SMS do Německa nedorazily

Zkušenosti a potíže s odesíláním sms z webu Odorik.cz nebo přes API.
Odpovědět
osmdesát
Příspěvky: 168
Registrován: úte 19. srp 2014 14:24:46

SMS do Německa nedorazily

Příspěvek od osmdesát »

Zdravím,
14. a 15. 9. jsem na totéž německé mobilové číslo poslal 2 sms z webového rozhraní, první jako mé mobilové číslo, druhou jako "Odorik.cz", obě označeny jako doručené, ale sms údajně nedorazily. ID 96674343 a 96706671.
Problém jsem ihned zaslal na technickou podporu, ale zatím bez odezvy, tak to pro jistotu dávám i sem.
Předem díky.
osmdesát
Příspěvky: 168
Registrován: úte 19. srp 2014 14:24:46

SMS do Německa nedorazily

Příspěvek od osmdesát »

Hlásím, že doručování SMS na německé mobilové číslo stále nefunguje. Id 103964042.
Věřím, že se tentokrát dočkám, když už ne vyřešení, alespoň nějaké reakce.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: SMS do Německa nedorazily

Příspěvek od xsouku04 »

Dobrý den,
položil jsem dotaz našemu dodavateli. Až odpoví, dám vědět.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: SMS do Německa nedorazily

Příspěvek od xsouku04 »

Tak odpověděli tohle:
Kindly note that each network can be treated as an seperate case as different set of outgoing connections is being used. Last case was for Austria and that situation has been resolved.
If indeed client has confirmed that no message has been received by the device despite delivery report received, would it be possible to confirm this via live test towards affected destination address?
Odpověděl jsem, ať na číslo zavolá a požádá, jestli může provést test. Nejsem si ale jist, jestli to tahle nemožná firma zvládne. Bohužel téměř není s kým spolupracovat, protože všichni jsou jen slibotechny ...
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: SMS do Německa nedorazily

Příspěvek od xsouku04 »

Odpověděli mi:
We aren't able to do tests that way, but will try to conduct them up to available internal resources and abilities.
For now, as Marko advised, last reports were confirmed to be resolved and no interruptions were logged since.

Meanwhile, if you have any newer issue reports and logs to share, we'll be more then willing to check them as well.
Tedy pan arogantní technik se stydí volat a myslí si, že to za něj bude dělat někdo jiný. Co s tím?
osmdesát
Příspěvky: 168
Registrován: úte 19. srp 2014 14:24:46

Re: SMS do Německa nedorazily

Příspěvek od osmdesát »

Díky za snahu o vyřešení. Divím se, že si dosud nikdo nestěžoval, že sms do Německa nejdou, nebo je to jen můj specifický případ (třeba to hapruje jen u jednoho cílového operátora).

U T-mobilu mám sms do ciziny à 5 Kč, to se mi platit nechce, tak to zkouším přes vás. Za málo peněz holt málo muziky, zdá se (:
Nešlo by vyjednat posílání sms přes nějakého našeho operátora, třeba by nabídli podobně dobré podmínky...?
osmdesát
Příspěvky: 168
Registrován: úte 19. srp 2014 14:24:46

Re: SMS do Německa nedorazily

Příspěvek od osmdesát »

xsouku04 píše:Odpověděli mi:
We aren't able to do tests that way, but will try to conduct them up to available internal resources and abilities.
For now, as Marko advised, last reports were confirmed to be resolved and no interruptions were logged since.

Meanwhile, if you have any newer issue reports and logs to share, we'll be more then willing to check them as well.
Tedy pan arogantní technik se stydí volat a myslí si, že to za něj bude dělat někdo jiný. Co s tím ?
Můžu tam zavolat, že provedou test, můžou mluvit i anglicky, to není problém.
Odpovědět