Pevnou do bytu i na chalupu? Jeden kraj

Je libo vlastní telefonní číslo? Co to obnáší a jaké jsou možnosti.
Odpovědět
Nila
Příspěvky: 2
Registrován: pát 16. čer 2017 20:08:34

Pevnou do bytu i na chalupu? Jeden kraj

Příspěvek od Nila »

Dobrý den. jsem zde začátečník tak se omlouvám za tento dotaz. ráda bych si pořídila pevnou linku hlavně v létě na chalupu a po zbytek roku do bytu. obojí je v rámci jednoho okresu i kraje. stačí mi jedno číslo které by se dalo využívat na obou místech ? mám IP telefon Linksys spa potřebuji k tomu ještě něco?
Edit. Jde mi o geografické číslo. To z důvodu známých v zahraničí , kteří volají pomoci internetových programu do ČR na pevné/geografické linky přes internet zadarmo, kdežto hovory na mobilní jsou zpoplatněne.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2570
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Pevnou do bytu i na chalupu? Jeden kraj

Příspěvek od Pitomec »

Legálně pouze Nomadické číslo a případně nomadické+geografické s tím, že to geografické necháš na své bytové adrese a příchozí hovory z něho přesměruješ na číslo nomadické, které pak lze mít kdekoliv, tj. i na chalupě apod.
Obrázek
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8138
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pevnou do bytu i na chalupu? Jeden kraj

Příspěvek od xsouku04 »

Pitomec píše:Legálně pouze Nomadické číslo a případně nomadické+geografické s tím, že to geografické necháš na své bytové adrese a příchozí hovory z něho přesměruješ na číslo nomadické, které pak lze mít kdekoliv, tj. i na chalupě apod.
Jo u onoho nomadického lze nastavit CLIP a využít též paralelní zvonění, aby to fungovalo na obou místech.

Pokud pobýváte na chatě celé léto, je také možnost změnit adresu u nás na webu.

Jaký internet máte přesně na chatě?

Nebojte ale, pomůžeme Vám s tím.
Odpovědět