Náhodné výpadky hovorů

Je špatně slyšet ? Lze to řešit !
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhodné výpadky hovorů

Příspěvek od xsouku04 »

reiben píše:Zasílám nové měření. Měření jsem nechal běžet cca 7 a půl minuty. Výsledek z příkazové řádky:

Ping statistics for 81.31.45.51:
Packets: Sent = 793, Received = 791, Lost = 2 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 14ms, Maximum = 312ms, Average = 18ms

Výsledek měření přes aplikaci přikládám v příloze.
Zkoušeli jsme i volat a pokaždé když vypadl zvuk, tak ztracené pakety v příchozích statistikách rapidně poskočily.

Co tedy navrhujete? Poslat screen poskytovateli internetu?
Ztrátovost 0.277 % není vysoká, nicméně pokud se tak děje skokově občas, tak prostě nějaké to slovo se nepřenese.
Kdyby tato ztrátovost vznikla tak, že se občas ztratí nějaký paket (třeba jeden za vteřinu) téměř by si toho nikdo nevšiml. Ale když je to OK a pak se ztratí celé slovo je jasné, že to výrazně ruší hovor.
Ano poslat screen měření poskytovateli internetu s tím, že sice ztrátovost není vysoká, ale trvá vždy několik vteřin a tím to podstatně ruší při hovoru. Potíže s voláním byste měl zjistit, i pokud voláte např. skype<->skype.
reiben
Příspěvky: 6
Registrován: pát 21. úno 2014 16:16:10

Re: Náhodné výpadky hovorů

Příspěvek od reiben »

Už jsem napsal poskytovali. Skype dělá stejný problém.
jardapoko
Příspěvky: 1
Registrován: stř 26. úno 2014 8:06:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhodné výpadky hovorů

Příspěvek od jardapoko »

Ahoj,

tak přesně s tímto problémem jsem se potýkal v naší síti.
Bylo to způsobeno jedním spojem , přes který v nepravidelných intervalech přestali procházet RTP pakety.
Bylo jedno na kterém portu. Po týdnu neúspěšných pokusů o donucení spoje, aby pakety přenášel, byl spoj vyřazen a
vše opět funguje. Proto doporučuji obrátit se na poskytovatele internetu. Na 99% je problém u něj.
Odpovědět