Volání na 8místná telef. čísla do Lotyšska, nejde to...!

Je špatně slyšet ? Lze to řešit !
Odpovědět
Expert
Příspěvky: 2
Registrován: sob 14. čer 2014 13:06:30

Volání na 8místná telef. čísla do Lotyšska, nejde to...!

Příspěvek od Expert »

Dobrý den Vám přeji vážený pane Soukupe,
omlouvám se, že ač dlouhodobě spokojený klient ODORIKu mám problém. Nemohu se dovolat na 8místné telefonní číslo (ať už mobilní nebo pevné) do Lotyšska. Po vytočení mezinárodní předvolby 00371 mi "plechová huba" sice sdělí kolik minut mám na hovor k dispozici, ale následně mi je oznámeno, že hovor nelze spojit, ať překontroluji správnost zadaného čísla..., a.t.d. Konzultoval jsem celý problém s kolegou VIRem z fora telefonujeme.com, a ten mi doporučil obrátit se na Vás s prosbou o pomoc/radu, neboť se domnívá, že by chyba mohla být u Vás.
Můžete mi poradit, pomoci prosím? Předem děkuji a dopředu upozorňuji, jsem "lama"!! ;)

Zdeněk Šikl, Ostrava
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Volání na 8místná telef. čísla do Lotyšska, nejde to...!

Příspěvek od xsouku04 »

Potřeboval bych vědět, jaké číslo se přesně snažíte volat a z jakého účtu.
Expert
Příspěvky: 2
Registrován: sob 14. čer 2014 13:06:30

Re: Volání na 8místná telef. čísla do Lotyšska, nejde to...!

Příspěvek od Expert »

xsouku04 píše:Potřeboval bych vědět jaké číslo se přesně snažíte volat a z jakého účtu.
Poslal jsem Vám "sz", díky! ;)
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Volání na 8místná telef. čísla do Lotyšska, nejde to...!

Příspěvek od xsouku04 »

Ta dvě čísla co jste mi poslal, jsem nikdy ve výpisů hovorů nenašel. Vždycky jim něco chybí a pod. Prosím dejte si pozor, že číslo vytočíte správně a zkontrolujte, jestli je i správně ve výpise hovorů. A kdyžtak mi pošlete id toho hovoru, co selhal. To můžete dát i sem na fóru. Možná se prostě číslo odešle ještě dříve než je celé a proto se nejde dovolat.
Kabek
Příspěvky: 644
Registrován: čtv 03. led 2013 19:44:30

Re: Volání na 8místná telef. čísla do Lotyšska, nejde to...!

Příspěvek od Kabek »

Jak máte nastavený dialplán ve Vašem zařízení? Neořeže Vám to?! Pak Vám Odorik bude posílat tu hlášku také...
Odpovědět