O2 nabídne novou předplacenou kartu ?

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Odpovědět
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

O2 nabídne novou předplacenou kartu ?

Příspěvek od helmut.niederman »

Dnes jsem byl na prodejně O2 ohledně ADSL issues a nevěřil vlastnim očím, na prodejně pracuje jeden můj známý, kterého jsem neviděl pár let, a je teprve v zaskolovacim období, pracuje tam druhý měsíc, a po vyřešení ADSL problémů mi oznámil že O2 buď od srpna nebo září nabídne jeho chlebodárce novou předplacenou kartu. Tahle karta bude speciální a bude mít speciální tarif a podmínky. Prozradil, že na této nové predplacence nebude automaticky roaming, kartu bude potřeba nabíjet min.za 300,-Kc a platnost kreditu bude 30 dní od posledního dobití a životnost karty bude 60 dní od posledního dobití. Uvedl mi že se tyto informace dozvěděl na drillovacim školení a ještě mi prozradil že po dobití kreditu za 300 Kč bych měl obdržet automaticky balíčky služeb na 30 dní to znamená 300 MB dat jako základ, 30 minut volání zdarma do O2, 30 volných SMS do O2, a po vyčerpání balíčků se pak účtuji služby následovně Minuta hovorů do všech sítí vc.O2 za 3,-Kc/min, SMS do všech sítí za 3,- Kč a Mms za 6,- kc. Základní cena za přeneseny mg dat bude 1,- Kč jinak v opačném případě bude lepší si koupit jednorázový balíček 1 Gb za 300,- Kč na 30 dní.
Další datové balíčky by neměli být na této nové predplacence.

Ještě mi řekl že do konce roku 2017 mají být v platnosti všechny tarify předplacených služeb ale od roku 2018 bude O2 nabízet jen tyto dvě předplacenky to jest O2 Okradenka a O2 New 300 Ještě není známo jak se bude tato nová predplacenka jmenovat.

Roaming na této predplacence nebude automaticky součástí a musí se od něj extra žádat a aktivovat. Podmínky roamingu u této předplacenky budou velmi tvrdé. Podle toho co jsem slyšel bude podmínkou využití roamingu minimální odběr služeb od O2 za kalendářní rok jinými slovy až si dobijete 12x300,- Kč za rok pak bude možné využívat roaming a k tomu ještě musíte mít v EU roamingu mít min.kredit 1000,- Kč a v ostatních zemí mít min.kredit 2000,- Kč. Roaming se bude muset aktivovat na pobočce 02 za manipulační poplatek 100,- kc U predpladenky okradenky se nic zásadního měnit nebude.Zatim :roll:

Nevýhodami této nové předplacenky je to, že z ní nepůjde přejít na tarify NaDlouho,NaVyber, O2 Predpladenka a stejně tak to bude v opačném směru do konce roku 2017. Dozvěděl jsem se, že tarify NaDlouho a NaVyber nebudou v roce 2018 aktivně nabízené . Známý mi řekl že jeho chlebodárce se zaměří na marketingovou podporu pouze těchto dvou předplacených tarifů... Ovšem do budoucna je v plánu postupný útlum podpory predplacenek a spíše bude O2 lákat na nové paušální tarify s větším objemem dat. U predplacenek se podpora velkých FUP balíčků bude postupně snižovat.
Uživatelský avatar
michaels
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. led 2014 13:41:32

Re: O2 nabídne novou předplacenou kartu ?

Příspěvek od michaels »

za 300 Kč bych měl obdržet automaticky balíčky služeb na 30 dní to znamená 300 MB dat jako základ, 30 minut volání zdarma do O2, 30 volných SMS do O2, a po vyčerpání balíčků se pak účtuji služby následovně Minuta hovorů do všech sítí vc.O2 za 3,-Kc/min, SMS do všech sítí za 3,- Kč a Mms za 6,- kc.
A to má být od O2 jako hitovka letošního roku? Vždyť je to neskutečně drahý!!!!!!!!
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: O2 nabídne novou předplacenou kartu ?

