Jaký mobilní internet?

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Jaký mobilní internet?

Příspěvek od Pitomec »

S Kaktusem a jejich 100% dobíječkou mám 1GB za 100Kč, takže těch 4,5€ je rozhodně horší.
Obrázek
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký mobilní internet?

Příspěvek od xsouku04 »

Pitomec píše:S Kaktusem a jejich 100% dobíječkou mám 1GB za 100Kč, takže těch 4,5€ je rozhodně horší.
Pravda, pro větší data není regulovaná roamingová cena zajímavá. Kde by ale mohla být zajímavá, je pro menší spotřeby do 1 GB (občasně i více). Nejen že si s tím velká část lidí vystačí (možné použít jako druhou SIM), ale hlavně podobné datové SIM by bylo možné dát do různých chytrých zařízení, kde často stačí jen desítky MB/měsíc. Zde je prostor pro celoevropské datové SIM. O žádné rozumné nabídce bohužel nevím, co vím, tak si všichni hrabou jen na lokálním písečku. V některých zemích je konkurence opravdu tvrdá a některé tarify jsou tak nízké, že je otázka, jestli na tom neprodělávají. Ale nabídnout rozumnou anonymní předplacenou celoevropskou SIM bez omezení na 4 měsíce, to ještě zjevně nikoho nenapadlo. Nechápu proč.
Nabídky, s kterými jsem se měl možnost seznámit, jsou poněkud mimo.
osmdesát
Příspěvky: 168
Registrován: úte 19. srp 2014 14:24:46

Re: Jaký mobilní internet?

Příspěvek od osmdesát »

xsouku04 píše:nabídnout rozumnou anonymní předplacenou celoevropskou SIM, bez omezení na 4 měsíce, to ještě zjevně nikoho nenapadlo. Nechápu proč.
A Odorik by s tím začít nemohl?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký mobilní internet?

Příspěvek od xsouku04 »

osmdesát píše:
xsouku04 píše:nabídnout rozumnou anonymní předplacenou celoevropskou SIM, bez omezení na 4 měsíce, to ještě zjevně nikoho nenapadlo. Nechápu proč.
A Odorik by s tím začít nemohl?
Ano, ale jen mimo ČR. V ČR jsou ceny jiné, vyšší.
osmdesát
Příspěvky: 168
Registrován: úte 19. srp 2014 14:24:46

Re: Jaký mobilní internet?

Příspěvek od osmdesát »

Tak byste založili virtuála někde v cizině, kde jsou pro to nejvýhodnější podmínky.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Jaký mobilní internet?

Příspěvek od helmut.niederman »

xsouku04 píše:
Pitomec píše:S Kaktusem a jejich 100% dobíječkou mám 1GB za 100Kč, takže těch 4,5€ je rozhodně horší.
Pravda pro větší data není regulovaná roamingová cena zajímavá. Kde by ale mohla být zajímavá je pro menší spotřeby do 1 GB (občasně i více). Nejen že si s tím velká část lidí vystačí (možné použít jako druhou SIM), ale hlavně podobné datové SIM by bylo možné dát do různých chytrých zařízení, kde často stačí jen desítky MB/měsíc. Zde je prostor pro celoevropské datové SIM . O žádné rozumné nabídce bohužel nevím, co vím tak si všichni hrabou jen na lokálním písečku. V některých zemích je konkurence opravdu tvrdá a některé tarify jsou tak nízké, že je otázka jestli na tom neprodělávají. Ale nabídnout rozumnou anonymní předplacenou celoevropskou SIM, bez omezení na 4 měsíce, to ještě zjevně nikoho nenapadlo. Nechápu proč.
Nabídky s kterými jsem se měl možnost se seznámit jsou poněkud mimo.
Ale kdysi tady byla Eureka karta a obchodní model pohořel, zkrachovali.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký mobilní internet?

Příspěvek od xsouku04 »

helmut.niederman píše: Ale kdysi tady byla Eureka karta a obchodní model pohořel, zkrachovali.
Eureka ale skočila v jiné době z jiných důvodů.
Odpovědět