volání z geografického čísla

Je libo vlastní telefonní číslo? Co to obnáší a jaké jsou možnosti.
Odpovědět
ahart
Příspěvky: 14
Registrován: pon 26. srp 2013 14:04:25

volání z geografického čísla

Příspěvek od ahart »

Dobrý den,
Původně jsem si zakoupil nomadické číslo, následně jsem si zakoupil geografické číslo. Když telefonuji z programu Odorik.exe, volanému se zobrazí stále jen nomadické číslo. Jak mám provést nastavení tak, aby se volanému zobrazovalo geografické číslo? Děkuji
Nenechte si vymývat mozky!
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: volání z geografického čísla

Příspěvek od xsouku04 »

aktivujte si u toho druhého čísla také pin, volat budete přes to číslo ke kterému zadáte pin.

Jinak pro pokročilejší uživatele mohu doporučit jiný program než Odorik.exe. Např. zoiper, nebo cokoli jiného.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: volání z geografického čísla

Příspěvek od helmut.niederman »

odorik.exe má tolik chyb že se nabízí otázka, připravujete nějaký update tohoto programu ? Například jsme zkoušel ( už si ani nepamatuji jaké to bylo číslo ) na IVR hlasový automat a když jsem zadal DTMF tón, tak ten program se kousnul, provedl neplatnou operaci a musel být ukončen respektive ukončen až ve správci úloh. Taky z něho nelze volat na 822 300 400 a zadávat PIN, taky se kousne.

Ten Zoiper zkusím vyzkoušet ale pro mne je v tuto chvíli nejlepší X-lite.
Uživatelský avatar
o-k
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 27. pro 2012 18:16:06
Bydliště: Blanensko

Re: volání z geografického čísla

Příspěvek od o-k »

Kód: Vybrat vše

Jinak pro pokročilejší uživatele mohu doporučit jiný program než Odorik.exe. Např. zoiper, nebo cokoli jiného.
Docela se mi osvedcil Micro SIP - http://microsip.org.ua/
Malinky programek bez potreby instalace, lze jej snadno prenest na flashdisku a ihned spustit na jakemkoli PC s windows. Pozor vsak ... uivatelske udaje vcetne hesla jsou ulozeny v proste textove podobe tzn. nepovolany clovek jez se k programu dostane muze snadno ziskat prihlasovaci udaje k ustredne Odorik.
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: volání z geografického čísla

Příspěvek od helmut.niederman »

o-k píše:

Kód: Vybrat vše

Jinak pro pokročilejší uživatele mohu doporučit jiný program než Odorik.exe. Např. zoiper, nebo cokoli jiného.
Docela se mi osvedcil Micro SIP - http://microsip.org.ua/
Malinky programek bez potreby instalace, lze jej snadno prenest na flashdisku a ihned spustit na jakemkoli PC s windows. Pozor vsak ... uivatelske udaje vcetne hesla jsou ulozeny v proste textove podobe tzn. nepovolany clovek jez se k programu dostane muze snadno ziskat prihlasovaci udaje k ustredne Odorik.
K těmto prográmkům co nezabírají moc velké místo a dají se přenášet na disketách nemám moc valnou důvěru zvláště, když u takových programků chybí tónová volba. 8-)
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: volání z geografického čísla

Příspěvek od xsouku04 »

To já zase jednoduché a malé programy, co dělají dobře to, co zrovna umí mám rád.
Uživatelský avatar
huska
Příspěvky: 33
Registrován: pon 05. pro 2011 18:05:57
Kontaktovat uživatele:

Re: volání z geografického čísla

Příspěvek od huska »

helmut.niederman píše:
o-k píše:

Kód: Vybrat vše

Jinak pro pokročilejší uživatele mohu doporučit jiný program než Odorik.exe. Např. zoiper, nebo cokoli jiného.
Docela se mi osvedcil Micro SIP - http://microsip.org.ua/
Malinky programek bez potreby instalace, lze jej snadno prenest na flashdisku a ihned spustit na jakemkoli PC s windows. Pozor vsak ... uivatelske udaje vcetne hesla jsou ulozeny v proste textove podobe tzn. nepovolany clovek jez se k programu dostane muze snadno ziskat prihlasovaci udaje k ustredne Odorik.
K těmto prográmkům co nezabírají moc velké místo a dají se přenášet na disketách nemám moc valnou důvěru zvláště, když u takových programků chybí tónová volba. 8-)
http://cs.wikipedia.org/wiki/KISS
Rejpal.
avod
Příspěvky: 20
Registrován: sob 18. úno 2012 20:59:14

Re: volání z geografického čísla

Příspěvek od avod »

xsouku04 píše:aktivujte si u toho druhého čísla také pin, volat budete přes to číslo ke kterému zadáte pin.

Jinak pro pokročilejší uživatele mohu doporučit jiný program než Odorik.exe. Např. zoiper, nebo cokoli jiného.
Tak řeším to samé, co uživatel ahart v prvním příspěvku.
Mám více linek a chtěl bych, aby se při volání z programu Odorik zobrazovalo volanému jiné číslo linky. Ale ať dám číslo linky včetně PINu jakékoliv linky, tak se volanému vždy zobrazí pouze jedno a to samé číslo linky. Dá se to nějak změnit? U všech linek mám aktivovaný a aktivní PIN.
Jde mi jenom o princip. V MicroSIPu to jde nastavit raz dva, tak budu muset asi používat tento program.
Děkuji za odpověď.
Odpovědět