Mobilní Juro (Jánošík)

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Odpovědět
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Mobilní Juro (Jánošík)

Příspěvek od Kristovec »

0,02 €/min. napříč EU po dobití aspoň 5 €.
To nabízí Juro Slovak Telecomu.Po 30 dnech bez dalšího dobití 0,05 €/min.

juro.sk
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: Mobilní Juro (Jánošík)

Příspěvek od aplet »

Jen pre informací.
Při dobití 5 eur volání do EU za 0,02 eur
Při dobití 5 eur volání po EU roamingu 0,04 eur v 0 až 1 zóně a příchozí hovory 0,01eur.
Jinak vlastník T. COM SK něco takového jako Kaktus
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Mobilní Juro (Jánošík)

Příspěvek od Kristovec »

aplet píše:Jen pre informací.
Při dobití 5 eur volání do EU za 0,02 eur
Při dobití 5 eur volání po EU roamingu 0,04 eur v 0 až 1 zóně a příchozí hovory 0,01eur.
Jinak vlastník T. COM SK něco takového jako Kaktus
Určitě.Ale vypadá to,že se na Slovensku něco hýbe,na rozdíl od nás.
luky
Příspěvky: 635
Registrován: sob 24. bře 2012 20:56:12

Re: Mobilní Juro (Jánošík)

Příspěvek od luky »

i v dobách totality a normalizace byla na Slovensku vždy lepší atmosféra, větší svoboda. My jsme tady takový skanzen politiků, úplatných, připosraných. A do toho nadnárodní firmy, které nás umí vysávat...
Obdivuju hrdost Slováků, Poláků, Maďarů, Švýcarů.....prostě něco řeknou a udělají to.
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Mobilní Juro (Jánošík)

Příspěvek od Kristovec »

luky píše:i v dobách totality a normalizace byla na Slovensku vždy lepší atmosféra, větší svoboda. My jsme tady takový skanzen politiků, úplatných, připosraných. A do toho nadnárodní firmy, které nás umí vysávat...
Obdivuju hrdost Slováků, Poláků, Maďarů, Švýcarů.....prostě něco řeknou a udělají to.
Docela souhlasím.Mám podobný dojem.
A nejen že jsme nejpodělanější,ale i nejdražší a nejnekvalitnější,s výjimkou vysoce účinného metylalkoholu.
Dg: zlomená páteř.
Asi proto máme možná nejdražší mobilování v EU.Ale zčásti si za to můžeme sami.Lidi raději buď nevolají,nebo platí 11,50 Kč/min. na Slovensko,ale operátora nezmění.
Můžu radit jak chci,nezájem.
Tak jsem to vzdal a nikomu ze známých už neradím,plaťte,když Vám to nevadí,nebo se na mobil jen dívejte.
mobilemanic
Příspěvky: 486
Registrován: čtv 10. říj 2013 10:20:15

Re: Mobilní Juro (Jánošík)

Příspěvek od mobilemanic »

Kristovec píše:
luky píše:Lidi raději buď nevolají,nebo platí 11,50 Kč/min. na Slovensko,ale operátora nezmění.
Dokud se bude za změnu oparátora platit ten skrytý megapoplatek, tak nikdo operátora měnit nebude...
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Mobilní Juro (Jánošík)

Příspěvek od Kristovec »

mobilemanic píše:
Kristovec píše:
luky píše:Lidi raději buď nevolají,nebo platí 11,50 Kč/min. na Slovensko,ale operátora nezmění.
Dokud se bude za změnu oparátora platit ten skrytý megapoplatek, tak nikdo operátora měnit nebude...
Proč poplatek?Dokoupit SIM do dvousimkáče nebo občas vyměnit,zavolat a zpět.
Někdy dokonce stačí jen změnit tarif,u O2 na Na!dlouho a dobít jen když tam,Slovensko,chci volat,a jedu 5,90 Kč/hovor. Spíš je potíž s neochotou ke změnám.
luky
Příspěvky: 635
Registrován: sob 24. bře 2012 20:56:12

Re: Mobilní Juro (Jánošík)

Příspěvek od luky »

dvou SIM telefon je to nejlepší. A úplně nejlepší, když každá sim jede v jiné síti (TM, O2, VF). Kolikrát se mi stane, že jsem někde, kde není signál (les, železobeton. budova, podzemní garáž)....

I během přenášení čísel, změn operátorů atd. je dvou simkáč to nejlepší. To je jen evropské specifikum telefon na 1 sim. Třeba v Asii mají 2, 3 i 4 simkáče úplně běžně.... Konečně i u nás se začaly tyto telefony hojně prodávat. A už i v dobré kvalitě.
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Mobilní Juro (Jánošík)

Příspěvek od Kristovec »

luky píše:dvou SIM telefon je to nejlepší. A úplně nejlepší, když každá sim jede v jiné síti (TM, O2, VF). Kolikrát se mi stane, že jsem někde, kde není signál (les, železobeton. budova, podzemní garáž)....

I během přenášení čísel, změn operátorů atd. je dvou simkáč to nejlepší. To je jen evropské specifikum telefon na 1 sim. Třeba v Asii mají 2, 3 i 4 simkáče úplně běžně.... Konečně i u nás se začaly tyto telefony hojně prodávat. A už i v dobré kvalitě.
To první řeší právě 4ka.sk ,i když teď už se do T-Mobilu nepřihlásí,ale aspoň Kyslík a Voda,a ten Jánošík nevím,snad jde i jinde než jen v T-M.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Mobilní Juro (Jánošík)

Příspěvek od helmut.niederman »

luky píše:i v dobách totality a normalizace byla na Slovensku vždy lepší atmosféra, větší svoboda. My jsme tady takový skanzen politiků, úplatných, připosraných. A do toho nadnárodní firmy, které nás umí vysávat...
Obdivuju hrdost Slováků, Poláků, Maďarů, Švýcarů.....prostě něco řeknou a udělají to.
To máte naprostou pravdu, a říkají to dnes i lidé, kteří se zabývají duchovnem, spiritualitou/New Age ( oproštěnou od dogmatického náboženství a křesťanského populismu ) ezoterikou a ti právě říkají, že Slovensko má nádherné psychospirituální energie, lépe se tam daří než v Česku. Dokonce i senzibilové a lidé, kterým dobře funguje intuice a mají psychospirituální cítění, tak cítí, že když přejedou hranice ČeskoSlovenska tak cití ten rozdíl v energiích. Taky jsem někde četl, že Česká republika leží na negativním podloží, tedy že země Čech a Moravy leží na takové zvláštní geopatogenní zóně a čím dále od Čech směrem na Moravsko-Slovenské pomezí, tím je to lepší a lepší co se týče toho no a proto třeba v Čechách je jiné strukturované a jiné charakteristické počasí než na Moravě ( země Valašské, Hanácké, Moravsko-Slovácké ), je to oním podložím a geopatogenními zónami, ale Slovensko leží na lepším podloží a proto i lidé se k sobě na Slovensku, na Moravě chovají lépe než v Čechách či ve Slezsku.

Jednou jsem sledoval dokument, jak Maďaři nás Čechy kritizovali, že se neumíme bránit, že neumíme bojovat, že si necháváme kydat vše na hlavu, proto Maďaři chválili víc Slováky než Čechy.

Omlouvám se za O.T. :oops:
Odpovědět