T-Mobile LTE neomemezeně na léto

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: T-Mobile LTE neomemezeně na léto

Příspěvek od xsouku04 »

krothgu píše:Dnes odpoledne a večer (So 26.6.2021) proběhla v síti T-mobilu změna. Podmínka mít aktivovaný nějaký balíček padla. Neomezená data "sportovní léto" až do 31.8. mi šly aktivovat i na ochutnávkových Twist kartách ze šuplíku s kreditem 0,- nebo 10,- Kč.
Současně se objevila možnost aktivovat tytéž neomezená data i u virtuála Kaktus, (pouze z aplikace v mobilu).
To mě se objevilo "Sportovní léto" až po aktivaci "Twist internet na rok." Koupil jsem kartu na pobočce za 150 Kč tam bylo 100 Kč kreditu. Ale těch 10 x 1G za těch 499 Kč také není špatné. Je tedy možné, že jde o nějakou chybu?

Dostali mne, že abych se mohl přihlásit a vybírat balíček, musím aktivovat SIM prozvoněním jiného čísla z nové SIM. Jinak je v divným stavu a píše to pochybnou chybovou hlášku, když se snažím jít do samoobsluhy na internetu, jako že mám počkat do dalšího dne.

Také mne dostali, že nově aktivovaný účet měl jakési číslo, stejně dlouhé jako mobilní, ale mé mobilní číslo to nebylo. Je to jen jakési číslo na zmatení, které lze později změnit za přihlašovací jméno.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: T-Mobile LTE neomemezeně na léto

Příspěvek od Pitomec »

Bohužel na datových SIM "Twist Online" stále aktivovat nelze :-( A u Kaktusu také ne, ty "neomezená data" se pár lidem sice ukázala (již minulý týden), ale operátor to vždy vysvětlil chybou v systému a nutností reinstalovat appku v mobilu (fyzicky se data odečítají uživatelům pořád).
Přílohy
kak.jpg
kak.jpg (69.59 KiB) Zobrazeno 1845 x
Obrázek
alfi
Příspěvky: 721
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: T-Mobile LTE neomemezeně na léto

Příspěvek od alfi »

xsouku04 píše:
krothgu píše:Dnes odpoledne a večer (So 26.6.2021) proběhla v síti T-mobilu změna. Podmínka mít aktivovaný nějaký balíček padla. Neomezená data "sportovní léto" až do 31.8. mi šly aktivovat i na ochutnávkových Twist kartách ze šuplíku s kreditem 0,- nebo 10,- Kč.
Současně se objevila možnost aktivovat tytéž neomezená data i u virtuála Kaktus, (pouze z aplikace v mobilu).
To mě se objevilo "Sportovní léto" až po aktivaci "Twist internet na rok." Koupil jsem kartu na pobočce za 150 Kč tam bylo 100 Kč kreditu. Ale těch 10 x 1G za těch 499 Kč také není špatné. Je tedy možné, že jde o nějakou chybu?

Dostali mne, že abych se mohl přihlásit a vybírat balíček, musím aktivovat SIM prozvoněním jiného čísla z nové SIM. Jinak je v divným stavu a píše to pochybnou chybovou hlášku, když se snažím jít do samoobsluhy na internetu, jako že mám počkat do dalšího dne.
Na kartě bez balíčku mi teď aktivace nejde, tj. asi fakt dočasná chyba :)
1GB na rok za cca 33 Kč/měsíc mají na Twistu už několik let. Standardní cena je dvojnásobná, na vánoce a v létě je tahle. Aktivace nové Twist karty odchozím voláním byla vždycky :)
Odpovědět