Rozumný operátor s cca 60/60 ?

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Rozumný operátor s cca 60/60 ?

Příspěvek od Kristovec »

I mně leží v šuplíku dvě SIM s Tarifem na míru.
Je mi na nic,jen čísla držím z pietních důvodů.Jestli vnutí paušál,zruším.
Jaem u Vodafonu(Oskara) od 12.8.2000 , tedy víc než 20 let,myslíte,že to ocenili? Věrnost už se nenosí,jen kšeft,tisícové paušály,to ano. Peníze jsou AŽ na prvním místě.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Rozumný operátor s cca 60/60 ?

Příspěvek od Pitomec »

Ocení to, když člověk hodně utrácí :D
Obrázek
Georgius
Příspěvky: 223
Registrován: pon 22. črc 2013 16:07:46

Re: Rozumný operátor s cca 60/60 ?

Příspěvek od Georgius »

Tak mi dneska volala péče o zákazníky, nulov tarif není v nabídce, ale je možné ho na přání zákazníka aktivovat. SMS za 1,51 Kč jako ve všech tarifech, volání 1+1 za lidových šestpade nebo něco takového, data na měsíc za 49 asi 100 MB nebo tak něco, účtuje se při prvním připojení k netu. Takže jsem to vzal, zůstane mail2sms, 60 SMS za 90 Kč a zbytek útraty přes callback dám raději než nenažraném Oskaru mému oblíbenému Odorikovi přes callback ;-)
5uch
Příspěvky: 456
Registrován: stř 21. lis 2012 4:01:18

Re: Rozumný operátor s cca 60/60 ?

Příspěvek od 5uch »

Dobrá zpráva, že ten tarif Na míru jde pořád aktivovat (pro fyzické osoby).
Nevím, jaký má smysl, že ho VF ruší u podnikatelů, ale lidem ho nechává... že by to měli podnikatelé převážně v nějakých zařízeních a VF se jim snažil natlačit nějaký "machine to machine" tarif (který ale v ceníku nevidím)?
jlo píše:telefon slouží téměř výhradně pro příjem zpráv typu „nezapomeň si vzít léky na tlak“, „dnes si můžeš vzít k obědu ten guláš, co je v lednici“ atp. – právě k tomu se využívá mail2sms :)) a Vodafonu to zjevně nijak nevadí.
Jen bych podotkl, že mail2sms nemusí být spolehlivé. Děda by nejspíš guláš v lednici nakonec našel i bez SMSky... ;-) ale SMS jako upomínku o léku by mohl minout - buď si jí nevšimne, nebo zapomene, že si ji přečetl, nebo naopak povečeří léky, protože bude jednu a tu samou SMS číst pořád znovu a znovu (vím o čem mluvím - také mám ve svém okolí seniory).
Další věc je ta, že mail2sms může mít výpadky (zpoždění, nebo SMS nedorazí vůbec). A nejsou zde doručenky. V poslední době jsem si výpadku nevšiml, ale před pár lety bylo období, kdy to zlobilo celkem často. Obecně... komunikace pomocí SMS je nezaručená a bez zpětné vazby.
VOX 802 -> Odorik byla jasná volba
alfi
Příspěvky: 721
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: Rozumný operátor s cca 60/60 ?

Příspěvek od alfi »

5uch píše: Obecně... komunikace pomocí SMS je nezaručená a bez zpětné vazby.
Mail je nezaručený (i když i tam se dá odhadovat doručenost i čtenost). Naopak SMS i MMS má velmi dobré potvrzování, že opravdu došlo na cílovou SIM kartu = telefon je aktivní a potvrdil přijetí zprávy :-)
5uch
Příspěvky: 456
Registrován: stř 21. lis 2012 4:01:18

Re: Rozumný operátor s cca 60/60 ?

Příspěvek od 5uch »

alfi píše:
5uch píše: Obecně... komunikace pomocí SMS je nezaručená a bez zpětné vazby.
Naopak SMS i MMS má velmi dobré potvrzování, že opravdu došlo na cílovou SIM kartu = telefon je aktivní a potvrdil přijetí zprávy :-)
Telefon sice může přijetí sms potvrdit, ale to neznamená, že si ji přečetl příjemce (o kterého jde především). To byl hlavní smysl mé poznámky.
VOX 802 -> Odorik byla jasná volba
Odpovědět