O2.CZ a zeměpis

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Odpovědět
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

O2.CZ a zeměpis

Příspěvek od Kristovec »

Vytáčíme na Kubu - +53 , ale ozývá se hláška v čínštině a v angličtině,do Číny je , myslím, +86 , je to neskutečné , vytáčíme několikrát a po pátém pokusu se dovoláme , je to k zlosti , ale na druhé straně se tomu smějeme.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: O2.CZ a zeměpis

Příspěvek od helmut.niederman »

Buďte rád, že jste ve sluchátku aspoň "cizinu " slyšel. Já když jsem naposled přes O2 v rámci odměny za dobití 30 volných minut do zahraničí volal na jedno nejmenované zahraniční telefonní číslo, tak O2 mi přehrálo hlášku " VOLANÉ ČÍSLO JE BLOKOVANÉ Z DŮVODU MOŽNÉHO JEJÍHO ZNEUŽITÍ ". O2 začal blokovat některé destinace a k mé "nasranosti " začal blokovat i některá zahraniční prémiová čísla. Problém u O2 je dovolat se vůbec do Afriky na mobilní čísla, spoustu zemi dal na blacklist. Aha :idea: teď mne něco napadlo, takže když jde ze strany operátora snaha blokovat volání na některá zahraniční čísla, určitě by šlo zařídit, i blokování volání na tuzemská audiotexová a podvodná volání. Pamatuji si, jak lidi si stěžovali, že mobilní operátoři neblokují volání na audiotexová volání a taky navrhovali operátorům defaultně zablokovat a jen ten, kdo často rád volá na erotické linky, různé soutěže, kvízi nebo meteorologické zpravodajství po telefonu ten si tyto prémiové linky může u operátora odblokovat a pamatuji si, jak operátoři měli pořád nějaké výmluvy, ale na druhou stranu blokují obyčejné prefix zejména mobilní sítě v Africe. Dovolat se je problém a člověk uslyší hlášku " VOLANÉ ČÍSLO JE BLOKOVANÉ Z DŮVODU MOŽNÉHO JEJÍHO ZNEUŽITÍ " :x
5uch
Příspěvky: 453
Registrován: stř 21. lis 2012 4:01:18

Re: O2.CZ a zeměpis

Příspěvek od 5uch »

Kristovec píše:Vytáčíme na Kubu - +53 , ale ozývá se hláška v čínštině a v angličtině,do Číny je , myslím, +86 , je to neskutečné , vytáčíme několikrát a po pátém pokusu se dovoláme , je to k zlosti , ale na druhé straně se tomu smějeme.
Hm... v dávných dobách analogu měl na tohle téma hezkou povídku Ivan Vyskočil (spisovatel, herec, scénarista, režisér Nedivadla, profesor DAMU).
Něco takového (volná parafráze): "Jako první číslo chci vytočit dvojku - to tak ale nefunguje. Záměrně tedy vytáčím jedničku a myslím přitom na trojku. Další šestku vytáčím přímo, ale lehce před dorazem ji uvolňuji. Sedmičku také točím jako sedmičku, ale pouštím číselník v půlce cesty. Místo další jedničky jen počítám do pěti a nic nedělám".
VOX 802 -> Odorik byla jasná volba
Odpovědět