Podivné odchozí hovory Android

Můžete využít jen část a nebo všechny služby co Odorik.cz nabízí přímo z Vašeho telefonu ?
Odpovědět
Miky1103
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 19. črc 2012 22:38:39

Podivné odchozí hovory Android

Příspěvek od Miky1103 »

Zdravím všechny,
potřeboval bych radu, mám Android 4.3.3 (CM 10.1), a ten už sám o sobě podporuje internetové hovory, vše jsem nastavil, ale když se pokusím někomu zavolat, tak sice slyším takové to "tůtání" (nevím jak se tomu říká :D ) ale nikomu se nedovolám, nedostanu ani oznámení o nízkém kreditu.
Změnit port a protokol jsem zkoušel, avšak bez úspěchu. :(
Díky všem za radu. ;)
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Podivné odchozí hovory Android

Příspěvek od Kristovec »

To tůtání vysílá VoIP aplikace Vašeho telefonu,nikoli Odorik.
Bývá to tím,že po zadání volaného čísla nenaběhne připojení k internetu,po jeho naběhnutí tůtání zmizí.
Můžete v liště údajů - čas,stav baterie,síla signálu atd.,sledovat,jestli při vytáčení naběhl internet,pokud jsou vidět dvě barevné šipky,zelená nahoru a žlutá dolu,internet pracuje,pokud ne,připojení nenaběhlo,a tak nemáte s Odorikem spojení.
Při špatném internetu,EDGE,mi to tůtání dělá i Skype,když je EDGE opravdu pomalé a slabý signál,Skype tůtá,není schopné navázat spojení.
Kristovec
Příspěvky: 1526
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Podivné odchozí hovory Android

Příspěvek od Kristovec »

Mám Samsung Galaxy Grand2 s Androidem 4.3 takže taky má vestavěného klienta,ale tůtá i Fring,Nimbuzz,to Skype atd.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Podivné odchozí hovory Android

Příspěvek od xsouku04 »

Miky1103 píše:Zdravím všechny,
potřeboval bych radu, mám Android 4.3.3 (CM 10.1), a ten už sám o sobě podporuje internetové hovory, vše jsem nastavil, ale když se pokusím někomu zavolat, tak sice slyším takové to "tůtání" (nevím jak se tomu říká :D ) ale nikomu se nedovolám, nedostanu ani oznámení o nízkém kreditu.
Změnit port a protokol jsem zkoušel, avšak bez úspěchu. :(
Díky všem za radu. ;)
Zabudovaný sip klient v android od google má tu zásadní vadu, že během vyzvánění nepřenáší zvuk. Je tedy slyšet jen falešné zvonění. A to i když má dotyčný vypnutý telefon. Řešení je tento zabudovaný klient nepoužívat, stáhněte si CSIPSimple.
Miky1103
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 19. črc 2012 22:38:39

Re: Podivné odchozí hovory Android

Příspěvek od Miky1103 »

Dík za rychlou odpověď.
No tak teď jsem koukal a normál to prý data přenáší. http://r02i.imgup.net/Screenshotc72c.png
No vždy jsem dřív používal CSipSimple ale chtěl jsem to přímo intengrovat do telefonu. Takže asi bez úspěchu no. :(
mad68
Příspěvky: 24
Registrován: stř 29. led 2014 11:52:26

Re: Podivné odchozí hovory Android

Příspěvek od mad68 »

Nebo Zoiper

Mobilně z Hongmi
Odpovědět