Fayn zlevnil VoIP, flat stojí 269 Kč

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8137
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fayn zlevnil VoIP, flat stojí 269 Kč

Příspěvek od xsouku04 »

Pokud máte někdo na nějaké lince několik měsíců takový počet minut, že by se vám mohl vyplácet neomezený tarif, kontaktujte nás, dáme nižší cenu, aby to pokud možno vyšlo podobně.
vrksah
Příspěvky: 33
Registrován: stř 04. pro 2013 15:22:40

Re: Fayn zlevnil VoIP, flat stojí 269 Kč

Příspěvek od vrksah »

Fayn neomezený Voip tarif je za 249Kč, on tedy není neomezený, ale 3000min za měsíc. S Odorikem jsem sice spokojen, ale potřebuju teď více volat, tak zkouším tento tarif u Fayn a zatím spokojenost.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8137
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fayn zlevnil VoIP, flat stojí 269 Kč

Příspěvek od xsouku04 »

vrksah píše:Fayn neomezený Voip tarif je za 249Kč, on tedy není neomezený, ale 3000min za měsíc. S Odorikem jsem sice spokojen, ale potřebuju teď více volat, tak zkouším tento tarif u Fayn a zatím spokojenost.
Pokud opravdu provoláte víc jak tisíc minut za měsíc na mobil, Fayn ná Vás výrazně prodělá a vy můžete být spokojen. Jejich nabídka vychází z toho, že většina zákazníků provolá výrazně méně.
vrksah
Příspěvky: 33
Registrován: stř 04. pro 2013 15:22:40

Re: Fayn zlevnil VoIP, flat stojí 269 Kč

Příspěvek od vrksah »

Zatím to tak vypadá, že mi tak nějak bude stačit těch 3000minut, ale vše se může změnit, a pokud Fayn tento tarif zruší, pak můžu použít předplacenku neomezeným voláním v síti, většina hovorů mi jde pouze do jedné sítě. Díky za odpověď
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2570
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Fayn zlevnil VoIP, flat stojí 269 Kč

Příspěvek od Pitomec »

FAYN vůbec dělá takový zajímavý nabídky, např. teď akce na půl roku u mobilních tarifů za poloviční cenu a ještě k tomu zdarma 20 minut přes VoIP kamkoliv...
Obrázek
vrksah
Příspěvky: 33
Registrován: stř 04. pro 2013 15:22:40

Re: Fayn zlevnil VoIP, flat stojí 269 Kč

Příspěvek od vrksah »

Tak fayn nic moc, jeden den den jsem si nedobil kredit a už mi zablokovali i příchozí hovory, s tím jsem se vůbec nikde nesetkal, nijak mě na to nikde ani neupozornili(JEN MI STRHLI MĚSÍČNÍ POPLATEK A DOSTAL JSEM SE DO MÍNUSU). Tak to si službu nepředstavuju, že zablokují odchozí hovory, které jsem nezaplatil, to chápu, ale upozornění, že jsem se dostal do mínusu, by poslat mohli, holt chtějí rejžovat za každou cenu. Navíc jejich neomezený tarif neplatí ani na nomadická čísla, takže to je docela silně omezený neomezený VOIP tarif. Podpora je tam na dvě věci, neboť u telefonu Grandstream 1620 se nezobrazovala jména u příchozích hovorů, u Odorika vše šlapalo jak má a nakonec jsem musel vyřešit sám. Celkově zklamání, aspoň, že u starýho dobrýho Odorika je vše v pořádku.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Fayn zlevnil VoIP, flat stojí 269 Kč

Příspěvek od helmut.niederman »

vrksah píše:Tak fayn nic moc, jeden den den jsem si nedobil kredit a už mi zablokovali i příchozí hovory, s tím jsem se vůbec nikde nesetkal, nijak mě na to nikde ani neupozornili(JEN MI STRHLI MĚSÍČNÍ POPLATEK A DOSTAL JSEM SE DO MÍNUSU). Tak to si službu nepředstavuju, že zablokují odchozí hovory, které jsem nezaplatil, to chápu, ale upozornění, že jsem se dostal do mínusu, by poslat mohli, holt chtějí rejžovat za každou cenu. Navíc jejich neomezený tarif neplatí ani na nomadická čísla, takže to je docela silně omezený neomezený VOIP tarif. Podpora je tam na dvě věci, neboť u telefonu Grandstream 1620 se nezobrazovala jména u příchozích hovorů, u Odorika vše šlapalo jak má a nakonec jsem musel vyřešit sám. Celkově zklamání, aspoň, že u starýho dobrýho Odorika je vše v pořádku.
No more Fayn, its not fan :x Já jsem fayn používal naposledy v roce 2007 a dostal jsem se taky do mínusu 50,- Kč, a než mne stačili upozornit, už mi mailem poslali předžalobní upomínku, že kdy nezaplatím do určitého data, budou pohledávku vymáhávat soudně. A místo 50,- Kč mi naúčtovali pálku přes 1 tisíc korun. Ale nejsem si jist, ale myslím si, že od té doby Fayn už změnil majitele, že Fayn řídí někdo jiný, ale tehdejší praktiky byly hodně drsné. Navíc to byla předplacená služba, neměl jsem u nich žádnou smlouvu, ani neměli žádné mé kontaktní údaje, číslo občanky, nic, jen email, no a jakmile jsem jim zaplatil 1050,- Kč okamžitě jsem to zrušil.
Odpovědět