Slovenské geografické číslo

Je libo vlastní telefonní číslo? Co to obnáší a jaké jsou možnosti.
Odpovědět
aiwan
Příspěvky: 98
Registrován: pát 12. črc 2013 0:16:11

Slovenské geografické číslo

Příspěvek od aiwan »

Aké sú podmienky (a cena) pre získanie slovenského geografického čísla? Jedno VOIP SK číslo už mám, bolo by možné ho použiť? Vďaka za odpoveď.
tom_speedy
Příspěvky: 71
Registrován: stř 10. říj 2012 17:02:51

Re: Slovenské geografické číslo

Příspěvek od tom_speedy »

Váš problém by mohlo vyřešit nedávno skuštěná možnost "pronajmout" si zahraniční číslo.

http://forum.odorik.cz/viewtopic.php?f=14&t=1490
aiwan
Příspěvky: 98
Registrován: pát 12. črc 2013 0:16:11

Re: Slovenské geografické číslo

Příspěvek od aiwan »

O tom som už čítal. Nepochopil som to s tým paušálnym poplatkom. Tých 100 kč/mesiac znamená platba za prenájom čísla, alebo je to paušál (kredit) z ktorého sa mi bude odpočítavať suma za volania?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Slovenské geografické číslo

Příspěvek od xsouku04 »

aiwan píše:O tom som už čítal. Nepochopil som to s tým paušálnym poplatkom. Tých 100 kč/mesiac znamená platba za prenájom čísla, alebo je to paušál (kredit) z ktorého sa mi bude odpočítavať suma za volania?
Doporučuji si pořídit slovenské číslo přímo na Slovensku. Pro Slovensko je tento poplatek příliš vysoký. Na ústřednu Odorik si můžete takové číslo bez problémů nasměrovat v menu "návody a nastavení" - > "Vlastní telefonní číslo" -> "vlastní telefonní číslo od jiného operátor"

http://www.telefonujeme.cz/viewtopic.ph ... sc&start=0
aiwan
Příspěvky: 98
Registrován: pát 12. črc 2013 0:16:11

Re: Slovenské geografické číslo

Příspěvek od aiwan »

Presmerovanie hovorov by bolo na odorik nomadické, alebo geografické číslo? Mám geografické číslo od slovenského viptel.sk, avšak ak presmerujem hovory na odorik, myslím, že mi za to bude viptel účtovať poplatky...
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Slovenské geografické číslo

Příspěvek od xsouku04 »

aiwan píše:Presmerovanie hovorov by bolo na odorik nomadické, alebo geografické číslo? Mám geografické číslo od slovenského viptel.sk, avšak ak presmerujem hovory na odorik, myslím, že mi za to bude viptel účtovať poplatky...
Pokud u nás zadáte sip jméno a heslo zde:
"návody a nastavení" - > "Vlastní telefonní číslo" -> "vlastní telefonní číslo od jiného operátor"
Docílíte přesměrování zdarma, protože hovor půjde jen přes internet. Prostě naše ústředna se bude tvářit jako by byla telefon.
Hovor můžete směrovat na nomadické i gegorafické číslo. Pokud byste potřeboval dělat i odchozí hovory s tímto slovenským číslem, můžeme Vám nastavit i clip.
aiwan
Příspěvky: 98
Registrován: pát 12. črc 2013 0:16:11

Re: Slovenské geografické číslo

Příspěvek od aiwan »

Ďakujem za info, podarilo sa mi to zpojazdniť. Bolo by možné ešte nastaviť CLIP, aby pri volaní bolo ako odchodzie číslo zobrazené to, ktoré mám ako geografické od SK operátora? Vďaka.
aiwan
Příspěvky: 98
Registrován: pát 12. črc 2013 0:16:11

Re: Slovenské geografické číslo

Příspěvek od aiwan »

Vyriešené, ako CLIP už funguje slovenské geografické číslo.
MiD
Příspěvky: 30
Registrován: pon 15. črc 2013 7:50:14

Re: Slovenské geografické číslo

Příspěvek od MiD »

Podľa Všeobecných podmienok je možné mať linku trvalo aj v zahraničí a samozrejme k nej ale nejde dať nomadické ani geografické číslo. Chcel by som sa však spýtať, či by k takejto linke na Slovensku šlo nastaviť CLIP na slovenskú pevnú linku... Internetové pripojenie je ADSL a je viazané práve na telefónne číslo, ktoré by sme chceli použiť ako CLIP...
Odpovědět