Kaktus 6 GB + neomezená data na sociální sítě

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Kaktus 6 GB + neomezená data na sociální sítě

Příspěvek od Pitomec »

Kaktus (T-Mobile) upravil znění Všeobecných podmínek pouze jednou větou "V případě podezření na zneužití kreditu či procesu jeho výplaty můžeme odmítnout kredit vrátit.", se kterou by v případném sporu beztak neuspěl, protože jestli sám dává bonusový kredit a z něho přednostně čerpá za služby, tak to může být zákazníkům jedno, ti nic nezneužívají, ale pouze využívají toho, co jim operátor nabízí.
Ale takových lidí, co tam hromadí kredit, asi bude naprosté minimum (v opačném případě by už k nějakým skutečným změnám ze strany TM došlo). Přece jenom Kaktus je spíš pro méně volající a utrácející, kteří nadbytek peněz nemají, resp. je pro mladší ročníky, co vesměs denně visí na sociálních sítích a ti také nepatří k sortě lidí, která neví co s penězi. A těch pár vtipálků, co pořád dobíjí a dávají si tam prachy jak do záložny, se v počtu ostatních běžných zákazníků ztratí :)
Obrázek
Uživatelský avatar
michaels
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. led 2014 13:41:32

Re: Kaktus 6 GB + neomezená data na sociální sítě

Příspěvek od michaels »

xsouku04 píše:
michaels píše:Chápu to tedy dobře, že když dobiju dobíječkou 200,- + získám 200,- bonus kredit. Samoobnovovací balíček sežere těch mých dobitých 200,- a 200,- bonusových tam zbyde. Za 30 dní ale propadnou, stav konta je 0,- a já tedy musím znovu dobít?
Ne, nejdříve se spotřebuje bonusový kredit a teprve potom ten normální. Tedy kredit se opravdu hromadí.
Nerozumím tomu, proč by se kredit hromadil? První měsíc se spotřebuje bonusový kredit a druhý měsíc těch zbylých 200.-? A pak zase dobiju 200 + 200 bonus?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaktus 6 GB + neomezená data na sociální sítě

Příspěvek od xsouku04 »

michaels píše:
xsouku04 píše:
michaels píše:Chápu to tedy dobře, že když dobiju dobíječkou 200,- + získám 200,- bonus kredit. Samoobnovovací balíček sežere těch mých dobitých 200,- a 200,- bonusových tam zbyde. Za 30 dní ale propadnou, stav konta je 0,- a já tedy musím znovu dobít?
Ne, nejdříve se spotřebuje bonusový kredit a teprve potom ten normální. Tedy kredit se opravdu hromadí.
Nerozumím tomu, proč by se kredit hromadil? První měsíc se spotřebuje bonusový kredit a druhý měsíc těch zbylých 200.-? A pak zase dobiju 200 + 200 bonus?
Takto to ale máte se slevou 50%. Kdyby jste to chtěl mít zdarma tak si dobijete každý měsíc a budete utrácet jen ten bonusový kredit, skutečný kredit si spořit na později. Je možné jej pak projezdit tramvají SMS jízdenkou, převést někomu jinému nebo si jej při portování čísla jinam nechat vyplatit. SMS jízdenky je ale možné používat až později, když už na SIM žádný bonusový kredit není. Víc jak cca 5000 bych ale nepovažoval za rozumné hromadit. Pokud tak nahromaděný kredit celý využijete máte služby Kaktusu úplně zadarmo.
Že dnešní mladí mají problém si něco ušetřit a že jich to moc nezvládne je pravda. Mohlo by to pro ně ale být takové cvičení, kdy díky tomu, že jsou ochotni si odložit každý druhý měsíc útratu dvou stovek na později, tak si našetří poměrně velké peníze o které by jinak úplně přišli.
I kdyby si na to měli vzít půjčku v bance s úrokem 8% tak se to vyplatí.
Je pravda že většina mladých neumí uvažovat dopředu více než jeden měsíc, ale i tak bude poměrně hodně lidí co nějaký kredit kvůli bonusům hromadí.
Ten člověk co si nechal vyplatit těch 32 tisíc je trochu extremista v tom, že nejspíše neutratil téměř žádný nebonusový kredit. A také to přestřelil s tou částkou. Kdyby jste se chovali méně nápadně a občas bonusové dobití třeba i vynechali a utratili hlavní kredit místo bonusového je otázka, jestli to lze považovat za zneužití. Nejspíš ne a T-mobile by to vyplatil, nebo by byl k tomu donucen.
Uživatelský avatar
michaels
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. led 2014 13:41:32

