ODORIK pro iPHONE 4S

Můžete využít jen část a nebo všechny služby co Odorik.cz nabízí přímo z Vašeho telefonu ?
hribecek
Příspěvky: 6
Registrován: pon 21. lis 2011 12:00:09

ODORIK pro iPHONE 4S

Příspěvek od hribecek »

Zdravím všechny dobrý den :roll: ,

koupila jsem si nový iPhone 4S a potřebovala bych poradit jestli se dá nějak ODORIK volání nastavit na iphone 4S popř. pomoci nějaké aplikace nastavit VOIP volání. Měla jsem předtím Samsung Galaxy S2 i9100 a bylo to místy o " hubu ". Dost často se u androidu mi stávalo, že jsem nebyla na příjmu ač mi ukazoval, že můj SIP je registrován. Telefon potřebuji na to abych mohla volat a být dostupná a ne aby mi smartphone ukazoval, že jsem s mim SIP - VOIP účtem registrovaná a přitom ne.

Hledala jsem na google.com, ale nic normálního jsem pro iphone 4S nenašla. Telefon nemám jalbreaknutý,

Za jakoukoliv radu děkuje Váš HŘÍBEČEK :lol:
hribecek
Příspěvky: 6
Registrován: pon 21. lis 2011 12:00:09

Re: ODORIK pro iPHONE 4S

Příspěvek od hribecek »

Děkuji velmi pěkně za odpověď a radu, ale jsem neštastná, že pouze ODCHOZÍ HOVORY a ne i příchozy hovory. Už jsem dala inzerát na prodej iphonu a vracím se zpět k androidu ;)
4bshoore

Re: ODORIK pro iPHONE 4S

Příspěvek od 4bshoore »

Uz je problem opraven, asi jste spatne pochopila!
hribecek
Příspěvky: 6
Registrován: pon 21. lis 2011 12:00:09

Re: ODORIK pro iPHONE 4S

Příspěvek od hribecek »

Možná jsem to asi opravdu špatně pochopila. Proto bych Vás poprosila zda by jste byl tak ochoten a hodil jsem doslovný návod, kterou aplikaci stáhnout a nastavit co se týče parametrů (slůvko od slůvka) :roll: Pevně věřím, že za Vaši radu a návod Vám bude urřitě hodně uživatelů iphona vděčno.

Děkuji pěkně :oops:
Robert Nagy

Re: ODORIK pro iPHONE 4S

Příspěvek od Robert Nagy »

:) Tahle rada by se do cestiny dala prelozit i takhle: Opatrete si a nainstalujte Acrobits Softphone, pokud mozno ve verzi 4.9.2. Zadejte udaje pro Odorik standardnim zpusobem, pak jdete do nastaveni vaseho uctu > Pokrocila nastaveni > Speciality a v sekci Autentizace zapnete Posilat na vyzadani. Melo by to kompletne fungovat :)
pavelkm
Příspěvky: 3
Registrován: úte 10. zář 2013 9:18:45

Re: ODORIK pro iPHONE 4S

Příspěvek od pavelkm »

Zdravím,
mám problém s IPHONE 4S, nainstaloval jsem ZOIPER, zaregistruji se jak na IAX nebo SIP, odchozí hovory fungují v pořádku, ale zpět se mi nelze dovolat. Volající slyší pouze vyzváněcí ton ale já ne.
Pouze mi naskočí hláška zmeškaného hovoru. Nevíte někdo jak na to ?
Pavel
paty07
Příspěvky: 217
Registrován: úte 27. lis 2012 17:55:22

Re: ODORIK pro iPHONE 4S

Příspěvek od paty07 »

Není to tím, že na iP nejedou aplikace na pozadí? V tom případě by ale neměl slyšet vyzvánění. :shock:
pavelkm
Příspěvky: 3
Registrován: úte 10. zář 2013 9:18:45

Re: ODORIK pro iPHONE 4S

Příspěvek od pavelkm »

Díky za radu, je to opravdu tak, jakmile ZOIPER není na pozadí tak se na iPhon dovolám, jinak ne. To je ale iPkrám.
pavel
MN_
Příspěvky: 22
Registrován: úte 13. srp 2013 11:11:20

Re: ODORIK pro iPHONE 4S

Příspěvek od MN_ »

Je to možné, že to tak je. Na druhou stranu osobně mi přijde výhodné SIP na mobilu používat pouze pro odchozí směr pro ušetření peněžních prostředků a pro příchozí směr používat běžnou GSM síť. Výhodné je to hlavně z hlediska spolehlivosti, vzhledem k mizernému 3G signálu v ČR a obecnému nepřizpůsobení SIP pro mobilní komunikaci (přechody mezi BTS, 3G/Wifi, občasnému koktání atd.)

Mé řešení je mít v mobilu nastavený účet s CLIP identifikací mobilního telefonu. Samozřejmě toto řešení není vhodné pro všechny případy, ale mě vyhovuje naprosto dokonale.
Odpovědět