odeslani sms z webu odorik - cislo odesilatele

Zkušenosti a potíže s odesíláním sms z webu Odorik.cz nebo přes API.

Re: odeslani sms z webu odorik - cislo odesilatele

Příspěvekod konrad » sob 21. črc 2018 19:29:36

Tak ať rovnou použije svoji SIP linku pro odeslání.

To se mi právě nedaří. Odeslané SMS se vypisují v jiné lince, vlastně první kterou jsem měl. Zrušil jsem na ní clip a nově přiřadil číslo z rozsahu Odorik, to je nyní v jiném telefonu.
Ve svém telefonu tuto linku nemám, přesto se k ní odeslané SMS ze Zoiper přiřazují.
konrad

Příspěvekod xsouku04 » sob 21. črc 2018 19:43:53

konrad píše:
Tak ať rovnou použije svoji SIP linku pro odeslání.

To se mi právě nedaří. Odeslané SMS se vypisují v jiné lince, vlastně první kterou jsem měl. Zrušil jsem na ní clip a nově přiřadil číslo z rozsahu Odorik, to je nyní v jiném telefonu.
Ve svém telefonu tuto linku nemám, přesto se k ní odeslané SMS ze Zoiper přiřazují.

Aha tedy zoiper má sip jméno a heslo úplně jiné linky a přesto se ve výpise hovorů tato SMS ukáže u úplně jiné linky. To by mohla být chyba.
xsouku04
Administrátor

Příspěvekod konrad » úte 24. črc 2018 23:34:18

Řek bych že to neni chyba Zoiperu. Teď jsem si ověřil službou z webu že odeslaná SMS se automaticky ukazuje na první lince, řekněme administrátorské. Tedy asi není možnost aby se přiřadila k jiné lince.

OT: Bylo by složité dát k přihlášení na web (Váš PIN) virtuální klávesnici? Něco takového jako má u přihlašování do internet bankingu Fio banka.
Jsem tak trochu vystrašenej z key loggerů, řek bych že to je větší hrozba než nějakej ten vir, u kterých je většinou chyba mezi klávesnicí a židlí.
V Opeře proto tam, kde virtuální klávesnice k přihlašování není, používám rozšíření Your Virtual Keyboard.
konrad

Předchozí

Zpět na Odorik - odesílání SMS