Nejnovější záhadnosti u připojení O2

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Odpovědět
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Nejnovější záhadnosti u připojení O2

Příspěvek od Kristovec »

Ještě dopoledne jsem jel s poFUP Tescomobilem 200 kbps,teď - asi 25.Ale zato SIMka O2.SK kde jsem mel poFUPrychlost asi těch 40 kbps najednnu frčí plnou rychlostí - LTE 50 MBps.Ale do obnovy balíčku je ještě 16 dní!Co se to tam zas děje?
Opravdu má O2.CZ net stopnot úplně? To by Tesco nedalo ani těch 25.
Záhadu jsem zjistil při pokusu poslouchat radio,asi tak 40 až 60 kbps má ta stanice.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Nejnovější záhadnosti u připojení O2

Příspěvek od helmut.niederman »

Ano, já jsem to taky zjistil, vyčerpal jsem datový kredit, neměl jsem obnovu dat a přesto frčím dál. Že by to byla nějaká tajná fičura O2 aby si lidi zapnuli automatickou obnovu dat a tak utráceli peníze a O2 získával příjem ? Nebo je to jen šotek, který přestává blokovat internet po vyčerpání datového balíčku ?

PSST. Prosím tuhle informaci nešiřte mimo forum Odorik, nerad aby se dostala do jiných fór, nebo dokonce na sociální sítě, nebo aby se tím dokonce zabývali redaktoři mobilních IT webů či blogů ( pokud na to sami nepříjdou, že ? ), zkrátka vás prosím abyste tuhle informaci nikam nebonzovali, jinak O2 může toho šotka skutečně zneškodnit a to by bylo nemilé. :!: :!: Děkuji vám všem.
Zivan
Příspěvky: 79
Registrován: stř 21. pro 2011 15:28:51

Re: Nejnovější záhadnosti u připojení O2

Příspěvek od Zivan »

Podle prispevku na foru mobilmanie se uz od vcerejsiho vecera klienti Bleskmobilu setkavaji s kompletni blokaci internetu. Takze to vydrzelo jen chvili.
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Nejnovější záhadnosti u připojení O2

Příspěvek od Kristovec »

Zivan píše:Podle prispevku na foru mobilmanie se uz od vcerejsiho vecera klienti Bleskmobilu setkavaji s kompletni blokaci internetu. Takze to vydrzelo jen chvili.
Já už jsem Tesco vyřadil,ale u O2.SK - tam to asi jede po jejich,poFUP rychlost mají 48 kbps,i tady v Čechách podle svého.Takže u nich se případný blok stopka neuplatňuje.
Až bude čas,testnu ještě to Tesco,naše,jestli je stopka nebo 48 či jinak.
Odpovědět