Mobilní internet - TESCO

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Odpovědět
TomK
Příspěvky: 47
Registrován: stř 02. říj 2013 11:40:38

Mobilní internet - TESCO

Příspěvek od TomK »

Zkušenosti s mobilním internetem na předplacence TESCO používané pouze pro internet (mobil s dual SIM, případně tablet aj.):

Předplacenka TESCO
Cena SIM: 69 Kč
Přednabitý kredit: 150 Kč
Funguje v síti O2 (tj. pokrytí jako 02 a T-mobile, sdílejí BTU)

Možnosti využití přednabitého kreditu:
A) 2,25 GB dat za 69 Kč na 30 dní. Aktivace balíčku 1500 MB (+ bonusových 750 MB v aplikaci TESCO či samoobsluze) za 299 Kč s 50% slevou. Kupón na slevu Vám dá prodejce nebo jej získáte na chatu. Dále dostanete 100 Kč bonusového kreditu.
Funguje LTE, max. rychlost je dle info operátora omezenana 40 Mb/s.
B) Pomalá nepočítaná data na 3 měsíce, 16 kb/s. Cena 49 Kč / 30 dní, kredit 150 vystačí na 3 měsíce.
Postačuje na WhatsApp, Hangouts, brouzdání webu v Opera mini s max. kompresí, Messenger Lite, FB Lite.

Edit: Aktualizováno, aktualizace kursívou. Bonusový kredit se dá použit pouze na volání.
Smazáno: Bonusovým kreditem můžete vyčerpaný objem dat za 79 Kč obnovit (tedy znovu např. 1500 MB).
Naposledy upravil(a) TomK dne ned 14. čer 2020 12:22:30, celkem upraveno 2 x.
sonix
Příspěvky: 21
Registrován: ned 17. bře 2013 20:34:58

Re: Mobilní internet - TESCO

Příspěvek od sonix »

To je hodně dobrá nabídka těch 3,75 GB/měsíc, ale nepochopil jsem jak získám 50% slevu a těch 100 Kč bonusového kreditu? Prodejce mi kupon nedal. Kde najdu ten chat a co tam mám napsat?
TomK
Příspěvky: 47
Registrován: stř 02. říj 2013 11:40:38

Re: Mobilní internet - TESCO

Příspěvek od TomK »

sonix píše:Jak získám 50% slevu a těch 100 Kč bonusového kreditu? Prodejce mi kupon nedal. Kde najdu ten chat a co tam mám napsat?
Kupon s 50% slevou na jakýkoliv balíček je v balení SIM karty, případně Vám jej dá prodejce. Pokud nemáte, lze vyžádat na chatu zákaznické podpory v http://samoobsluha.tescomobile.cz, či v mobilní aplikaci TESCO Mobile. Lze uplatnit pouze 1x na SIM .

100 Kč bonusového kreditu získáte za registraci do webové samoobsluhy (případně do aplikace TESCO mobile - netestováno). Platnost bonusového kreditu je 30 dní.
Naposledy upravil(a) TomK dne čtv 28. kvě 2020 18:15:49, celkem upraveno 1 x.
TomK
Příspěvky: 47
Registrován: stř 02. říj 2013 11:40:38

Re: Mobilní internet - TESCO

Příspěvek od TomK »

Opaveny info v 1. příspěvku (omezené) použití bonusového kreditu.

Ze smysluplných využití mne ještě napadá varianta C:
C ) 12,5 GB za 275 Kč (30 dní): K iniciačnímu kreditu 150 Kč dobít 205 Kč, objednat balíček 5 GB (+2.5 GB bonus) s 50% slevou, tedy za 275 Kč, po vyčerpání se objem balíčku automaticky obnoví za 79 Kč Pokud dobijete více, můžete obnovovat adekvátně vícekrát a mít tak např 17,5 GB za 353 Kč atd., ale to už není cenově zajímavé.
TomK
Příspěvky: 47
Registrován: stř 02. říj 2013 11:40:38

Re: Mobilní internet - TESCO

Příspěvek od TomK »

Tak ještě jeden trik:
D) 7,5 GB za 138 Kč Koupit 2xSIM á 69 Kč, obě zaktivovat. Na infolince požádat o sloučení kreditu na jednu, výsledkem kredit 300 Kč. Pak v samsoobsluze aktivovat balíček 5 GB (+ 2,5 GB zvýhodnění) / 30 dní s 50% slevou, tedy za 275 Kč z kreditu.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Mobilní internet - TESCO

Příspěvek od Pitomec »

Celkem zajímavá nabídka na 2x SIM za 249 Kč, na kterých je (na každé SIM) 15 GB dat, přičemž data lze čerpat nejenom v ČR, ale i v EU. Na dovolenou za ty prachy ideál.

https://tescomobile.cz/koupit-sim/
Obrázek
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Mobilní internet - TESCO

Příspěvek od Pitomec »

Celkem náhodou jsem objevil datový tarif u Tesco Mobile s neomezeným objemem dat a rychlostí pouhých 16/16 kbps za měsíční cenu 29 Kč, což sice není na běžné používání vhodné, ovšem do různých GPS modulů např. v autě apod. by to mohlo stačit. SIM karta se dá aktuálně pořídit za 1 Kč: https://simple.cz/?add-to-cart=135&coupon_code=aplikace a je pak akorát potřeba přes chat na webu tescomobile.cz požádat o změnu ze Simple na klasický Tesco Mobile, nainstalovat aplikaci do mobilu a v ní vybrat službu "Chat na 30 dní". V této aplikaci je možné mít i víc SIM od Tesco Mobile.
tescom.jpg
tescom.jpg (29.53 KiB) Zobrazeno 538 x
Obrázek
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Mobilní internet - TESCO

Příspěvek od helmut.niederman »

Pitomec píše: čtv 19. říj 2023 20:05:25 Celkem náhodou jsem objevil datový tarif u Tesco Mobile s neomezeným objemem dat a rychlostí pouhých 16/16 kbps za měsíční cenu 29 Kč, což sice není na běžné používání vhodné, ovšem do různých GPS modulů např. v autě apod. by to mohlo stačit. SIM karta se dá aktuálně pořídit za 1 Kč: https://simple.cz/?add-to-cart=135&coupon_code=aplikace a je pak akorát potřeba přes chat na webu tescomobile.cz požádat o změnu ze Simple na klasický Tesco Mobile, nainstalovat aplikaci do mobilu a v ní vybrat službu "Chat na 30 dní". V této aplikaci je možné mít i víc SIM od Tesco Mobile.

tescom.jpg
Nechápu proč Tescomobil provozuje dvě stejné služby dvě dvojčata vždyť Simple je stejný jako TescoMobile. i u Tescomobile si můžete nastavit platební kartu aby se vám účtovaly balíčky. Navíc ty ceny jsou úplně stejné. Navíc ještě zdražili. To už je lepší Vodafone One v mobilní aplikaci teď dočasně klesly předplacené tarify, které se hradí platební kartou.
Odpovědět