Nefunkcni CLIP do zahranici

Je libo vlastní telefonní číslo? Co to obnáší a jaké jsou možnosti.
Odpovědět
Jakub
Příspěvky: 51
Registrován: pát 23. lis 2012 11:29:49

Nefunkcni CLIP do zahranici

Příspěvek od Jakub »

Dobry den, v posledni dobe zda se nefunguje CLIP u prichozich hovoru pri paralelnim vyzvaneni do zahranici (NL). Misto cisla volajiciho (nebo pripadne cisla volane linky) se zobrazuje britske cislo +44 1269 849 585. Problem se objevil napriklad u hovoru cislo 92190707 a 91630648. Lze toto chovani opravit? Diky.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkcni CLIP do zahranici

Příspěvek od xsouku04 »

Problém se vyskytne jen občas a to poslední dobou?

Nic jsme neměnili, takže to vypadá na problém po cestě.
Můžeme zkusit zavolat na to holandské číslo a udělat pár pokusů?
Jakub
Příspěvky: 51
Registrován: pát 23. lis 2012 11:29:49

Re: Nefunkcni CLIP do zahranici

Příspěvek od Jakub »

Tak jsem zkusil nastavit paralelni vyzvani do USA a na jine NL cislo a v obou pripadech se to chova korektne. Asi tedy nema smysl po tom patrat, chyba je evidentne na strane NL mobilniho operatora.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkcni CLIP do zahranici

Příspěvek od xsouku04 »

Jakub píše:Tak jsem zkusil nastavit paralelni vyzvani do USA a na jine NL cislo a v obou pripadech se to chova korektne. Asi tedy nema smysl po tom patrat, chyba je evidentne na strane NL mobilniho operatora.
Děkuji, ale to určitě není. Chyba je někde po cestě a dá se opravit. Mohu Vám na něj zkusit zavolat, ať máme k dispozici jednodušší případ bez přesměrování?
Jakub
Příspěvky: 51
Registrován: pát 23. lis 2012 11:29:49

Re: Nefunkcni CLIP do zahranici

Příspěvek od Jakub »

Zajimave. Ted jsem to zkousel se SIM v jinem telefonu (Sony Ericsson D750i) a cislo volajiciho se zobrazilo spravne. Pokud SIM vratim do androidu (Xperia Ray), znovu se zobrazi ono UK cislo. Ze by to souviselo s tim priznakem presmoravani, s kterym ma android problemy? V tom pripade bych chapal, kdyby se zobrazilo cislo volane (odorik) linky. Ono UK cislo zda se hraje podobnou roli, jako odorik linka, pricemz android to spatne rozlusti. Nebo je to jinak?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkcni CLIP do zahranici

Příspěvek od xsouku04 »

Jakub píše:Zajimave. Ted jsem to zkousel se SIM v jinem telefonu (Sony Ericsson D750i) a cislo volajiciho se zobrazilo spravne. Pokud SIM vratim do androidu (Xperia Ray), znovu se zobrazi ono UK cislo. Ze by to souviselo s tim priznakem presmoravani, s kterym ma android problemy? V tom pripade bych chapal, kdyby se zobrazilo cislo volane (odorik) linky. Ono UK cislo zda se hraje podobnou roli, jako odorik linka, pricemz android to spatne rozlusti. Nebo je to jinak?
Já myslím, že to prostě bude náhoda. Někdy je to špatně někdy dobře.
Jakub
Příspěvky: 51
Registrován: pát 23. lis 2012 11:29:49

Re: Nefunkcni CLIP do zahranici

Příspěvek od Jakub »

Popravde, zda se to byt velmi konsistentni, takze na nahodu to nevypada. Podle me je nekde po ceste skutecne problem. Z tohoto a nekolika dalsich duvodu jsem se rozhodl zmenit NL mobilniho operatora, cimz se (snad) vsechny problemy vyresi. Diky.
Odpovědět