Skype - samovolne zpetne volani

Za ceny Odorik.cz je možné volat ze Skypu, nebo je též možné z běžných telefonů volat na Skype.
Odpovědět
mzidek
Příspěvky: 3
Registrován: ned 20. led 2013 12:17:47

Skype - samovolne zpetne volani

Příspěvek od mzidek »

Dobry den,
poslednich nekolik dnu pozoruji podivny problem se Skypem. Nekolik lidi pouziva zpetne volani pres kontakt odorik.cz ve skypu na me telefonni cislo. Dochazi k tomu, ze kdyz takovy clovek spusti pocitac/skype, dojde nejakym zpusobem k navazani zpetneho volani na muj telefon. Dany clovek neodeslal me cislo na odorik.cz pres chat, presto se odorik snazi o navazani spojeni. Dochazi tak k neprijemnemu jevu ze mi telefon zacne vyzvanet vzdy kdyz dotycny pusti pocitac. Stalo se to nezavisle na sobe uz u trech kontaktu, ktere obcas na me cislo pres skype volaji. Nepozoruje takove chovani jeste nekdo? Jak takovou situaci resit?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Skype - samovolne zpetne volani

Příspěvek od xsouku04 »

Ha mě se to stalo jednou. Pustil jsem počítač a volá mi Odorik.cz na skype. Zdvihnu to na druhé straně to začalo zvonit. Dále jsem to neřešil, naznal jsem že to byl asi nějaký vtipálek.

Co mne ale napadá, je jestli došlo jen ke spoždění nebo zdvojení skype chatovací zprávy. Skype měl ale nějakou interní poruchu a proto zprávu nedoručil. Tu doručil až po restartu počíteče. Tohle by vysvětlení být nemohlo ?
tomicak
Příspěvky: 33
Registrován: pon 01. srp 2011 12:25:08

Re: Skype - samovolne zpetne volani

Příspěvek od tomicak »

Mě se to nedávno 2x stalo taky. Přestalo to až když jsem ten hovor od odorik.cz zvednul. Nevim čim to může bejt... nikdy před tim se to nestalo. Zatim se to ale dál neopakuje.
mzidek
Příspěvky: 3
Registrován: ned 20. led 2013 12:17:47

Re: Skype - samovolne zpetne volani

Příspěvek od mzidek »

U me se to poslednich nekolik dnu stava bohuzel s zeleznou pravidelnosti. Nebyl by odorik schopny dohledat pricinu nekde v logu hovoru?
Zivan
Příspěvky: 79
Registrován: stř 21. pro 2011 15:28:51

Re: Skype - samovolne zpetne volani

Příspěvek od Zivan »

Necekane volani Odoriku na Skype jsem resil uz v rijnu - Skype - problém s callbackem

Ale od te doby jsem to zkusil jen jednou, tak nevim, jestli je problem castejsi. Urcite to ale nebylo nedorucenou zpravou, protoze jsem odeslal vzdy jen jednu, mobil vyzvanel a ja odmitnul hovor.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Skype - samovolne zpetne volani

Příspěvek od xsouku04 »

Zkoušel jsem to a nedaří se mi to zopakovat. Je zde někdo kdo to dovede libovolně krát zopakovat ? (tedy třeba dvakrát během patnácti minut ?) V tom případě se nám ozvěte a budeme zkoumat konkrétní hovory.

Update: Možná to udělá jen přes noc, protože v noci jej u nás restartujeme a promazáváme mu nějaké soubory, aby se z toho časem nepomátl. Skype má totiž potíže, když má v kontaktech tisíce uživatelů.
mzidek
Příspěvky: 3
Registrován: ned 20. led 2013 12:17:47

Re: Skype - samovolne zpetne volani

Příspěvek od mzidek »

Potvrzuji, ze k volani dochazi vzdy rano, kdyz dany uzivatel poprve zapne pocitac, potazmo Skype...
Odpovědět