Stránka 1 z 1

iPhone - nefunguje přesměrování hovorů v síti T-mobile?

PříspěvekNapsal: pon 02. led 2017 23:37:53
od xsouku04
Vypadá to, že s telefony iPhone není možné použít přesměrování hovorů. Nejde to zapnout ani v menu ani vytočením čísla **21*cislo#.
Zkoušeno na čtyřech různých SIM a iPhonech v síti Odorik. Pokud SIM vytáhnete a dáte do jiného telefonu než iPhone, přesměrování najednou jde.

Nevíte někdo, zda-li je tento bug v celé síti T-mobile ČR nebo jen u některých jeho virtuálů? Pokud máte zároveň iPhone a síť T-mobile, funguje vám přesměrování hovorů?


iPhone píše:Chyba provádění požadavku Neznámá chyba. Nastavování selhalo (Aktivace) Přesměrování hovoru (Hlas) Ve všech hovorech


Přestože přesměrování hovorů není běžně používané, může být velmi užitečné. Např. pokud jste v raomingu v jiné než 1. zóně, ale i z důvodů např. zastupitelnosti lidí.

Kdyby to někdo zkoušel a fungovalo to, tak nepodmíněné přesměrování se vypíná vytočením ##21#.

Nejlepší návod na přesměrování má Vodafone.https://www.vodafone.cz/pece/osobni-a-f ... ni-hovoru/
Pokud vím pro O2 i T-mobile v ČR platí to stejné. O2 a zdá se ani T-mobile (jeslti se něco nezměnilo) nepodporuje přesměrování u svých předplacených karet. Přesměrování hovorů neumí ani značka Kaktus. Značka mobil.cz zdá se přesměrování umí.

Re: iPhone - nefunguje přesměrování hovorů v síti T-mobile?

PříspěvekNapsal: úte 03. led 2017 23:24:29
od VeselyBuvol
Dnes vyzkoušeno přesměrování s originál T-Mobile kartou na Iphone 5s a aktuální verzí iOS pomocí kódu **21*... Přesměrování nastaveno bez problémů a na první pokus. Vypadá to, že problém je v SIM kartách Odoriku. Pane Soukupe, vzhůru do boje s T-Mobilem!

Re: iPhone - nefunguje přesměrování hovorů v síti T-mobile?

PříspěvekNapsal: sob 07. led 2017 16:38:10
od jarous
Hezký den,

zkoušel jsem to s číslem v Relaxmobilu, který využívá síť T-mobile a po chvíli chroustání to zahlásí neprovedení operace... :cry: