Internet od O2.sk zcela zadarmo !

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Internet od O2.sk zcela zadarmo !

Příspěvek od Kristovec »

Ta antianonymita je kromě Slovensk jěště i v Německu a ve Španělsku.V Německu to tak měli už v 90.letech minulého století,to jsem bydlel v Kraslicích a o 3 km dál je Klingenthal,takže jsem si tam tenkrát koupil SIMky tamních OPů,a to jsem musel předložit pas.Toto je skutečně dané zákonem země.Proto mi také ze Španělska neposlali SIMku toho jejich Orange.
V Polsku to zatím nemají,tam se SIMky kupují stejně jako u nás.
Co do kreditu,já to jen sleduji,co to dělá,tu SIMku nechám propadnout,tam jsem jen využil ty první 3 měsíce 5 GB s 50% slevou,takže jěště 1 nebo 2 dny to chci pozorovat a pak pujde do šuplíku až do deaktivace.Teď je tam -1€,2 nebo 3 dny a konec.Velký mínus se dělat nechystám.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Internet od O2.sk zcela zadarmo !

Příspěvek od Pitomec »

Strčil bych to za pětistovku na Aukro :D
Obrázek
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Internet od O2.sk zcela zadarmo !

Příspěvek od Kristovec »

Pitomec píše:Strčil bych to za pětistovku na Aukro :D
Dalo by se,ale já ji dám za 1 000 Kubáncům,oni využijí balíček Volania Svet,50 minut všude mimo EU za 6 €.
Minuta na Kubu totiž jinak nejde pod 1 USD,takže 0,12 €/min. je pro ně zázrak. :D
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Internet od O2.sk zcela zadarmo !

Příspěvek od Kristovec »

Konec nadějím - dnes o půlnoci mi prijsla zpráva o přenesení tech 50 kb a účtování 0,50 Eur,ale po chvilce mi byl internet zcela vypnut a je s ním ámen!Takže končím s mankem -1,50 €.Škoda!
Odpovědět