Příchozí hovory na vaše Skype jméno

Za ceny Odorik.cz je možné volat ze Skypu, nebo je též možné z běžných telefonů volat na Skype.
Odpovědět
forum-user-UDFENS
Příspěvky: 155
Registrován: pon 22. říj 2012 22:25:36

Příchozí hovory na vaše Skype jméno

Příspěvek od forum-user-UDFENS »

Dobrý den. Občas se stává, že se nedostanu do sekce Příchozí hovory na vaše Skype jméno. Tento problém mi to dělá asi dva dny. Když se přihlásím na demo účet tak tam to funguje. Můžete se na to prosím technici podívat? Asi je to záležitost jen tohoto účtu. Číslo je 685841
https://www.odorik.cz/ucet/nastaveni_volani.html
Ukáže se mi hláška
Chyba
V aplikaci došlo k neočekávané chybě.
Problém byl zalogován a administrátor uvědomněn e-mailem.
Díky
Georgius
Příspěvky: 223
Registrován: pon 22. črc 2013 16:07:46

Re: Příchozí hovory na vaše Skype jméno

Příspěvek od Georgius »

Asi před 14 dny jsem to zkoušel a vůbec se to na skype nepřihlásilo (neplatné jméno/heslo, i když kombinace byla správná). Chodí to ještě vůbec ?
Uživatelský avatar
Largon
Příspěvky: 448
Registrován: pon 07. lis 2011 10:14:09

Re: Příchozí hovory na vaše Skype jméno

Příspěvek od Largon »

Dobrý den,
víme o tom. Technologii, kterou používáme, skončila nedávno licence (Microsoft to hned po koupi Skype zařízl). Kolega na tom teď pracoval, abychom to byli v případě potřeby schopni nahradit.

U Vašeho účtu nám Skype háže nějaký neznámý chybový kód, kolega ještě musí zjistit, co je to vůbec za problém. Moc dokumentace k tomu není. :-)

Jinak služba by měla kromě tohoto případu normálně fungovat, takže jestli máte nějaký problém, tak pište na podporu.
4smart.cz
Administrátor
Příspěvky: 1373
Registrován: úte 12. říj 2010 9:16:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Příchozí hovory na vaše Skype jméno

Příspěvek od 4smart.cz »

Dobry den,

prave jsem se zabyval problemem uzivatele s user_id 685841 a neschopnosti nasich skype klientu prihlasit se pod jeho skype_loginem.
Vyzkousel jsem prihlasit se s nastavenym skype_loginem a heslem na desktopu, ale neuspesne.

Na rozdil od jinych uzivatelu, kteri se obcas spletou v zadani hesla nebo skype loginu, mame ve Vasem pripade k dispozici jiny navratovy kod klienta, kod: 134.

Domnivam se, ze jde o zabanovany nebo zruseny skype ucet a nejspise tedy nejde o chybu v zadani hesla nebo skype_loginu.

J.M.
Uživatelský avatar
konrad
Příspěvky: 150
Registrován: ned 29. led 2012 1:41:25
Bydliště: Praha 1

Re: Příchozí hovory na vaše Skype jméno

Příspěvek od konrad »

Georgius píše:Asi před 14 dny jsem to zkoušel a vůbec se to na skype nepřihlásilo (neplatné jméno/heslo, i když kombinace byla správná). Chodí to ještě vůbec ?
Dobrý den, potvrzuji, na příchozí hovory na Skype jméno mám zaregistrováno víc účtů, u všech je uvedeno "neplatné jméno/heslo", ačkoli tomu tak není.
lukfi
Příspěvky: 7
Registrován: stř 11. pro 2013 15:05:48

Re: Příchozí hovory na vaše Skype jméno

Příspěvek od lukfi »

Largon píše:Dobrý den,
víme o tom. Technologii, kterou používáme, skončila nedávno licence (Microsoft to hned po koupi Skype zařízl). Kolega na tom teď pracoval, abychom to byli v případě potřeby schopni nahradit.

U Vašeho účtu nám Skype háže nějaký neznámý chybový kód, kolega ještě musí zjistit, co je to vůbec za problém. Moc dokumentace k tomu není. :-)

Jinak služba by měla kromě tohoto případu normálně fungovat, takže jestli máte nějaký problém, tak pište na podporu.
Dobrý den, jaký je tedy aktuální stav přesměrování příchozích hovorů ze Skype na SIP telefon? Lze to nastavit, nebo už to Microsoft nepodporuje? Na fóru jsou na to návody (z roku 2012), ale na webu odorik.cz jsem žádné takové nastavení nenašel.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Příchozí hovory na vaše Skype jméno

Příspěvek od Pitomec »

Po přihlášení k účtu Odorik vybereš "průvodce nastavením", pak linku, na kterou chceš hovory ze Skype směrovat, následně "Vlastní telefonní číslo / příchozí hovory / přístupová čísla", "Příchozí hovory na vaše Skype jméno", vyplníš údaje a je to :-)
Obrázek
JPT
Příspěvky: 323
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: Příchozí hovory na vaše Skype jméno

Příspěvek od JPT »

Všiml jsem si, že Firefox blokuje (nezobrazí) videonávody na stránkách Odorik kvůli tomu, že jsou v zabezpečeném připojení (HTTPS) nezabezpečené položky (videonávody z jiných stránek).
lukfi
Příspěvky: 7
Registrován: stř 11. pro 2013 15:05:48

Re: Příchozí hovory na vaše Skype jméno

Příspěvek od lukfi »

Díky Pitomče, už jsem to našel a úspěšně rozchodil.
Odpovědět