Mobil.cz - levnější data

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Odpovědět
otos
Příspěvky: 18
Registrován: pát 11. dub 2014 9:45:55

Mobil.cz - levnější data

Příspěvek od otos »

Mobil.cz zlevnil data v balíčcích (respektive navýšil limit objemu přenesených dat), zřejmě v reakci na odliv klientů po ukončení pomalého internet zdarma:

Balíčky:
300MB na 10dní za 60Kč (původně 80MB)
700MB na 30 dní za 130Kč (nový balíček)
2GB na 30 dní za 300 Kč (původně 1GB)
LTE v ceně všech balíčků.

I když pořád nic, nad čím by měl člověk nějak zvlášť jásat. Možná spíše pokus o záchranu. Dokonce jsou na to i bilboardy u silnic..
pavkri
Příspěvky: 16
Registrován: stř 11. úno 2015 20:14:20

Re: Mobil.cz - levnější data

Příspěvek od pavkri »

Cena vypadá dobře, jen kdyby to nebylo omezeno těmi dny...
Kristovec
Příspěvky: 1525
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Mobil.cz - levnější data

Příspěvek od Kristovec »

U Tescomobilu vyjde 1,5 GB po dobití u pokladny na 250 Kč,a repete FUP na 330 celkem,ale já jsem v rozpětí 15 až 20 GB měsíčně. Tedy 549 + 79 + 79 (+ 79) Kč.
alfi
Příspěvky: 716
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: Mobil.cz - levnější data

Příspěvek od alfi »

2GB za 300 už má i přímo TM, 700 MB za 130 Kč u Mobil.cz vypadá o něco lépe, než 1 GB za 200 Kč.. nezbývá než, aby se virutálové ozývali, že chtějí velkoobchodní cenu takovou, aby to mohli prodávat taky.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2570
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Mobil.cz - levnější data

Příspěvek od Pitomec »

Tak, tak. Co se týká dat, tak už Odorik poněkud ztrácí na atraktivitě.
Obrázek
pedro81
Příspěvky: 22
Registrován: stř 10. led 2024 14:39:36

Mobil.cz - zdražení služeb

Příspěvek od pedro81 »

MOBIL.cz - od ledna nový ceník, účtování nově po minutách (takže se dostáváme na účtování konkurence) + zdražení základních sazeb volání na 2,50Kč (dotahujeme konkurenci). Kolik zákazníků jej může využívat? Ty balíčky jsou taky úsměvné.

Účtování virtuálů v Česku je téměř shodné 60+60.
Chtěl jsem převést simku na Oskartu, jaké bylo mé překvapení, že již nelze přenos zrealizovat na aktivní SIMkartu Oskarty, ale musíte nadiktovat údaje a nová simka s Vaším číslem, co chcete přenést přijde. Zákaznický servis se už nepředstavuje Oskarta Tým, ale Vodafone. Nicméně, ani po 4 pracovních dnech SIMKa nepřišla, objednávku tam neevidují, tak přenesu číslo na TescoM, ten už je v procesu a pak si nechám vyplatit ten kredit od T-Mobile a přidám praxi, samotného mě to zajímá. 8-)
Přílohy
MOBIL.cz od 1.1.2024.pdf
(362.66 KiB) Staženo 10 x
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Mobil.cz - zdražení služeb

Příspěvek od helmut.niederman »

pedro81 píše: úte 06. úno 2024 11:02:09 MOBIL.cz - od ledna nový ceník, účtování nově po minutách (takže se dostáváme na účtování konkurence) + zdražení základních sazeb volání na 2,50Kč (dotahujeme konkurenci). Kolik zákazníků jej může využívat? Ty balíčky jsou taky úsměvné.

Účtování virtuálů v Česku je téměř shodné 60+60.
Chtěl jsem převést simku na Oskartu, jaké bylo mé překvapení, že již nelze přenos zrealizovat na aktivní SIMkartu Oskarty, ale musíte nadiktovat údaje a nová simka s Vaším číslem, co chcete přenést přijde. Zákaznický servis se už nepředstavuje Oskarta Tým, ale Vodafone. Nicméně, ani po 4 pracovních dnech SIMKa nepřišla, objednávku tam neevidují, tak přenesu číslo na TescoM, ten už je v procesu a pak si nechám vyplatit ten kredit od T-Mobile a přidám praxi, samotného mě to zajímá. 8-)
Tescomobil taky zdražuje na 3,90 Kč/min a SMS za 3,- Kč. Jestli mohu poradit, stále zůstává výhodný COOP Mobil, má účtování po sekundách od počátku hovoru stejně jako Kaktus.
Odpovědět