SMS do zahranici- cislo odesilatele

Zkušenosti a potíže s odesíláním sms z webu Odorik.cz nebo přes API.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: SMS do zahranici- cislo odesilatele

Příspěvek od xsouku04 »

Poslal jste mě sice soukromou zprávu, ale nenapsal jste mi, u jakého účtu to chcete přidat. Podle emailu jsem Vás nenašel.
jehr
Příspěvky: 10
Registrován: pon 18. črc 2016 11:24:03

Re: SMS do zahranici- cislo odesilatele

Příspěvek od jehr »

xsouku04 píše:Poslal jste mě sice soukromou zprávu, ale nenapsal jste mi u jaké účtu to chcete přidat. Podle emailu jsem Vás nenašel.
Poslal jsem to do SZ. Omlouvam se, ze jsem to tam nedal hned :)
jehr
Příspěvky: 10
Registrován: pon 18. črc 2016 11:24:03

Re: SMS do zahranici- cislo odesilatele

Příspěvek od jehr »

Chtel bych podekovat Odoriku, resp. panu Soukupovi za vyreseni meho pozadavku. Vim, ze vasi zakaznici maji v drtive vetsine pozitivni zkusenost s Odorikem a i ja se musim pridat (a velmi rad) k teto vetsine.

Na to, ze vam T-M asi docela hazi klacky pod nohy, tak si vedete obdivuhodne. Dokazate veci resit nejen s rozmyslem, ale nabidnout i optimalni reseni. Vzhledem k tomu, ze mam sluzebni tarif, tak zatim vase sluzby jako mobilniho operatora nevyuziji, VOIP ale ano. Libi se mi, ze se neohanite reklamstinou a ferove priznate, ze na nektere nabidky nemate (ne ze byste je treba nechteli nabizet, ale proste to nedate kvuli cenove politice nasich 3 opu).

Z vaseho pristupu by se meli mnohe firmy ponaucit. Pocitam, ze se netopite v penezich, ale take nejste (doufam) v cervenych cislech. Nicmene na prvni misto kladete spokojenost zakaznika a ne ziska za kazdou cenu. Za to vam patri velky dik zvlast v dnesni dobe, kdy se kazdy honi jen za tim, aby druheho oholil az na kost.
Odpovědět