Obsahuje SIM karta EurekaGo českou podporu tedy uživat.př.?

Simkarty pro cestovatele
Odpovědět
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Obsahuje SIM karta EurekaGo českou podporu tedy uživat.př.?

Příspěvek od helmut.niederman »

Mám dotaz, při koupi SIM karty EurekaGo, obsahuje tato sim karta i českou podporu např. českou uživatelskou příručku ? Nebo je to v ruštině či ukrajinštině ?
A ještě doplňkové dotazy

- Je na této SIM kartě pro cestovatele možnost používat i PIN2 a PUK 2 ? A pokud ano, je možné používat na této kartě funkci AoC ( advise of charge ), například u starých typů hloupých telefonů je tato funkce k dispozici pokud to ale podporuje SIM karta, nastavíte si tzv. omezené hovory kde díky PIN2 nastavíte max. kredit, počet jednotek a cenu za jednotku. Tak jako u ISDN zařízení, začne ústředna vysílat impulsy do telefonu a pak po ukončení hovoru vidíte na displeji zůstatek kreditu. Pamatuji si, že u starých SIM karet T-mobile to šlo, dnes u nových to už bohužel nejde. U starých si pamatuji, že jednotka stál 0,10 Kč, takže za 400 jednotek to bylo 40,- Kč. Když hovor do pevné sítě stál 5,90 Kč, tak ústředna vysílala za každých započatých 60 sekund do telefonu 59 jednotek čímž se odečítal pak max. zůstatek. Jakmile vyčerpáte kredit který jste si zadali, tak při každém dalším hovoru vás telefon nepustí dokud si zase pomocí PIN2 nepřenastavíte znovu maximální limit.

- A dále mne zajímá, jestli jejich SIM karty jsou SIM toolkitové nebo ne ?
Naposledy upravil(a) helmut.niederman dne pon 02. zář 2013 23:15:42, celkem upraveno 4 x.
sweet-log
Příspěvky: 2
Registrován: pon 02. zář 2013 14:53:55

Re: Obsahuje SIM karta EurekaGo českou podporu tedy uživat.p

Příspěvek od sweet-log »

Ano obsahuje českou příručku a dokonce i český web kde vám česky odpoví.
ViR
Příspěvky: 1327
Registrován: sob 30. črc 2011 10:50:06

Re: Obsahuje SIM karta EurekaGo českou podporu tedy uživat.p

Příspěvek od ViR »

MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: Obsahuje SIM karta EurekaGo českou podporu tedy uživat.p

Příspěvek od MaT »

A bylo nutné do toho nadpisu psát zkratky a ještě špatně (bez mezery za tou první tečkou)? :-) Já chvíli přemýšlel, co to je to "uživat.př." - jestli uživatelský přístup, nebo něco jiného... A při tom v textu to pak máte rozepsané... Pokud jste chtěl ušetřit psaní, tak když už jste to aspoň jednou napsal celé, mohl jste to zkopírovat. Do výpisu fóra by se ten titulek jistě vešel i nezkrácený. :-)

Jinak k věci - ten český web je takový nějaký podivný, také jsem se na něj o víkendu díval... Některé věci, co by mě třeba také zajímaly, tam člověk nenajde a to co tam najde, by také potřebovalo nějakého korektora, nebo alespoň někoho, kdo mluví lépe česky a trochu to poopravoval...
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Obsahuje SIM karta EurekaGo českou podporu tedy uživat.p

Příspěvek od helmut.niederman »

V tom případě prosím administrátory aby smazali toto vlákno neboť dnes už vím některé odpovědi na mé otázky. Děkuji.
Odpovědět