4KA.SK versus VODAFONE.CZ

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Kristovec
Příspěvky: 1525
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

4KA.SK versus VODAFONE.CZ

Příspěvek od Kristovec »

O "úpravě cen" Vodafonu,10GB za 1250 Kč,už řeč byla.Ale právě jsem skouknul 4ku a služba TO.NEKONEČNO zlevnila z 30 € na 20€ ! Takže za 560 Kč neomezený BEZFUPKOVÝ ! internet včetně neomezeného volání i SMS v rámci SR
Já už to nechápu,asi nás,zákazníky,vysávají západní matky našich povedených dcerušek,a to i v bankovnictví a jinde.Asi jsme obětí Unijního kolonialismu,nebo proč to tak je? Vždyť za 560 Kč tady je tak leda volání,tam - celá sít.Znechucuje mne to,dávám T-Mobilu za 30 GB 850 Kč,a kde jsou minuty a textovky?
Pane Mládku,co tomu říkáte?
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: 4KA.SK versus VODAFONE.CZ

Příspěvek od aplet »

pane Kristovec 4-KA má nejhorší pokrytí SR jejich služby jsou na nízké úrovni , nejlepší operátor v SR co se týče kvality pokrytí LTE je Orange Slovensko. 4-KA je vhodná na volání ale ne na internet pokud nechcete paušál.
Kristovec
Příspěvky: 1525
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: 4KA.SK versus VODAFONE.CZ

Příspěvek od Kristovec »

aplet píše:pane Kristovec 4-KA má nejhorší pokrytí SR jejich služby jsou na nízké úrovni , nejlepší operátor v SR co se týče kvality pokrytí LTE je Orange Slovensko. 4-KA je vhodná na volání ale ne na internet pokud nechcete paušál.
Jistě,záleží,čemu kdo dá přednost. Vysoká kvalita i cena,nebo nízké toto obojí
Náš T-Mobile nabízí bezFUPkový internet za 1 999 Kč,neomezené tarify nevím,asi těch obvyklých 750 Kč,takže neomezená síť za nějakých 2 800 Kč měsíčně,4ka má totéž za 560 Kč,a to za méně,protože my máme devalvovanou měnu.Já dávám přednost nabídkám 4ky . Naše,české,si moc nemohu dovolit.
Zivan
Příspěvky: 79
Registrován: stř 21. pro 2011 15:28:51

Re: 4KA.SK versus VODAFONE.CZ

Příspěvek od Zivan »

Pokud mas signal 4ky, tak OK :)
Kristovec
Příspěvky: 1525
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: 4KA.SK versus VODAFONE.CZ

Příspěvek od Kristovec »

Zivan píše:Pokud mas signal 4ky, tak OK :)
Tak ani tady v Čechách nemají naši OPové 100% pokrytí.A 4ka asi taky nezahálí
Tohle jsem ale myslel spíš jako příklad pro naše podstatně větší OPy s několika milióny,až 6 000 000,zákazníky.Jestliže jednomiliónová 4ka dokáže sestavit takovouto nabídku,proč totéž nejsou schopni dát našinci?
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: 4KA.SK versus VODAFONE.CZ

Příspěvek od helmut.niederman »

Jenže 4Ka mi neposkytuje balík volných MMS zpráv jako Vodafone. Navíc 4Ka ani MMS zprávy nenabízí - což je škoda. To je to samé, jako by přišel v Česku čtvrtý operátor a neumožňoval posílání SMS zpráv, navíc vyjádření ředitele 4Ky je dost arogantní co se týče nemožnosti posílání MMS zpráv. 8-)
Uživatelský avatar
michaels
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. led 2014 13:41:32

Re: 4KA.SK versus VODAFONE.CZ

Příspěvek od michaels »

Byl jsem v únoru s rodinou na lyžích na 3 dny ve Schladmingu, zašel do místní Billy, koupil kartu Yess, přepnul tarif a kluci měli 9GB za 270,- a já zase klid na lůžku :)
Ano, mám stejný pocit, že všechny matky podniků u nás nás vysávají, dělají z nás blbce .....
Kristovec
Příspěvky: 1525
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: 4KA.SK versus VODAFONE.CZ

Příspěvek od Kristovec »

helmut.niederman píše:Jenže 4Ka mi neposkytuje balík volných MMS zpráv jako Vodafone. Navíc 4Ka ani MMS zprávy nenabízí - což je škoda. To je to samé, jako by přišel v Česku čtvrtý operátor a neumožňoval posílání SMS zpráv, navíc vyjádření ředitele 4Ky je dost arogantní co se týče nemožnosti posílání MMS zpráv. 8-)
Ano,tomu se taky divím,ale máte-li internet,proč posílat placené MMS,když to jde zdarma emailem,a ještě mnohem víc? MMS po ČR je za 3 až 4 Kč,pošlete jich třeba 10 a hned je to znát. Proč,když emailem pošlete mnohem větší zásilku zcela zdarma?
Kristovec
Příspěvky: 1525
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: 4KA.SK versus VODAFONE.CZ

Příspěvek od Kristovec »

michaels píše:Byl jsem v únoru s rodinou na lyžích na 3 dny ve Schladmingu, zašel do místní Billy, koupil kartu Yess, přepnul tarif a kluci měli 9GB za 270,- a já zase klid na lůžku :)
Ano, mám stejný pocit, že všechny matky podniků u nás nás vysávají, dělají z nás blbce .....
Právě! O tom vysávání jsem četl na novinky.cz že mateřské banky v D,AT i jinde "vybírají dividendy" z našich bank,ty velké jsou,myslím,všechny v západních rukách. A proto např. Česká spořitelna zvyšuje poplatky,a asi proto Vodafone "upravil cenu" 4 GB z 519 na úctyhodných 999 Kč! Tohle už se prostě přehlédnout nedá.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: 4KA.SK versus VODAFONE.CZ

Příspěvek od helmut.niederman »

michaels píše: Ano, mám stejný pocit, že všechny matky podniků u nás nás vysávají, dělají z nás blbce .....
Taky mám ten pocit a mám i jistou politicko-konspirační teorii, proč se to tak děje. Ale nevím, jestli to má cenu zde ve fóru Odorik psát, spíše by se to hodilo na weby typu Aeronet, ProtiProud, ParlamentníListy, aj. Tedy konspirační teorii, že nás vysávají záměrně a děje se to od 90.let. Taky mám i převzatou konspirační teorii, která se teď na internetu šíří, ale sem to určitě psát nebudu. :D
Odpovědět