T-Mobile LTE neomemezeně na léto

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

T-Mobile LTE neomemezeně na léto

Příspěvek od Kristovec »

Operátor se rozpomněl na svou předloňskou nabídku,a tak ji od 18.6. opakuje,pro Twist i pro paušály.
Uživatelský avatar
enigmatic
Příspěvky: 194
Registrován: stř 31. říj 2012 13:29:52

Re: T-Mobile LTE neomemezeně na léto

Příspěvek od enigmatic »

Kristovec píše:Operátor se rozpomněl na svou předloňskou nabídku,a tak ji od 18.6. opakuje,pro Twist i pro paušály.
Takže pro lidi z ulice Twist karta plus balíček Internet 800 MB s měsíční obnovou s datovým limitem 800 MB s obnovením Automaticky po 30 dnech měsíční paušál 109 Kč s SMS aktivací IMESIC800 A na 4603.
Anebo máte lepší nápad?
alfi
Příspěvky: 721
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: T-Mobile LTE neomemezeně na léto

Příspěvek od alfi »

enigmatic píše:
Kristovec píše:Operátor se rozpomněl na svou předloňskou nabídku,a tak ji od 18.6. opakuje,pro Twist i pro paušály.
Takže pro lidi z ulice Twist karta plus balíček Internet 800 MB s měsíční obnovou s datovým limitem 800 MB s obnovením Automaticky po 30 dnech měsíční paušál 109 Kč s SMS aktivací IMESIC800 A na 4603.
Anebo máte lepší nápad?
Proč platit tu stovku? (teda pokud ji vůbec strhnou). Jestli to bude pro všechny, pak i pro karty bez balíčku nebo třeba s "Twist internet na den 100 MB" :)
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: T-Mobile LTE neomemezeně na léto

Příspěvek od Pitomec »

Bude to jenom pro ty, co mají nějaký pravidelně se opakující měsíční balíček (nebo roční balíček), jinak smůla.
Obrázek
alfi
Příspěvky: 721
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: T-Mobile LTE neomemezeně na léto

Příspěvek od alfi »

Pitomec píše:Bude to jenom pro ty, co mají nějaký pravidelně se opakující měsíční balíček (nebo roční balíček), jinak smůla.
Aha, já jsem dočetl jen titulek "zdarma a všem". Zase reklamština :-( Jinak zase je chvíli za polovinu roční balíček s 1GB, tj. cca 33 Kč/měsíc :)
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: T-Mobile LTE neomemezeně na léto

Příspěvek od Kristovec »

Právě jsem si je na svém tarifu akrivoval. Mám balíček 400 MB za 69 Kč, a i ten,jak vidět,stačí. V appce už mám ležatou osmičku u dat. Jinak,dnes mám svátek,takže velice milý dárek 8-)
ZCh
Příspěvky: 1
Registrován: pát 18. čer 2021 16:53:16

Re: T-Mobile LTE neomemezeně na léto

Příspěvek od ZCh »

Kristovec píše:Právě jsem si je na svém tarifu akrivoval. Mám balíček 400 MB za 69 Kč, a i ten,jak vidět,stačí. V appce už mám ležatou osmičku u dat. Jinak,dnes mám svátek,takže velice milý dárek 8-)
Jak se vám podařilo aktivovat balíček 400 MB za 69 Kč ?
Zkoušel jsem to přes SMS jako "IMESIC400 A", ale dostávám info "litujeme, nerozpoznali jsme váš požadavek"
(přitom na https://www.t-mobile.cz/podpora/prvni-p ... rtou-twist tento SMS kód mají uvedený)
Nejmenší balíček, který by mi to umožnilo aktivovat, je 800 MB za 109 Kč.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: T-Mobile LTE neomemezeně na léto

Příspěvek od Pitomec »

alfi píše:
Pitomec píše:Bude to jenom pro ty, co mají nějaký pravidelně se opakující měsíční balíček (nebo roční balíček), jinak smůla.
Aha, já jsem dočetl jen titulek "zdarma a všem". Zase reklamština :-( Jinak zase je chvíli za polovinu roční balíček s 1GB, tj. cca 33 Kč/měsíc :)
Je fajn, že stačí z TM objednat novou SIM s kreditem 10 Kč (doručení a její cena je nula), pak dobít přes banku 390 Kč, TM následně připíše 100 Kč jako bonus a už je kredit 500 Kč, přičemž roční balíček (s limitem 1 GB na měsíc) stojí těch zmiňovaných 499 Kč :)
Obrázek
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: T-Mobile LTE neomemezeně na léto

Příspěvek od Kristovec »

ZCh píše:
Kristovec píše:Právě jsem si je na svém tarifu akrivoval. Mám balíček 400 MB za 69 Kč, a i ten,jak vidět,stačí. V appce už mám ležatou osmičku u dat. Jinak,dnes mám svátek,takže velice milý dárek 8-)
Jak se vám podařilo aktivovat balíček 400 MB za 69 Kč ?
Zkoušel jsem to přes SMS jako "IMESIC400 A", ale dostávám info "litujeme, nerozpoznali jsme váš požadavek"
(přitom na https://www.t-mobile.cz/podpora/prvni-p ... rtou-twist tento SMS kód mají uvedený)
Nejmenší balíček, který by mi to umožnilo aktivovat, je 800 MB za 109 Kč.
To je u tarifu T 30 Hit dostupného v T - Mobile Benefit - křesťanské sbory. Tedy něco jako firemní
krothgu
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 19. zář 2019 11:41:39

Re: T-Mobile LTE neomemezeně na léto

Příspěvek od krothgu »

Dnes odpoledne a večer (So 26.6.2021) proběhla v síti T-mobilu změna. Podmínka mít aktivovaný nějaký balíček padla. Neomezená data "sportovní léto" až do 31.8. mi šly aktivovat i na ochutnávkových Twist kartách ze šuplíku s kreditem 0,- nebo 10,- Kč.
Současně se objevila možnost aktivovat tytéž neomezená data i u virtuála Kaktus, (pouze z aplikace v mobilu).
Odpovědět