UŽITEČNOST VÝPADKU ROAMINGU U O2

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Odpovědět
Kristovec
Příspěvky: 1525
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

UŽITEČNOST VÝPADKU ROAMINGU U O2

Příspěvek od Kristovec »

Dnes jsem zapnul svou O2.SK předplacenku,a zjistil jsem,že na ni mám o 3 € víc kreditu,i doba platnosti poposkočila z března 2018 na 5.červen
To je milé,i Slováci totiž měli ty roamové potíže,nejen naši,čeští Kyslíkáři
Za ta 3 € mám 26 až hodinových hovorů do O2.SK,i odsud z Čech samozřejmě

Navíc,už dříve O2.SK prodloužila platnost kreditu po dobití z 3 nebo 6 mésíců na 12,bez ohledu na výši dobití.
Takže milá pozornost. Teď se mi dýchá nádherně,díky O2 ;) !
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: UŽITEČNOST VÝPADKU ROAMINGU U O2

Příspěvek od helmut.niederman »

Kristovec píše:Dnes jsem zapnul svou O2.SK předplacenku,a zjistil jsem,že na ni mám o 3 € víc kreditu,i doba platnosti poposkočila z března 2018 na 5.červen
To je milé,i Slováci totiž měli ty roamové potíže,nejen naši,čeští Kyslíkáři
Za ta 3 € mám 26 až hodinových hovorů do O2.SK,i odsud z Čech samozřejmě

Navíc,už dříve O2.SK prodloužila platnost kreditu po dobití z 3 nebo 6 mésíců na 12,bez ohledu na výši dobití.
Takže milá pozornost. Teď se mi dýchá nádherně,díky O2 ;) !
Tak jak jsou na tom lépe než polští operátoři, já si dobil 25 Zl u t-mobile ( samotný proces dobíjení je pro hodně silné nervy, protože u T-mobile pokud chcete dobít českou platební kartou, jediný portál, který vám to umožní kredit dobít je www.doladowania.payu.pl jinak na jiných platebních médiích vám sice umožní taky dobít na platební kartu, ale ti zase vyžadují číslo platební karty, který je delší než 16 číslic :x , naštěstí u Playu a Plusu je doladowania konta opravdu easy a nejsnažší cestou je pak zajet do Polska na poštu a tam si koupit dobíjecí kupón který vám vytisknou na pokladně, vypadá to jako EET účtenka, oni totiž nemají klasické dobíjecí kupóny jak je známe tady v ČR, pak už jen zadat dobíjecí USSD kód ) a prodloužila se mi platnost kreditu jen o 30 dní.
V Play jsem zas dobil 53 Zl a platnost kreditu mám jen 3.měsíce :evil:

Navíc jsem musel registrovat telefonní číslo na občanský průkaz. Na jednu stranu vám prodají anonymně SIM kartu, ale registraci čísla musíte udělat na dowód osobisty jinak vám ta SIM karta nebude v telefonu fungovat. Takže zlatí čeští a slovenští operátoři. :idea:
Kristovec
Příspěvky: 1525
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: UŽITEČNOST VÝPADKU ROAMINGU U O2

Příspěvek od Kristovec »

helmut.niederman píše:
Kristovec píše:Dnes jsem zapnul svou O2.SK předplacenku,a zjistil jsem,že na ni mám o 3 € víc kreditu,i doba platnosti poposkočila z března 2018 na 5.červen
To je milé,i Slováci totiž měli ty roamové potíže,nejen naši,čeští Kyslíkáři
Za ta 3 € mám 26 až hodinových hovorů do O2.SK,i odsud z Čech samozřejmě

Navíc,už dříve O2.SK prodloužila platnost kreditu po dobití z 3 nebo 6 mésíců na 12,bez ohledu na výši dobití.
Takže milá pozornost. Teď se mi dýchá nádherně,díky O2 ;) !
Tak jak jsou na tom lépe než polští operátoři, já si dobil 25 Zl u t-mobile ( samotný proces dobíjení je pro hodně silné nervy, protože u T-mobile pokud chcete dobít českou platební kartou, jediný portál, který vám to umožní kredit dobít je http://www.doladowania.payu.pl jinak na jiných platebních médiích vám sice umožní taky dobít na platební kartu, ale ti zase vyžadují číslo platební karty, který je delší než 16 číslic :x , naštěstí u Playu a Plusu je doladowania konta opravdu easy a nejsnažší cestou je pak zajet do Polska na poštu a tam si koupit dobíjecí kupón který vám vytisknou na pokladně, vypadá to jako EET účtenka, oni totiž nemají klasické dobíjecí kupóny jak je známe tady v ČR, pak už jen zadat dobíjecí USSD kód ) a prodloužila se mi platnost kreditu jen o 30 dní.
V Play jsem zas dobil 53 Zl a platnost kreditu mám jen 3.měsíce :evil:

Navíc jsem musel registrovat telefonní číslo na občanský průkaz. Na jednu stranu vám prodají anonymně SIM kartu, ale registraci čísla musíte udělat na dowód osobisty jinak vám ta SIM karta nebude v telefonu fungovat. Takže zlatí čeští a slovenští operátoři. :idea:
Tak,pokud si dobíjím SK karty sám,jde to zcela bez potíží - Kyslíkáři přijímají CZ platební karty,a lze dobíjet velice pohodlně odesláním SMS v náležitém tvaru na 8000. 4ka.sk také přijímá naše bankkarty.
I ukrajinský Kyivstar dobíjím na jeho webu naší bankkartou.Ale takový lifecell,ukrajinský OP v tureckém vlastnictví,i bohužel Vodafone.ua cizí karty odmítají,takže pro dobití jejich SIM si na webu dobiju svůj Kyivstar a pak GSM kódem *124*kolikpeněz*najakéčíslo# kredit přepošlu,potvrdím *125# a hotovo.
Kyivstar totiž umožňuje převod kreditu i ke konkurenci ! Něco takového asi v ČR nejde.
Ale ta 3 € od Kyslíkářů to bylo odškodnění za nefunkční roaming.
Odpovědět