Od dubna pozdraží SazkaMobil a znevýhodní služby

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Odpovědět
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Od dubna pozdraží SazkaMobil a znevýhodní služby

Příspěvek od helmut.niederman »

Vypadá to, že i SazkaMobil pod Vodafonem má problémy. Od dubna totiž zdraží volání na 2,50 Kč/min a odměnu za dobití už budou čerpat jen členové klubu Sazka.

Nový ceník od dubna je ke stažení na https://www.sazkamobil.cz/documents/301 ... 54fdaaf32d

Nejvíc mne štve že služby zhoršuje jako Tescomobil a ještě zdražuje, ale je to zřejmě Vodafonem. :x
Kristovec
Příspěvky: 1525
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Od dubna pozdraží SazkaMobil a znevýhodní služby

Příspěvek od Kristovec »

helmut.niederman píše:Vypadá to, že i SazkaMobil pod Vodafonem má problémy. Od dubna totiž zdraží volání na 2,50 Kč/min a odměnu za dobití už budou čerpat jen členové klubu Sazka.

Nový ceník od dubna je ke stažení na https://www.sazkamobil.cz/documents/301 ... 54fdaaf32d

Nejvíc mne štve že služby zhoršuje jako Tescomobil a ještě zdražuje, ale je to zřejmě Vodafonem. :x
Tescomobil je u O2. Ale co to tu letos vyvádí Vodkaphone je mi teda velkou záhadou.Vůbec to nechápu,a to jsem u nich od srpna 2 000. Včera jsem se se svým prastarým číslem vrátil k Tarifu 1 od Inkarty ČD, SMS do všech sítí tak mám za 0,30 Kč !
To je asi jediná výhoda současného Vodafonu :( !
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: Od dubna pozdraží SazkaMobil a znevýhodní služby

Příspěvek od aplet »

Měl jsem možnost mít sazkamobil a jejich internet a nikdy více. A co je legrace že nemají LTE ani za poplatek a teď zdražuji...
Já volam bud voip telefonu nebo přes odorikcallback a je to nejlepší..
5uch
Příspěvky: 443
Registrován: stř 21. lis 2012 4:01:18

Re: Od dubna pozdraží SazkaMobil a znevýhodní služby

Příspěvek od 5uch »

Divné věci se dějí u Vodafonu...
Na jejich facebooku se objevují pravidelně příspěvky naštvaných uživatelům, kterým se rozhodli násilně změnit jejich tarif (ještě před koncem smlouvy na dobu určitou). Sice jim dali tarif s větším (než potřebným) objemem služeb, ale za vyšší cenu.

Podle všeho se tak děje jak u lidí s tarify přímo od VF s tarify "Na míru", tak i některým virtuálům pod VF (tarify od mBank).
Třeba zde:
Jediná pozitivní zpráva je, že zatím neruší "Nulový tarif na míru".

Jsem zvědav, kdy mi zruší Odepiš. ;-)
VOX 802 -> Odorik byla jasná volba
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Od dubna pozdraží SazkaMobil a znevýhodní služby

Příspěvek od helmut.niederman »

Kristovec píše:
helmut.niederman píše:Vypadá to, že i SazkaMobil pod Vodafonem má problémy. Od dubna totiž zdraží volání na 2,50 Kč/min a odměnu za dobití už budou čerpat jen členové klubu Sazka.

Nový ceník od dubna je ke stažení na https://www.sazkamobil.cz/documents/301 ... 54fdaaf32d

Nejvíc mne štve že služby zhoršuje jako Tescomobil a ještě zdražuje, ale je to zřejmě Vodafonem. :x
Tescomobil je u O2. Ale co to tu letos vyvádí Vodkaphone je mi teda velkou záhadou.Vůbec to nechápu,a to jsem u nich od srpna 2 000. Včera jsem se se svým prastarým číslem vrátil k Tarifu 1 od Inkarty ČD, SMS do všech sítí tak mám za 0,30 Kč !
To je asi jediná výhoda současného Vodafonu :( !
Já vím, že tescomobile není u VF, ale od roku 2015 taky Tescomobil změnil podmínky za dobití kreditu k horšímu a teď to dělá Sazkamobil a to nemluvím o zdražení hovorů. Vodafone se vyplatil od vánoc do února, kdy jsem mohl 2xkrát čerpat 10 GB na předplacence. :)
Odpovědět