O2 zdražuje pevné telefonní linky

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Odpovědět
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

O2 zdražuje pevné telefonní linky

Příspěvek od helmut.niederman »

Tak jsem se dozvěděl, že od října budu platit o 50,- Kč větší paušál za pevnou linku než je tomu dnes. Když jsem se informoval, proč mi zdražují tak odvětili, že se jedná opravdu o zjednodušení nabídky, jelikož došlo ke zúžení tarifní nabídky pro pevné linky. Ale ve finále jsem se nic nedozvěděl. Mám takový dojem, že kromě telefonních budek chtějí zrušit i pevné linky, protože jim lidé nebudou chtít toto platit, když u mobilních služeb mají levnější paušál a větší paletu služeb. Jsem upřímně z Kellnera :evil: :evil:
alfi
Příspěvky: 721
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: O2 zdražuje pevné telefonní linky

Příspěvek od alfi »

Je to ještě analog nebo už VoIP? Analog už nikdo nechce, existující ústředny už výrobci nepodporujou, blokuje to pásmo na DSL, tj. tam je určitě cíl všechny přesunout jinam a analog vypnout. U VoIPu, který naopak nic moc navíc nestojí, by to bylo trochu zvláštní.. :-)
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: O2 zdražuje pevné telefonní linky

Příspěvek od helmut.niederman »

alfi píše:Je to ještě analog nebo už VoIP? Analog už nikdo nechce, existující ústředny už výrobci nepodporujou, blokuje to pásmo na DSL, tj. tam je určitě cíl všechny přesunout jinam a analog vypnout. U VoIPu, který naopak nic moc navíc nestojí, by to bylo trochu zvláštní.. :-)
Je to úplně jedno jestli analog nebo VOIP. :roll:
Odpovědět