Call back z mobilu - cislo, ktere vidi volany

Je libo vlastní telefonní číslo? Co to obnáší a jaké jsou možnosti.

Re: Call back z mobilu - cislo, ktere vidi volany

Příspěvekod Dollphinka » úte 21. dub 2015 14:56:43

jarek72 píše:To samozřejmě mám. Ale pokud volám především na T-Mobile tak se moje mobil.číslo nezobrazí.

Prosím zašlete na email kontakt@odorik.cz konkrétní ID hovoru, kdy víte, že se CLIP nezobrazil. ID hovoru naleznete ve výpise hovorů viz http://www.odorik.cz/w/hlaseni_problemu
Dollphinka

Příspěvekod mad68 » úte 21. dub 2015 23:28:07

Jsem u T-Mobile a clip funguje bez problémů

Mobilně z Hongmi
mad68

Příspěvekod jarek72 » úte 21. dub 2015 23:35:58

Chyba byla v nastavení v programu callback pro android mám dvě linky a měl jsem tam daný přihlášení přes api. Změnil jsem to na sip přihlášení ke konkrétní lince a vše funguje.
jarek72

Příspěvekod hracka » stř 20. kvě 2015 7:37:13

Rád bych na předchozí navázal svým dotazem. Hledal jsem na měl odpověď tady na fóru, možná ale špatně.

Mám u Odoriku účet s dvěma linkami, každá má nastavený CLIP na jiné mobilní číslo. Účet mám registrován na číslo X, první registrovanou linkou byla linka A, která má ale v současnosti nastaven CLIP na mobilní číslo Y. Na lince B mám CLIP nastaven na číslo X. Když jsem včera zkoušel callback, volání se identifikovalo jako z linky A (=číslo Y, dle CLIPu).

Jak mohu docílit toho, aby se callback volání identifikovalo podle druhé linky?
hracka

Příspěvekod misa » stř 20. kvě 2015 10:00:44

hracka píše:Rád bych na předchozí navázal svým dotazem. Hledal jsem na měl odpověď tady na fóru, možná ale špatně.

Mám u Odoriku účet s dvěma linkami, každá má nastavený CLIP na jiné mobilní číslo. Účet mám registrován na číslo X, první registrovanou linkou byla linka A, která má ale v současnosti nastaven CLIP na mobilní číslo Y. Na lince B mám CLIP nastaven na číslo X. Když jsem včera zkoušel callback, volání se identifikovalo jako z linky A (=číslo Y, dle CLIPu).

Jak mohu docílit toho, aby se callback volání identifikovalo podle druhé linky?

A jakým způsobem jste callback vyvolával? Pokud prozvoněním z mobilu, tak můžete využít přednastavený callback a zde si nastavení clipu přímo vybrat - průvodce nastavením/zpětné volání (callback)/přednastavené zpětné volání.
misa

Příspěvekod hracka » stř 20. kvě 2015 12:21:13

A jakým způsobem jste callback vyvolával? Pokud prozvoněním z mobilu, tak můžete využít přednastavený callback a zde si nastavení clipu přímo vybrat - průvodce nastavením/zpětné volání (callback)/přednastavené zpětné volání.

Ano, prozvoněním z mobilu, zapomněl jsem to uvést. Té možnosti s přednastaveným zpětným voláním jsem si po odeslání příspěvku také všiml, ale asi to neřeší situaci, kdy chci volat na číslo, které zatím přednastavené nemám (např. mám před sebou leták a na něm telefonický kontakt -- jak bez přístupu z internetu a s použitím callbacku zavolám pomocí určené linky?) Jde to vůbec? Nebo je callback typu "Volání z Vašeho mobilu" pevně fixován na prvně registrovanou linku účtu?

Jediné (nouzové) řešení mě napadá, takové, že bych prohodil CLIP svých linek -- na prvně registrovanou linku bych navěsil CLIP, přes který bych chtěl volat callbackem a na druhou linku bych dal ten druhý CLIP (kde by volat pomocí "Volání z Vašeho mobilu" nešlo, ale to by v mojí situaci zrovna nevadilo).

EDIT: Aha, pardon. Moje nepozornost. V nápovědě přednastaveného zpětného volání je: "Číslo, se kterým chcete spojit, můžete nechat prázdné. V tom případě budete vyzváni k jeho zadání, jakmile Vám naše ústředna zavolá." Super. Takže asi vyřešeno.
Naposledy upravil hracka dne stř 20. kvě 2015 12:27:45, celkově upraveno 1
hracka

Příspěvekod hracka » stř 22. čer 2016 9:28:20

Takže po delší době navazují příbuzným dotazem -- callback objednaný voláním používám k plné spokojenosti dle nastavení výše. Potřeboval bych teď ale nastavit callback objednaný pomocí sms tak, aby bylo možné zvolit, z jaké linky má být hovor realizován. Je to možné?
hracka

Příspěvekod Dollphinka » čtv 23. čer 2016 8:57:48

hracka píše:Takže po delší době navazují příbuzným dotazem -- callback objednaný voláním používám k plné spokojenosti dle nastavení výše. Potřeboval bych teď ale nastavit callback objednaný pomocí sms tak, aby bylo možné zvolit, z jaké linky má být hovor realizován. Je to možné?

Pošlete SMS ve tvaru [PIN]#[ODKUD]#[KAM]

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk
Dollphinka

Příspěvekod xsouku04 » čtv 23. čer 2016 9:03:15

hracka píše:Takže po delší době navazují příbuzným dotazem -- callback objednaný voláním používám k plné spokojenosti dle nastavení výše. Potřeboval bych teď ale nastavit callback objednaný pomocí sms tak, aby bylo možné zvolit, z jaké linky má být hovor realizován. Je to možné?

Nebo přednastavené zpětné volání si můžete nastavit pro jednotlivé linky. Výhoda - nemusíte posílat SMS.
xsouku04
Administrátor

Předchozí

Zpět na Geografická a nomadická čísla a CLIP