Fonia.app - základní mobilní služby neomezeně a zdarma !

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Odpovědět
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Fonia.app - základní mobilní služby neomezeně a zdarma !

Příspěvek od Kristovec »

Je to nový polský operátor,který má bezplatné volání i internet , "platíte" tím,že shlédnete reklamy, za které Fonia dostává zaplaceno. Vy tak za základní služby neplatíte nic,jen 49 PLN za aktivaci SIM. Ale zatím není ani EU roaming.
Zajímavá myšlenka.
alfi
Příspěvky: 721
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: Fonia.app - základní mobilní služby neomezeně a zdarma !

Příspěvek od alfi »

To už tu kdysi bylo, tuším to zkoušelo O2 jako audio reklamy součástí hovoru? (a brzo to zavřeli, protože to nefungovalo? :) )
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Fonia.app - základní mobilní služby neomezeně a zdarma !

Příspěvek od Kristovec »

alfi píše:To už tu kdysi bylo, tuším to zkoušelo O2 jako audio reklamy součástí hovoru? (a brzo to zavřeli, protože to nefungovalo? :) )
Máte pravdu,už jsem na to zapomněl. Ale to byla vždy jen jedna minuta hovoru z budky. Tohle má být neomezeně. Uvidíme.
5uch
Příspěvky: 456
Registrován: stř 21. lis 2012 4:01:18

Re: Fonia.app - základní mobilní služby neomezeně a zdarma !

Příspěvek od 5uch »

Hmmm... tomu bych moc nevěřil, že to za těchto podmínek půjde delší dobu.
A ještě je tam nějaký cash back při nákupech.
A heslo "vytváříme komunitu".
Byznys na principu "něco za nic" nemůže dlouhodobě fungovat.

Dost mi to připomíná nějakou pyramidou hru. Ale je to možná tím, že jsem na tyhle věci až přecitlivělý. ;-)
Už jsem viděl i firmu, která za shlédnutí reklamy na mobilu jako že platila - Wor(l)d GN. Ve skutečnosti se dalo vydělat jen na přivádění dalších lidí. Jo, byla to pyramida jako vyšitá.

Čekal bych že vydělají na vstupním poplatku. Možná zavedou affil program za přivádění další lidí.
A pak najednou zavřou krám.

Člověk nemusí jít po tom nejlevnějším. Ono se to nejlevnější může prodražit. ;-)
VOX 802 -> Odorik byla jasná volba
alfi
Příspěvky: 721
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: Fonia.app - základní mobilní služby neomezeně a zdarma !

Příspěvek od alfi »

Kristovec píše:
alfi píše:To už tu kdysi bylo, tuším to zkoušelo O2 jako audio reklamy součástí hovoru? (a brzo to zavřeli, protože to nefungovalo? :) )
Máte pravdu,už jsem na to zapomněl. Ale to byla vždy jen jedna minuta hovoru z budky. Tohle má být neomezeně. Uvidíme.
Ono to šlo i z mobilu :) viz třeba https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-oper ... ratori_hro
Eolande
Příspěvky: 2
Registrován: úte 29. srp 2023 16:13:36

Re: Fonia.app - základní mobilní služby neomezeně a zdarma !

Příspěvek od Eolande »

To je hlavní problém, protože v Evropě není roaming.
Odpovědět