Doporučený VoIP operátor v Německu?

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .

Doporučený VoIP operátor v Německu?

Příspěvekod Fex » úte 04. říj 2016 18:28:26

Může někdo doporučit VoIP operátora v Německu, ideálně podobného Odorikovi, tzn. i MVNO? Chtěl bych si v Německu u německého operátora zřídit účet a používat jeho pevnou linku (C) a mobilní linku+číslo (D) pro hovory mezi Českem a Německem (když se já budu nacházet v Německu) takto:

1. Příchozí české hovory na svou SIM od Odorika (A) přesměruji na pevnou linku u Odorika (B), tu přesměruji na (C) a tu na (D).
2. Odchozí hovory z (D) do Česka provedu zavoláním na (C), které bude přesměrované na (B) a pak použiji služeb Odorika.

Zatím vím jen o dvou podmínkách, aby to mohlo fungovat: musím mít adresu v Německu a německý operátor musí umět podmíněné přesměrování, aby příchozí hovor z (D) na (C) poslal na (B) a naopak hovor z (B) na (C) poslal na (D).

Komentáře a doporučení vítány.
Fex
 
Příspěvky: 32
Registrován: úte 07. kvě 2013 20:34:58

Re: Doporučený VoIP operátor v Německu?

Příspěvekod cizo » stř 05. říj 2016 2:53:51

Nějak nechápu,k čemu potřebujete německého VoIP operátora a co sledujete tím stonásobným přesměrováním. Každé z nich zhoršuje kvalitu hovoru a každé stojí peníze.
ad1) Proč pro příchozí hovory v Německu nepoužít přímo odoričí simku? Žádné přesměrování, příchozí roaming 0,37 Kč/min.
ad2) Pokud nechcete platit odchozí roaming voláním z Odorika v Německu do Česka (max. 2,49 Kč/min.), nabízí se použití slovenské Štvorky (0,04 EUR/min.) nebo pokud máte německou SIM s neomezeným voláním v Německu, lze použít volání přes přístupové číslo Betamax v Německu např. pomocí StuntCalls (0,005 EUR/min. + DPH). Nebo taky Odorikovo zpětné volání (na český mobil 0,59 + 0,59 + 0,37 Kč). Pokud je k dispozici slušný internet, samozřejmě možnost VoIP (např. Odorik nebo StuntCalls).
cizo
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 03. zář 2015 17:45:45


Zpět na Zajímavé služby, které neprovozuje Odorik.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků