O2 Voľnosť - levné dlouhé volání a data

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: O2 Voľnosť - levné dlouhé volání a data

Příspěvek od helmut.niederman »

Tak u nás O2 CZ nabízí podobný tarif a to je O2 NEVOLNOST :D :twisted: :mrgreen: - každopádně stojí to za úvahu používat mezinárodní předplacenku LycaMobile, která funguje na podobném pricnipu jako EurekaGo. :idea:
Kristovec
Příspěvky: 1525
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: O2 Voľnosť - levné dlouhé volání a data

Příspěvek od Kristovec »

Dnes píšu na 10" tabletu,doma,takže bych to měl zvládnout.
Ty hovory by měly být do 60 minut,ale přetáhl jsem jeden o téměř celou minutu,a nepřerušili to.Ani jsem neplatil víc,např. za další načatou hodinu.
Vždy 0,10 €/,hovor.
4ka mne tak trochu zklamala,za data účtuje unijní příplatek pořád,tedy v 10 GB balíku za všech 10 000 MB.Doufal jsem,že čast balíku bude bez příplatku.
Jinak je ale vhodným doplňkem k Volnosti,na krátké hovory do 2 minut,má 1 + 1 .
Je to stejně zvláštní - za hodinový hovor do Německa zaplatím s Vodafone.cz 60 x 11,50 = 690 Kč,s O2.sk 2,80 Kč.Tedy o 687,20 Kč méně.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: O2 Voľnosť - levné dlouhé volání a data

Příspěvek od helmut.niederman »

Mne zas zklamal operátor Plus kde ofiko nabízí 6 Gb ale v roamingu mohu mít jen 250 Mb :cry:
Zatím nejvíc mne zklamal operátor Era T-Mobile kde mám tarif 4 w 1 za měsíční poplatek 19.90 Zl ale nyní v roamingu se nedá připojit na internet datový roaming jsem na mobilu aktivoval, ale nechce se to rozjet. Tak teď o víkendu půjdu na procházku Schengenskym prostorem a přihlásim se do domovské síti jestli mi internet naběhne.
Je zajímavé že internetovy balíček u operátora Plus mi funguje ale u EryTmo ne :roll:
Odpovědět