Vánoční bonusy pro Twisťáky

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Vánoční bonusy pro Twisťáky

Příspěvek od Kristovec »

Za každé dobití kreditu má být bonus 10 GB k vyzvednutí v appce Můj TMobile.(Opičení po Vodkafonu?)
I paušálníci by měli dostat víc GB,podle velikosti svého datového balíčku,navýšení 0,5 - 3 GB.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Vánoční bonusy pro Twisťáky

Příspěvek od Kristovec »

mobilmania.cz
pedrysek7
Příspěvky: 16
Registrován: pát 02. bře 2018 7:30:46

Re: Vánoční bonusy pro Twisťáky

Příspěvek od pedrysek7 »

Jinak je tam výhoda, která je velice zajímavá.

Navíc T-Mobile nabídne roční datový balíček s objemem 12 GB (1 GB na každý měsíc) se slevou 50 %, tedy za 499 Kč, který lze zakoupit i v podobě poukazu jako dárek pod stromeček.

Já osobně jako hlavní sim kartu v mobilu mám Odorik, kterou mám výhradně na volání, druhá SIM kartaje určena právě na data a to právě dobíjecí karta Twist, kterou mám platnou do 25.dubna 2021 a tenkrát na jaře jsem balíček získal v akci, kdy jsem dobil kredit a dostal ještě odměnu 50% za dobití a ještě bonus 100 Kč. Myslím, že mi snad 1GB vyšel na nějakých 28 Kč. I tato cena 499 Kč je pořád na dnešní poměry velice výhodná, komu stačí 1GB na měsíc, tak má na rok vystaráno.

Uvidíme, s čím přijde ještě konkurence. Bohužekl je škoda, že se takové akce, díky velkoobchodní politice nedostanou i k virtuálům.
alfi
Příspěvky: 721
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: Vánoční bonusy pro Twisťáky

Příspěvek od alfi »

pedrysek7 píše:Navíc T-Mobile nabídne roční datový balíček s objemem 12 GB (1 GB na každý měsíc) se slevou 50 %, tedy za 499 Kč, který lze zakoupit i v podobě poukazu jako dárek pod stromeček.

Uvidíme, s čím přijde ještě konkurence. Bohužekl je škoda, že se takové akce, díky velkoobchodní politice nedostanou i k virtuálům.
Jj, píšu i jinde, že už to budou třetí vánoce s takovou nabídkou, i že na ní virtuálové pořád nemají šanci dosáhnout :-(
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Vánoční bonusy pro Twisťáky

Příspěvek od Kristovec »

Právě jsem zprovoznil Ochutnávkovou Twist SIMku s 10 Kč,a v appce Můj T-Mobile už jsem dostal 10 GB na 30 dní jednorázový balíček ZDARMA !Tedy - i bez dobití.
Asi dárek na uvítanou novému zákazníkovi.
Asi,kolik SIMek koupíte tolikrát 10 GB budete mít,nevím.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Vánoční bonusy pro Twisťáky

Příspěvek od Kristovec »

A,ještě bonus 100 Kč k prvnímu dobití. A od listopadu asi i ty 10 GB za každé dobití,plus 50% kreditu navíc.

Pozor,10 GB balíčky za aktivaci nové SIM a za každé dibití kreditu se nesčítají,ale nahrazují! ! ! Nelze tedy 10x dobít a mít 10 x 10 = 100 GB ! Až vyjedete jeden,dobijte a prázdý bude nahrazen plným.
alfi
Příspěvky: 721
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: Vánoční bonusy pro Twisťáky

Příspěvek od alfi »

24.-31.12. dokonce všichni dostanou unlimited data, viz http://www.t-press.cz/cs/tiskove-materi ... darma.html
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Vánoční bonusy pro Twisťáky

Příspěvek od Pitomec »

To jsou přesně ty zcela dementní dárky k ničemu. Týden neomezeně a co z toho? Nic. Až dají nějaký tarif na stálo, pak má smysl o tom uvažovat...
Obrázek
alfi
Příspěvky: 721
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: Vánoční bonusy pro Twisťáky

Příspěvek od alfi »

Pitomec píše:To jsou přesně ty zcela dementní dárky k ničemu. Týden neomezeně a co z toho? Nic. Až dají nějaký tarif na stálo, pak má smysl o tom uvažovat...
Neomezený tarif přece je, ale za prachy :-)
K čemu to je? Jednak si na tom operátor může snadno vyzkoušet chování sítě při velkém provozu. A z každé takové akce vyjde nějaká část zákazníků, kterým se to zalíbí a za větší data si připlatí. I když v tomhle případě je to možná jen reakce na Vodafone (nebo naopak - nevím, kdo s tím přišel dřív) :-)
jlo
Příspěvky: 150
Registrován: pon 08. dub 2013 12:32:18

Re: Vánoční bonusy pro Twisťáky

Příspěvek od jlo »

alfi píše:24.-31.12. dokonce všichni dostanou unlimited data
HMMMM. Tak tohle je skutečně slušná zkouška kapacity sítě.
Obávám se, že to je nápad nějakého marketingového nebo prodejního manažera, který se někomu, kdo věci technicky rozumí, nepodařilo zlikvidovat hned v zárodku.
Dát v období, kdy je síť notoricky přetížená tak jako tak, uživatelům k dispozici „neomezená data“ (i kdyby to byla jen reklamština) může jen šílenec.
Odpovědět