Re: Kaktus 6 GB + neomezená data na sociální sítě

Příspěvek od michaels »

xsouku04 píše:Takto to ale máte se slevou 50%.?
Ale mě vůbec nejde o to s tím tako nějak vyje*ávat. Mě stačí, když to bude balíček za 100.-/měsíc.
Nebo se to dá take vyjádřit jinak že mám druhý měsíc zdarma.
Takže jestli to takto jde, tak jsem spokojený. Dobíjet budu jednou za 2 měsíce, ale nesmím prošvihnout nabíječku.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaktus 6 GB + neomezená data na sociální sítě

Příspěvek od xsouku04 »

michaels píše:
xsouku04 píše:Takto to ale máte se slevou 50%.?
Ale mě vůbec nejde o to s tím tako nějak vyje*ávat. Mě stačí, když to bude balíček za 100.-/měsíc.
Nebo se to dá take vyjádřit jinak že mám druhý měsíc zdarma.
Takže jestli to takto jde, tak jsem spokojený. Dobíjet budu jednou za 2 měsíce, ale nesmím prošvihnout nabíječku.
No ono když na nabíječku narazíte, je jistější si dobít a vynechat můžete někdy později, použije se ten naspořený kredit.
Uživatelský avatar
michaels
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. led 2014 13:41:32

Re: Kaktus 6 GB + neomezená data na sociální sítě

Příspěvek od michaels »

xsouku04 píše:No ono když na nabíječku narazíte, je jistější si dobít a vynechat můžete někdy později, použije se ten naspořený kredit.
Ale bonusový kredit platí jen 30 dní? Čili když dobiju za 500.- tak se z bonusového kreditu odečte jen těch 200.- a za 30 dní se ztratí těch zbylých 300,-? Nebo se mylím?
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Kaktus 6 GB + neomezená data na sociální sítě

Příspěvek od Kristovec »

Tescomobilevnabízí 7,5 GB za 1 Kč,ale to asi jem přes svátky.
Mám appku i SIMku,ale už nepoužívám,jen okukuji novinky
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Kaktus 6 GB + neomezená data na sociální sítě

Příspěvek od Pitomec »

michaels píše:
xsouku04 píše:No ono když na nabíječku narazíte, je jistější si dobít a vynechat můžete někdy později, použije se ten naspořený kredit.
Ale bonusový kredit platí jen 30 dní? Čili když dobiju za 500.- tak se z bonusového kreditu odečte jen těch 200.- a za 30 dní se ztratí těch zbylých 300,-? Nebo se mylím?
Za těch zbylých 300 Kč si lze koupit třeba balíček 200 minut kamkoliv nebo 400 SMS, případně dokupovat extra data (2000 MB za 100 Kč s libovolným počtem dokoupení).
Obrázek
Uživatelský avatar
michaels
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. led 2014 13:41:32

Re: Kaktus 6 GB + neomezená data na sociální sítě

Příspěvek od michaels »

Pitomec píše:Za těch zbylých 300 Kč si lze koupit třeba balíček 200 minut kamkoliv nebo 400 SMS, případně dokupovat extra data (2000 MB za 100 Kč s libovolným počtem dokoupení).
Nehodlám dávat Kaktusu víc jak 100.- právě za oněch 6GB (to jsou ty moje principy), tak by mi tedy jinak bonus kredit propadl. Čili si stáhnu app, která hlídá dobíječku a jednou za 2 měsíce vždy dobiju za 200.-
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Kaktus 6 GB + neomezená data na sociální sítě

Příspěvek od Pitomec »

To je samozřejmě věc každého jednotlivce. Bráno matematicky, tak když při 100% dobíječce dobiji za 500 Kč a dostanu dalších 500 Kč, z toho 200 padne na data a zbylých 300 na volání a SMS nebo další data, tak pořád mám těch svých 500 Kč, co jsem dobil. Akorát ne ve strožoku, ale na účtu Kaktusu (T-Mobile) a není úplně snadné je pak vybrat. Ale peníze tam mám a nepřijdu o ně, to je hlavní :)

Jinak 100% dobíječka s bonus kreditem funguje v rozmezí min. 200 a max. 500 Kč, to jenom pro info, kdyby někdo nevěděl.
Obrázek
Odpovědět