Nedorucene SMS do zahranici

Zkušenosti a potíže s odesíláním sms z webu Odorik.cz nebo přes API.
Odpovědět
Jakub
Příspěvky: 51
Registrován: pát 23. lis 2012 11:29:49

Nedorucene SMS do zahranici

Příspěvek od Jakub »

Dobry den. Mam v posledni dobe problem s dorucovanim SMS na jedno konkretni zahranicni cislo (NL) z ceskych cisel vcetne odoriku. Z nejakeho duvodu neni NL operator schopen vyresit tento problem a proto bych se chtel optat zda je odorik schopen sdelit nejake detaily ohledne toho, kde je problem a kde presne ztracene SMS konci. Prikladem ztracene SMS je ID hovoru: 94219887, status: WAITING a ID hovoru: 93421182, status: NOT_DELIVERED. Diky za jakoukoliv pomoc.
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Nedorucene SMS do zahranici

Příspěvek od Kristovec »

A dríve Vám dorucení chodilo?Já mám pri textovkách do Brazílie ve vypisu to samé,co uvádíte Vy,ale adresát mne ujistil,ze textovky dostává. Na Slovensko ovsem se vzdy stav DORUCENO objeví.
Jakub
Příspěvky: 51
Registrován: pát 23. lis 2012 11:29:49

Re: Nedorucene SMS do zahranici

Příspěvek od Jakub »

Kristovec píše:A dríve Vám dorucení chodilo?Já mám pri textovkách do Brazílie ve vypisu to samé,co uvádíte Vy,ale adresát mne ujistil,ze textovky dostává. Na Slovensko ovsem se vzdy stav DORUCENO objeví.
Ano, drive nebyl vetsinou s dorucenkami problem. Muj soucasny problem se ale netyka dorucenek, problem je ze SMS skutecne na ono cislo nedorazi.
Uživatelský avatar
Largon
Příspěvky: 448
Registrován: pon 07. lis 2011 10:14:09

Re: Nedorucene SMS do zahranici

Příspěvek od Largon »

Dobrý den,
těžko říct, my informace o doručenkách přebíráme od firmy, přes kterou SMS do zahraničí momentálně posíláme. Umožňují nám provést i HLR lookup, který v tomto případě končí s chybou EC_NO_RESPONSE. Vidím tam ještě, že síť je to KPN B.V. (Telfort B.V.), ale k více informací se nedostanu.
Jakub
Příspěvky: 51
Registrován: pát 23. lis 2012 11:29:49

Re: Nedorucene SMS do zahranici

Příspěvek od Jakub »

Largon píše:Dobrý den,
těžko říct, my informace o doručenkách přebíráme od firmy, přes kterou SMS do zahraničí momentálně posíláme. Umožňují nám provést i HLR lookup, který v tomto případě končí s chybou EC_NO_RESPONSE. Vidím tam ještě, že síť je to KPN B.V. (Telfort B.V.), ale k více informací se nedostanu.
Dobry den, ackoliv jsem doufal v trochu vice detailu, kazdopadne velmi ocenuji a dekuji alespon za tyto informace.
Odpovědět