Android appky OPů - práce pro MUdr Chcholouška

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Odpovědět
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Android appky OPů - práce pro MUdr Chcholouška

Příspěvek od Kristovec »

Vodafone - 2x hlásí chybné heslo,pak se přihlásí,po potvrzení volby v hlavním menu opět - chybné heslo.
O2.SK má zase jiné svéhlavosti,už mi lezou na nervovou soustavu.
O2.SK navíc už asi 2 měsíce "zběsilou rychlostí" znovuzprovozňuje službu Dobíjení kreditu cez SMS,snad se jim to do konce roku podaří,už je červen ....... :lol:
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: Android appky OPů - práce pro MUdr Chcholouška

Příspěvek od aplet »

O2Sk má každou chvíli problém z dobíjením přes SMS a odpověď kdy to bude normálně fungovat neví nikdo.
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Android appky OPů - práce pro MUdr Chcholouška

Příspěvek od Kristovec »

aplet píše:O2Sk má každou chvíli problém z dobíjením přes SMS a odpověď kdy to bude normálně fungovat neví nikdo.
Dobíjení samo jde,dnes ráno jsem dobil,ale nejde jim registrace čísla do služby.Mně vyprší Visa karta,a jinou tam lze vložit jen úplným zrušením a opětnou aktivací,ale ta právě už 2 měsíce nefunguje.Neumím si představit jezdit pro kredit 700 kilometrů daleko.Leda jednorázově nakoupit kamion dobíjecích kuponů.Internetové dobíjení zahr.karty nepřijímá,OPové toto blokují,nevím proč,jen 4ka.sk dovolí dobíjet i zahr.kartou.U toho SMS dobíjení je štestí,že to obstarává ČSOB,proto to bere i CZ karty,jinak - :(
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Android appky OPů - práce pro MUdr Chcholouška

Příspěvek od helmut.niederman »

Kristovec píše:Internetové dobíjení zahr.karty nepřijímá,OPové toto blokují,nevím proč,
Z důvodu terorismu a bezpečnostních hrozeb. To samé má i rakouský T-mobile, zahraniční tedy českou platební kartou nelze dobít hovořím-li o online dobíjení prostřednictvím platebních karet. Protože tam vyžaduje mít rakouskou platební kartu dané rakouské banky. Zřejmě je to něco jiného než kupovat zboží z Amazonu :P Možná by to šlo dobít z bankomatu na rakouském území, ovšem česká banka si účtuje za dost nechutnou částku, a navíc to možná ani nejde, nevím... Ale když už jsem v Rakousku je lepší zajít na rakouskou poštu a za 10 €uro si koupit dobíjecí ticket a dobijecí kód přes USSD kód dobít kartu.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Android appky OPů - práce pro MUdr Chcholouška

Příspěvek od xsouku04 »

Čísla kradených platebních karet je možné na černém trhu koupit na internetu. Internetová platební karta = totální bezpečnostní nesmysl. Trochu problém bývá ona čísla platných platebních karet převést opět na hotovost. Možná si tedy jen chtějí ušetřit práci s tím nahánět tyto vykuky po světě. I když pravda úplně optimální způsob to není. Protože podvodník prozrazuje imei svého mobilu, polohu a další věci. Lepší je zůstat v anonymitě internetu.
Odpovědět