký jiný bezpaušální (a bez min. plnění) op nebo virt ?

Pozn.: Smartphone nemám a mít nebudu, takže rady tohoto typu prosím ne.

Zdravím.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: e-mail na SMS

Příspěvek od Kristovec »

Vodafone to má taky,a též zdarma.Navíc si můžete sám nastavit uživatelské jméno xxxxx@vodafonemail.cz
Emaily přijímáte do 320 znaků,tedy 2 SMS,odesíláte 1 SMS za 1,21 Kč.Příjem SMS je zdarma.
www.vodafone.cz někde to tam najdete
kapetr
Příspěvky: 224
Registrován: stř 12. říj 2011 7:14:21

Re: e-mail na SMS

Příspěvek od kapetr »

Cožpak email 2 SMS má i TM, ale mně jde o bezpaušální tarify/předplacenky.
A Vodafone na míru za 0,- už snad ani neprodávají. A i kdyby, tak bohužel jejich signál je u nás prachmizerný.
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: e-mail na SMS

Příspěvek od aplet »

a ma neco takoveho odorik? :roll:
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: e-mail na SMS

Příspěvek od Kristovec »

kapetr píše:Cožpak email 2 SMS má i TM, ale mně jde o bezpaušální tarify/předplacenky.
A Vodafone na míru za 0,- už snad ani neprodávají. A i kdyby, tak bohužel jejich signál je u nás prachmizerný.
To platí i pro předplacené karty.Jen odeslání SMS na email z nich prý stojí 3 Kč.
Kamarád má předplacenku na kterou mu emailuji dost často !
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: e-mail na SMS

Příspěvek od Kristovec »

Nebo - tarif Nabito 119 k InKartě ČD stojí 30.25 Kč a máte 19 minut nebo 100 SMS a službu SMS Email ,ale opakuji - předplacenky ji mají také.
kapetr
Příspěvky: 224
Registrován: stř 12. říj 2011 7:14:21

Re: e-mail na SMS

Příspěvek od kapetr »

Kristovec píše:
kapetr píše:Cožpak email 2 SMS má i TM, ale mně jde o bezpaušální tarify/předplacenky.
A Vodafone na míru za 0,- už snad ani neprodávají. A i kdyby, tak bohužel jejich signál je u nás prachmizerný.
To platí i pro předplacené karty.Jen odeslání SMS na email z nich prý stojí 3 Kč.
Kamarád má předplacenku na kterou mu emailuji dost často !
Ano vím - jen nejsem schopen z TM vydolovat informaci o typu kreditu při přenosu.

Totiž - za přenos čísla na Twist chtějí 300,-, ale kompenzují to 300,- kreditem. Vzhledem k tomu, že ale téměř nevolám (jen přes Odorik :-), tak bych, pokud by šlo o bonus. kredit, ty 300,- vyhodil z okna - a to se mi nechce. Normální kredit bych vypotřeboval na DMS.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: e-mail na SMS

Příspěvek od Kristovec »

Já jsem měl na mysli předplacenky Vodafonu.Pravda,máte li tam špatný signál,,VF asi nechcete.
Seznam.cz míval myslím SMS vyrozumění o novém emailu,ale ty SMS nebývají zdarma.
xtonda
Příspěvky: 769
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: e-mail na SMS

Příspěvek od xtonda »

Na jaře se to tu řešilo, v následujícím vlákně jsou zmíněny dvě nezávislé služby kde se za to platí per SMS.
http://forum.odorik.cz/viewtopic.php?f=23&t=2249

Virtuálové musí každou SMS zaplatit a proto to poskytovat zadarmo nebudou. Je potřeba použít tu placenou službu nebo přejít k tomu z velké trojky, který to poskytuje, co se vyplatí záleží na počtu takových SMS.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: e-mail na SMS

Příspěvek od Kristovec »

xtonda píše:Na jaře se to tu řešilo, v následujícím vlákně jsou zmíněny dvě nezávislé služby kde se za to platí per SMS.
http://forum.odorik.cz/viewtopic.php?f=23&t=2249

Virtuálové musí každou SMS zaplatit a proto to poskytovat zadarmo nebudou. Je potřeba použít tu placenou službu nebo přejít k tomu z velké trojky, který to poskytuje, co se vyplatí záleží na počtu takových SMS.
U Vodafonu je to,mám dojem,limit 50 příchozích email/SMS denně,při překročení to do půlnoci stopnou,tak nějak asi.
Odpovědět