Otravný telefonát

Simkarty pro cestovatele
Odpovědět
Georgius
Příspěvky: 223
Registrován: pon 22. črc 2013 16:07:46

Otravný telefonát

Příspěvek od Georgius »

Dneska 4:17:56 mi na Eurekago volalo "neznámé číslo" a pak volao znovu 4:19:04 z čísla +420 409 423 744. Podle ČTÚ není +420 40x xxx xxx vůbec přiděleno, takže je to clip na nesmyslné číslo. Eurekago číslo jsem nikomu nedával, volám na něj jen z vlastního Odoričího účtu a myslím, že jsem ho ani nikdy nepoužil na odchozí hovor (ten CLIPuju s Odorikem). Takže jen poučení pro příště - na noc vypínat i vibrace :evil:
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Otravný telefonát

Příspěvek od xsouku04 »

A co Vám chtěli to nevíte? Kdybyste se s pokusil komunikovat, možná by to pak celou záhadu vysvětlilo.

Vím, že to není váš případ, ale občas se setkám s tím, že se někdo rozčiluje, že mu někdo furt volá a obtěžuje ho tím. No a kdo je to? Zdvihl jste ten hovor někdy? Ne! Celá záhada často bývá doručovatel sms O2 (284001000). Ten ale naštěstí v noci nevolá.
Georgius
Příspěvky: 223
Registrován: pon 22. črc 2013 16:07:46

Re: Otravný telefonát

Příspěvek od Georgius »

xsouku04 píše:A co Vám chtěli to nevíte ? Kdyby jste se s pokusil komunikovat, možná by to pak celou záhadu vysvětlilo.

Vím že to není váš případ, ale občas se setkám s tím, že se někdo rozštiluje, že mu někdo furt volá a obtěžuje ho tím. No a kdo je to ? Zdvihnul jste ten hovor někdy ? Ne ! Celé záhada často bývá doručovatel sms O2( 284001000) . Ten ale naštěstí v noci nevolá.
Přiznám se bez mučení, že 04:19 jsem byl rád, že jsem identifikoval co mne probudilo a zamezil té věci v dalším rušení, přetočil se na bok a spal dál. Říkal jsem si, že tam ráno zavolám a vynadám jim, co otravujou a tak jsem přišel na to, že je to dle ČTÚ neexistující číslo ... A doručovat SMS O2 do GSM sítě ? ;)
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Otravný telefonát

Příspěvek od xsouku04 »

Georgius píše: A doručovat SMS O2 do GSM sítě ? ;)
Oni to dělají na pevnou.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Otravný telefonát

Příspěvek od helmut.niederman »

Georgius píše:takže je to clip na nesmyslné číslo. :evil:
Jo mne se to taky jednou stalo. Pak jsem na to číslo volal a ve sluchátku jsem měl oznamovací tón " Volané číslo neexistuje " :shock:
Uživatelský avatar
Tydýt
Příspěvky: 50
Registrován: sob 01. úno 2014 20:40:06

Re: Otravný telefonát

Příspěvek od Tydýt »

No pokud máte patřičné možnosti a připojení, tak sice v rozporu z ČTÚ ale můžete se prezentovat čímkoliv. V rámci testů jsem již volal i z clipem 158 :oops:
PS: S tímto klipem vám ale oficiálně nikdy nikdo volat nebude, ani policie. Jednalo by se vždy o podvrh. :!:
_______________________________________ Obrázek
Odpovědět