[Vyřešeno] Nefunkční data na telefonu Samsung A20e

Můžete využít jen část a nebo všechny služby co Odorik.cz nabízí přímo z Vašeho telefonu ?
Odpovědět
coran21
Příspěvky: 4
Registrován: pon 20. črc 2015 16:37:30

[Vyřešeno] Nefunkční data na telefonu Samsung A20e

Příspěvek od coran21 »

Dobrý den,
netuším na koho se s tímto problémem obrátit a tak to zkouším tady. Od začátku mi na mém záložním telefonu nefungují data, do teď jsem to neřešil, protože jsem je nepotřeboval, ale časy se mění. Předem bych chtěl napsat, že pokud je telefon připojený na wifi, tak vše funguje naprosto bez problémů.
Telefon je koupený v červnu tohoto roku a po zapnutí dat se nad ikonkou signálu objeví ikonka 4G, což je si myslím v pořádku, ale data nefungují (v prohlížeči nejdou načíst stránky a tvrdí, že jsem offline, zkoušeno na chrome, brave, Samsung internet), stejně tak nefunguje ani Whatsapp či Skype. Také jsem si všiml další ikonky na levé straně na hoře na které je signál s otazníkem nahoře a textem přihlásit se k síti (viz. příloha), po kliknutí na tuto ikonu se otevře něco jako prohlížeč s titulkem Přihlásit se k síti a v něm se zobrazí asi moje IP adresa nahoře (10.217.128.xx) a HTTP error 500 (další přílohu už mi to nevezme). V příloze taky posílám screenshoty z nastavení APN. Telefon je plně aktualizovaný, dnes jsem instaloval nejnovější update.
Budu vděčný za každou radu / pomoc.

Díky
Petr
Přílohy
a20e3.jpeg
a20e3.jpeg (52.97 KiB) Zobrazeno 4149 x
a20e2.jpeg
a20e2.jpeg (43.41 KiB) Zobrazeno 4149 x
a20e1.jpeg
a20e1.jpeg (44.95 KiB) Zobrazeno 4149 x
Naposledy upravil(a) coran21 dne úte 07. zář 2021 18:36:29, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Nefunkční data na telefonu Samsung A20e

Příspěvek od Pitomec »

Jsou data vůbec povolena u operátora? Jinak nastavení v síti T-Mobile pro ten telefon je zde: https://www.t-mobile.cz/microsites/chyt ... netu-12882
Obrázek
coran21
Příspěvky: 4
Registrován: pon 20. črc 2015 16:37:30

Re: Nefunkční data na telefonu Samsung A20e

Příspěvek od coran21 »

Je mi to blbé, ale ty data fakt povolené nebyli. Sem si jistý, že jsem nastavoval balíček účtování po kB, ale teď tam najednou bylo "data blokována".... Zpětně jsem si uvědomil, že Odorik v tomhle dělal nějaké změny, tak to byl asi důsledek těch změn. Díky za pomoc, problém vyřešen.

Petr
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Vyřešeno] Nefunkční data na telefonu Samsung A20e

Příspěvek od xsouku04 »

Asi bychom měli přidat upozornění, když si někdo aktivuje balíček a má z dřívějška data blokována, aby jej to upozornilo.
Odpovědět