Technický dotaz - Skype

Za ceny Odorik.cz je možné volat ze Skypu, nebo je též možné z běžných telefonů volat na Skype.
forum-user-UDFENS
Příspěvky: 155
Registrován: pon 22. říj 2012 22:25:36

Technický dotaz - Skype

Příspěvek od forum-user-UDFENS »

Zdravím. Mám problém ohledně volání ve spojitosti odorik se skype. Mám nově instalovaný pc a na něm Skype. Když napíšu číslo do jeho chatu tak mi Odorik.cz zavolá zpět asi na půl vteřiny a asi po půl vteřině zpětného volání zavěsí (nestačím příjmout hovor). Když zavolám ze Skype na kontakt Odorik.cz a zadám číslo v jakémkoliv tvaru tak mi automat řekne, že odorik neumožňuje volání na toto číslo. Čísla na které volám jsou mobilní i linky zdarma. Tento problém se začal objevovat po tom co Odorik zavedl potvrzení tel.čísla stisknutím mřížky. Může se mi podívat nějaký technik odoriku zda mám v účtu nastaveno vše v pořádku nebo poradit čím by to mohlo být? ID: 685841
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Technický dotaz - Skype

Příspěvek od xsouku04 »

Zkoušel jsem to stejné ale mě to fungovalo. Napadá mne, jestli nemůže být problém ve vaší zvukovce.
Skype se pokouší začít zvonit, ale komunikace se zvukovkou selže a proto hovor odmítne.

Zkuste ze skypu zavolat echo123, zkuste hovor skype<->skype.
forum-user-UDFENS
Příspěvky: 155
Registrován: pon 22. říj 2012 22:25:36

Re: Technický dotaz - Skype

Příspěvek od forum-user-UDFENS »

To jsem zkoušel. Testoval jsem to v různých situacích.
forum-user-UDFENS
Příspěvky: 155
Registrován: pon 22. říj 2012 22:25:36

Re: Technický dotaz - Skype

Příspěvek od forum-user-UDFENS »

Problém se týká také když mám uveden v Rychlých kontaktech svůj Skype a začnu na něj volat. Automat ohlásí, že volaný uživatel hovor odmítnul přitom ani nezačal vyzvánět.
forum-user-UDFENS
Příspěvky: 155
Registrován: pon 22. říj 2012 22:25:36

Re: Technický dotaz - Skype

Příspěvek od forum-user-UDFENS »

Bylo by možné doplnit volání na Skype o volání na Skype z Rychlých kontaktů s predikcí speciálních čísel?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Technický dotaz - Skype

Příspěvek od xsouku04 »

forum-user-UDFENS píše:Bylo by možné doplnit volání na Skype o volání na Skype z Rychlých kontaktů s predikcí speciálních čísel?
Můžete to lépe popsat? Nerozumím tomu co mám být predikce speciálních čísel.
forum-user-UDFENS
Příspěvky: 155
Registrován: pon 22. říj 2012 22:25:36

Re: Technický dotaz - Skype

Příspěvek od forum-user-UDFENS »

xsouku04 píše:Můžete to lépe popsat? Nerozumím tomu co mám být predikce speciálních čísel.
Uložím si něčí Skype do Rychlých kontaktů jako skype:honza876 ale nechci vytáčet http://www.odorik.cz/w/specialni_cisla když budu v hovoru. A když zvolím třeba *086skype:honza876 tak to rozlišit neumí a neprovede se žádná akce .
Uživatelský avatar
Largon
Příspěvky: 448
Registrován: pon 07. lis 2011 10:14:09

Re: Technický dotaz - Skype

Příspěvek od Largon »

Aha, neprojde to validací. Podívám se na to a upravím, aby bylo možno taková čísla přidávat.
Uživatelský avatar
Largon
Příspěvky: 448
Registrován: pon 07. lis 2011 10:14:09

Re: Technický dotaz - Skype

Příspěvek od Largon »

Tak jsem to teda asi taky úplně nepochopil. Když jsem to teď chtěl opravit, tak jsem zjistil, že stávající systém mi například *086skype:honza876 dovolí do rychlých kontaktů přidat.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Technický dotaz - Skype

Příspěvek od Pitomec »

Když už je řeč o Skype - funguje někomu DTMF ve Skype v Androidu? Ale myšleno jestli skutečně funguje, ne že se jenom zobrazí číselník a pípá to bez reakce k volanému.
Obrázek
Odpovědět