O2 Voľnosť - levné dlouhé volání a data

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
pav
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 04. črc 2013 20:30:44

O2 Voľnosť - levné dlouhé volání a data

Příspěvek od pav »

Slovenské O2 zavádí nový předplacený tarif O2 Voľnosť - s cenou 0,1 Euro/hovor a 1 GB za 5 Euro, přičemž v ČR by měla být podle slovenské Mobilmánie možné využití bez omezení (http://mobilmania.azet.sk/clanok/125665 ... a-0-1-eura , https://www.spolocnost.o2.sk/tlacove-ce ... o2-volnost ). Škoda, že obdobný tarif nenabízí O2 i v ČR.
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: O2 Voľnosť - levné dlouhé volání a data

Příspěvek od aplet »

možná pro Slováky žijící v České republice jinak nic zajímavého. Je to vhodné jen na dlouhé hovor.
Kristovec
Příspěvky: 1525
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: O2 Voľnosť - levné dlouhé volání a data

Příspěvek od Kristovec »

TO JE DOBRÉ,DÍKY ZA INFO. MÁM TŘI SIMKY,NA JEDNÉ TO MOHU VYZKOUŠET.
JE TO VÝHODNÉ,O2.CZ CHCE 6 KČ/HOVOR,ANO - I K SOUSEDŮM,SK D AT PL,ALE MUSÍTE KAŽDÝ MĚSÍC DOBÍT 300 KČ,TARIF NA!DLOUHO
A 1 GB ZA 5 EUR,140 KČ ? V ČR JEN POLITIKOVÉ !
ALE - PROTI 4.KA SLABÉ - SLOVENSKO NEOMEZENĚ ZA 20 EUR,VČETNĚ DAT.
ASI SE TAM NĚCO ZAČALO HÝBAT,NA ROZDÍL OD CZ,BOHUŽEL !
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8139
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: O2 Voľnosť - levné dlouhé volání a data

Příspěvek od xsouku04 »

Mně to přijde dobré hlavně jako druhá SIM. Pokud čekám delší hovor, zavolám přes tohle, jinak volám třeba přes Odorik nebo Kaktus. U delších hovorů nebude ani tolik vadit slovenské číslo, mám čas vysvětlit, že je to jen proto, že na Slovensku mají levnější volání.
Kristovec
Příspěvky: 1525
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: O2 Voľnosť - levné dlouhé volání a data

Příspěvek od Kristovec »

xsouku04 píše:Mně to přijde dobré hlavně jako druhá SIM. Pokud čekám delší hovor, zavolám přes tohle, jinak volám třeba přes Odorik nebo Kaktus. U delších hovorů nebude ani tolik vadit slovenské číslo, mám čas vysvětlit, že je to jen proto, že na Slovensku mají levnější volání.
ANO,TAKHLE NĚJAK. JAKO PRVNÍ NA KRATŠÍ HOVORY BUĎ ODORIK VOIP NEBO 4KA.SK TA ÚČTUJE 1 + 1 A VOLÁ SE 0,04 €/MIN.
JÁ SI MYSLÍM,ŽE SOUČASNÝ CENOVÝ POHYB SMĚREM DOLU JE V NAŠEM BLÍZKÉM ZAHRANIČÍ MOŽNÝ PRÁVĚ DÍKY 4KA. MÍT VŠE NEOMEZENĚ ZA SMĚŠNÝCH 20 €,TOMU NEODOLAJÍ ANI SKALNÍ PŘÍZNIVCI OSTATNÍCH OPŮ.
JINAK - VOLAL JSEM O2.SK OPERÁTOROVI,SKUTEČNĚ OD 13.6. LZE PŘEJÍT NA VOLNOST,TAK JSEM MU ŘEKL,AŤ MI TO HNED OBJEDNÁ,AŤ NEMUSÍM VOLAT ZNOVU V ÚTERÝ.
Uživatelský avatar
michaels
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. led 2014 13:41:32

Re: O2 Voľnosť - levné dlouhé volání a data

Příspěvek od michaels »

ANO,TAKHLE NĚJAK. JAKO PRVNÍ NA KRATŠÍ HOVORY BUĎ ODORIK VOIP NEBO 4KA.SK TA ÚČTUJE 1 + 1 A VOLÁ SE 0,04 €/MIN.
JÁ SI MYSLÍM,ŽE SOUČASNÝ CENOVÝ POHYB SMĚREM DOLU JE V NAŠEM BLÍZKÉM ZAHRANIČÍ MOŽNÝ PRÁVĚ DÍKY 4KA. MÍT VŠE NEOMEZENĚ ZA SMĚŠNÝCH 20 €,TOMU NEODOLAJÍ ANI SKALNÍ PŘÍZNIVCI OSTATNÍCH OPŮ.
JINAK - VOLAL JSEM O2.SK OPERÁTOROVI,SKUTEČNĚ OD 13.6. LZE PŘEJÍT NA VOLNOST,TAK JSEM MU ŘEKL,AŤ MI TO HNED OBJEDNÁ,AŤ NEMUSÍM VOLAT ZNOVU V ÚTERÝ.
Prosím, přestaňte tady ve foru KŘIČET a zmáčkněte si Caps Lock zase do normálního módu ... díky ...
Kristovec
Příspěvky: 1525
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: O2 Voľnosť - levné dlouhé volání a data

