Nový Skype pro Android nemá tonovou voblu?

Za ceny Odorik.cz je možné volat ze Skypu, nebo je též možné z běžných telefonů volat na Skype.
Odpovědět
popescu
Příspěvky: 74
Registrován: stř 05. úno 2014 16:35:34

Nový Skype pro Android nemá tonovou voblu?

Příspěvek od popescu »

S novým UI Skype, které Microsoft uvedl před několika měsíci, zdá se ze Skype zmizela možnost během hovoru používat tonovou volbu. Na desktopové aplikaci je možné číselník zobrazit, a přestože nereaguje na stisky klávesnice, aspoň myší se na něm dá vytáčet.

Aandroid aplikaci sice během hovoru umožňuje zobrazit číselník, ale ten bohužel k zadávání tonové volby nefunguje.

Přišli jste někdo na to, jak to zprovoznit?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Skype pro Android nemá tonovou voblu?

Příspěvek od xsouku04 »

Zkoušel jsem to nyní, ale nepřišel jsem na to. I kdybychom ale přišli na to, jak tohle nové omezení obejít, tak Microsoft může kdykoli přijít s novou verzí, kde to opět překope. Nebylo by to poprvé.
Bohužel se Skypem je to špatné a zlomil jsem nad ním hůl. Prostě podobně jako u Nokie, Microsoft koupil Skype, aby jej zničil. Kdyby tohle fungovalo spolehlivě, mohli by mít vstup přes skype různé větší firmy do svých IVR systémů jako alternativu k běžnému hovoru. A Microsoft by mohl vybírat paušální poplatky za každý kanál - což ostatně dělá. Ale prostě není to moc použitelné.
Těch věcí, co tam zlobí/zlobilo, je více... Nemá to budoucnost.
Ale naštěstí na rozdíl od doby skoro před deseti lety již není obvykle problém se spolehlivou funkčností a dobrou kvalitou zvuku u jiných programů, proto nahraditelnost skypu je podstatně lepší.
Snad jediný důvod, proč používat někdy skype pro odchozí hovory, by mohlo mohlo být, že projde přes přísné firemní firewally. Zde je ale možnost zkusit IAX nebo SIP na nestandardních portech.
mobilemanic
Příspěvky: 486
Registrován: čtv 10. říj 2013 10:20:15

Re: Nový Skype pro Android nemá tonovou voblu?

Příspěvek od mobilemanic »

Ve firmách se Skype bohužel stále používá hodně, což ho ještě chvíli na výsluní udrží... :/
Odpovědět