Příspěvek od helmut.niederman »

michaels píše:
za 300 Kč bych měl obdržet automaticky balíčky služeb na 30 dní to znamená 300 MB dat jako základ, 30 minut volání zdarma do O2, 30 volných SMS do O2, a po vyčerpání balíčků se pak účtuji služby následovně Minuta hovorů do všech sítí vc.O2 za 3,-Kc/min, SMS do všech sítí za 3,- Kč a Mms za 6,- kc.
A to má být od O2 jako hitovka letošního roku? Vždyť je to neskutečně drahý!!!!!!!!
Mimochodem tato nová predplacenka má nahradit volání z telefonních automatů, protože podle vzoru polského Orange se chystá a plánuje redukce telefonních automatů, a má to být prováděno v podobném kurzu jak to letos udělal Orange, že ve městech je jen jedna tlf.budka ale jen ve špitálech, vězeních. A u nás to bude probíhat v podobném duchu. Takže v reálu mohou být 3 telefonní.automaty na celou Prahu a cca v Kroměříži jeden automat umístěny v nemocnici.

Jak to byla jejich reklama ? Vítejte ve strašidelném světě předplacených karet....
Hmm, a to mi můj známý říkal že nebude u této predplacenky využívat datové balíčky v EU roamingu ale bude se natvrdo surfovat za 1,- Kč/ Mb v ostatních zemích v roamingu bude zaveden bohužel jeden datový balíček 30 Mb za 1999,- Kč tedy 66,6 Kč/Mb což např v Kambodži vyjde docela levno.
speedy
Příspěvky: 26
Registrován: úte 08. led 2013 11:34:05

Re: O2 nabídne novou předplacenou kartu ?

Příspěvek od speedy »

Tak s těmi tel. budkami to tak být nemůže. Ty jsou provozovány v rámci universální služby a ČTÚ určuje minimální počet na oblast s daným počtem obyvatel. Nevím to číslo, ale určitě tam je.
Kristovec
Příspěvky: 1525
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: O2 nabídne novou předplacenou kartu ?

Příspěvek od Kristovec »

Nebude lepší zapátrat v zahraničí. Rok má 12 měsíců,tak na každý měsíc jinou SIMku,abychom ten roaming tak strašlivě nezneužívali,a hotovo !
Já zatím jedu na O2.sk Volnosť,ještě mně k návratu do vlasti nevyzvali .
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: O2 nabídne novou předplacenou kartu ?

Příspěvek od helmut.niederman »

speedy píše:Tak s těmi tel. budkami to tak být nemůže. Ty jsou provozovány v rámci universální služby a ČTÚ určuje minimální počet na oblast s daným počtem obyvatel. Nevím to číslo, ale určitě tam je.
Ale když to jde v Polsku, proč by to nešlo u nás, ale uznávám že v Polsku jsou nastavena jiná pravidla než jsou u nás. Překvapilo mne velmi že ve 35 tisícovém polském městě vůbec nebyla dostupná telefonní budka. Ptal jsem se na zákaznickém centru Orange a ti mi řekli, že Orange ponechává telefonní budky jen v nemocnicích, ve vězeních, aby si vězni mohli zavolat, a protože v POlsku má každý mobil, tak čerpání je velmi nulové, a pak jsem chvíli pátral na netu a na youtube a vskutku, je tomu tak, Orange zřejmě nemá povinnosti narozdíl od O2 a věřím tomu, že až vyhraje volby Babiš, tak se spousta věcí v Česku změní. bohužel :-(
Ale ten známý byl tak přesvědčivý, a řekl mi, že v Praze taky mizí telefonní budky z ulic, třeba z vestibulů metra. Většinu je tam jen jeden ale nefunkční, poškozený od vandalů.
O2 taky pomalu ale jistě přestane nabízet čipové karty do tlf. automatů, protože prodej neustále klesá, a Kellner potřebuje prachy a z toho prachy nekápnou. :roll:
Odpovědět