Datový kabel

Zkušenosti a potíže s odesíláním sms z webu Odorik.cz nebo přes API.
Odpovědět
jtr
Příspěvky: 37
Registrován: sob 27. dub 2013 12:45:57

Datový kabel

Příspěvek od jtr »

Zdravím, vzhledem k tomu, že odorik stále neumožňuje odesílání SMS s vlastním číslem z webu (nebo už ano?), tak prosím o doporučení, kde se dá v ČR koupit datový kabel k SAMSUNG GT-E1200. Pokud tedy někdo ví. Něco by snad mělo existovat -> např. Také prosím o doporučení, pomocí které aplikace by se SMS pak daly posílat. Mám na mysli něco jako http://www.mysiemens.cz/ms/simoco/ pro telefony Siemens. (Dříve jsem používal.) Doufám, že zde někdo ví a bude ochotný poradit ;-)
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Datový kabel

Příspěvek od Pitomec »

Obrázek
MaT
Příspěvky: 364
Registrován: pát 29. bře 2013 14:35:14

Re: Datový kabel

Příspěvek od MaT »

Já bych se asi podíval na DX.com (poštovné zdarma) nebo na eBay (poštovné zdarma jen někdy - ale z Číny většinou ano, často ale jak poštovné zdarma, tak ještě nižší cena, než DX.com). Ale jestli to v ČR má někdo (podle té Heureky) za 36 Kč,tak je to taky dobrá cena. Otázka je, za kolik se k tomu člověk dostane (třeba 90-100 Kč poštovné?). Někdy se u těchto hodně levných věcí vyplatí objednat z Číny, sice to trvá déle, ale člověk za to opravdu dá třeba jen těch 30-40 Kč. Amazon je s poštovným snad vždy (a obvykle několik €).
jtr
Příspěvky: 37
Registrován: sob 27. dub 2013 12:45:57

Re: Datový kabel

Příspěvek od jtr »

Děkuji za tip, ale kablík jsem nakonec musel vrátit. Zdá se, že můj mobil propojení s PC vůbec nepodporuje.
Rád bych se tak (asi nejlépe někoho z Odoriku) zeptal, jaky je rozdíl mezi odesílatelem 5517 a odorik.cz. Viz služby z webu/posalt sms. Je tam nějaký rozdíl v ceně? Nebo spolehlivosti doručení SMS do ČR či zahraničí?
Odpovědět