Příspěvek od Kristovec »

michaels píše:
ANO,TAKHLE NĚJAK. JAKO PRVNÍ NA KRATŠÍ HOVORY BUĎ ODORIK VOIP NEBO 4KA.SK TA ÚČTUJE 1 + 1 A VOLÁ SE 0,04 €/MIN.
JÁ SI MYSLÍM,ŽE SOUČASNÝ CENOVÝ POHYB SMĚREM DOLU JE V NAŠEM BLÍZKÉM ZAHRANIČÍ MOŽNÝ PRÁVĚ DÍKY 4KA. MÍT VŠE NEOMEZENĚ ZA SMĚŠNÝCH 20 €,TOMU NEODOLAJÍ ANI SKALNÍ PŘÍZNIVCI OSTATNÍCH OPŮ.
JINAK - VOLAL JSEM O2.SK OPERÁTOROVI,SKUTEČNĚ OD 13.6. LZE PŘEJÍT NA VOLNOST,TAK JSEM MU ŘEKL,AŤ MI TO HNED OBJEDNÁ,AŤ NEMUSÍM VOLAT ZNOVU V ÚTERÝ.
Prosím, přestaňte tady ve foru KŘIČET a zmáčkněte si Caps Lock zase do normálního módu ... díky ...
PROMIŇTE,NENAPADLO MNE,ŽE BY TO MOHL BÝT PROBLÉM
JÁ PÍŠU VELKÝMI PÍSMENY,PROTOŽE MÁM SLABŠÍ ZRAK,A NĚKTERÁ MALÁ PÍSMENA MI UŽ DĚLAJÍ POTÍŽE
PÍŠU TOTIŽ NA MOBILU,POČÍTAČ NEMÁM. MOC SE OMLOUVÁM.
aplet
Příspěvky: 283
Registrován: pon 07. led 2013 23:31:17

Re: O2 Voľnosť - levné dlouhé volání a data

Příspěvek od aplet »

Pán Michaels zde je diskuze o nové službě slovenského O2 a ne jestli někdo používá Caps lock.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: O2 Voľnosť - levné dlouhé volání a data

Příspěvek od helmut.niederman »

aplet píše:Pán Michaels zde je diskuze o nové službě slovenského O2 a ne jestli někdo používá Caps lock.
Pán Michaels má pravdu, v klasických diskuzních fórech by dostal za odměnu BANán a nikdo by se s ním nemazlil, používání Capslocku v diskuzních fórech je neslušné. A rozhodně je sice diskuze o nové službě slovenské O2 ale psát Capslockem by měl přesta, jako by dnes neexistovali nástroje na zvětšení písma. :roll:
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: O2 Voľnosť - levné dlouhé volání a data

Příspěvek od helmut.niederman »

Kristovec píše:
michaels píše:
ANO,TAKHLE NĚJAK. JAKO PRVNÍ NA KRATŠÍ HOVORY BUĎ ODORIK VOIP NEBO 4KA.SK TA ÚČTUJE 1 + 1 A VOLÁ SE 0,04 €/MIN.
JÁ SI MYSLÍM,ŽE SOUČASNÝ CENOVÝ POHYB SMĚREM DOLU JE V NAŠEM BLÍZKÉM ZAHRANIČÍ MOŽNÝ PRÁVĚ DÍKY 4KA. MÍT VŠE NEOMEZENĚ ZA SMĚŠNÝCH 20 €,TOMU NEODOLAJÍ ANI SKALNÍ PŘÍZNIVCI OSTATNÍCH OPŮ.
JINAK - VOLAL JSEM O2.SK OPERÁTOROVI,SKUTEČNĚ OD 13.6. LZE PŘEJÍT NA VOLNOST,TAK JSEM MU ŘEKL,AŤ MI TO HNED OBJEDNÁ,AŤ NEMUSÍM VOLAT ZNOVU V ÚTERÝ.
Prosím, přestaňte tady ve foru KŘIČET a zmáčkněte si Caps Lock zase do normálního módu ... díky ...
PROMIŇTE,NENAPADLO MNE,ŽE BY TO MOHL BÝT PROBLÉM
JÁ PÍŠU VELKÝMI PÍSMENY,PROTOŽE MÁM SLABŠÍ ZRAK,A NĚKTERÁ MALÁ PÍSMENA MI UŽ DĚLAJÍ POTÍŽE
PÍŠU TOTIŽ NA MOBILU,POČÍTAČ NEMÁM. MOC SE OMLOUVÁM.
A Na mobilu máte dnes různé udělátka, aplikace na zvětšení písma. Jak velký displej telefonu máte ? Máte-li velký displej, můžete si písmenka zvětšit, pochopte, že v žádných v diskuzních fórech vás nepříjmou z pochopením a ani nepříjmou váš argument, že píšete s Capslockem,.... je to jakýsi hrubiánský způsob jak na sebe upozornit. Ono lze ještě pochopit, když napíšete capslockem nějaký malý odstavec, jedno dvě tři souvětí, ale zbytek psaného malými písmeny, tím se to pozná, že chcete NĚCO OD SEBE ODLIŠIT. ALE pokud převládá capslock, je to bráno jako hrubiánství. Rozhodně mi argumentačně nevyvrátíte, že máte možnost díky nejrůznějším aplikacím si zvětšovat písmo. Dokonce existují pro smartphouny speciální aplikace pro téměř nevidomé lidi.
A pokud máte slabší zrak, dnes existují metody a cvičení jak si zrak posilnit, ne nutně k tomu potřebujete nějaký medicínský zákrok a prášky. Existuje spousta technik, jak si vyléčit a zlepšit zrak. Ale to se sem do fóra nehodí, abych vám to tady říkal, která technika pomáhá zlepšit zrak. :idea:
Odpovědět