Volání do USA zcela zdarma

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Odpovědět
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Volání do USA zcela zdarma

Příspěvek od Kristovec »

Ve svém tabletu s Android 5.0 jsem objevil aplikaci Hangout,k ní lze z Google Play stáhnout číselník,a lze VoIPovat.Bez dobití kreditu lze zcela zdarma volat do USA,i když ne na všechna čísla,ale +1 213 9924214 jde i tak bez kreditu.Pokud vytočíte zpoplatněné číslo,objeví se cena 0,01 USD/min. a hovor nenaběhne.
Možná by to šlo i do toho Mexika,vyzkouším to.
Hangout je v souboru Google,ten 3 nebo 4 barevný kroužek.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Volání do USA zcela zdarma

Příspěvek od Kristovec »

Ne,tak to Mexiko bez kreditu nejde,+52 55 4170 8888,Sipbroker MX,je tam ta cena 0,01 USD.
Ale zkoušejte,máte-li tam kontakty,třeba se některý chytne i bez kreditu.
Belzebub
Příspěvky: 9
Registrován: pát 22. led 2016 14:55:19

Re: Volání do USA zcela zdarma

Příspěvek od Belzebub »

nastražil jsem uši, zbystřil zrak, co to čtu na tom fóru,že by do USA zdarma,možná je to tak..... :)
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Volání do USA zcela zdarma

Příspěvek od Kristovec »

Belzebub píše:nastražil jsem uši, zbystřil zrak, co to čtu na tom fóru,že by do USA zdarma,možná je to tak..... :)
Zkuste,uvidíte.Já mám jenom to jedno číslo,kam vytočit,ale kdo tam volá více liudem,může s Hangoutem docela ušetřit.
Ale - opakuji,ne na všechna čísla to jde bez kreditu,nevím,podle čeho se to určuje.
doodle
Příspěvky: 4
Registrován: pát 06. črc 2012 12:18:27

Re: Volání do USA zcela zdarma

Příspěvek od doodle »

Tak oficiálně jsou zdarma hovory do USA a Kanady pouze z USA a Kanady... https://www.google.com/voice/b/0/rates? ... rrency=EUR

Nicméně zkusil jsem bez kreditu vytočit z webového rozhraní gmailu číslo amerického mobilu (+1 732-934-####). Zobrazilo se, že hovor je zdarma a normálně to začalo vyzvánět. Na spojení jsem nečekal a ani jsem nezkoušel jiná čísla.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Volání do USA zcela zdarma

Příspěvek od Kristovec »

doodle píše:Tak oficiálně jsou zdarma hovory do USA a Kanady pouze z USA a Kanady... https://www.google.com/voice/b/0/rates? ... rrency=EUR

Nicméně zkusil jsem bez kreditu vytočit z webového rozhraní gmailu číslo amerického mobilu (+1 732-934-####). Zobrazilo se, že hovor je zdarma a normálně to začalo vyzvánět. Na spojení jsem nečekal a ani jsem nezkoušel jiná čísla.
Z Gmailu to jde taky? Já mám email právě u něj.No,mrknu se tedy i na to.
Odpovědět