Call back z mobilu - cislo, ktere vidi volany

Je libo vlastní telefonní číslo? Co to obnáší a jaké jsou možnosti.
Uživatelský avatar
Dollphinka
Příspěvky: 42
Registrován: pon 24. úno 2014 14:23:31

Re: Call back z mobilu - cislo, ktere vidi volany

Příspěvek od Dollphinka »

jarek72 píše:To samozřejmě mám. Ale pokud volám především na T-Mobile tak se moje mobil.číslo nezobrazí.
Prosím zašlete na email kontakt@odorik.cz konkrétní ID hovoru, kdy víte, že se CLIP nezobrazil. ID hovoru naleznete ve výpise hovorů viz http://www.odorik.cz/w/hlaseni_problemu
mad68
Příspěvky: 24
Registrován: stř 29. led 2014 11:52:26

Re: Call back z mobilu - cislo, ktere vidi volany

Příspěvek od mad68 »

Jsem u T-Mobile a clip funguje bez problémů

Mobilně z Hongmi
jarek72
Příspěvky: 8
Registrován: ned 31. črc 2011 20:24:36

Re: Call back z mobilu - cislo, ktere vidi volany

Příspěvek od jarek72 »

Chyba byla v nastavení v programu callback pro android mám dvě linky a měl jsem tam daný přihlášení přes api. Změnil jsem to na sip přihlášení ke konkrétní lince a vše funguje.
hracka
Příspěvky: 13
Registrován: stř 20. kvě 2015 7:27:28

Re: Call back z mobilu - cislo, ktere vidi volany

Příspěvek od hracka »

Rád bych na předchozí navázal svým dotazem. Hledal jsem na měl odpověď tady na fóru, možná ale špatně.

Mám u Odoriku účet s dvěma linkami, každá má nastavený CLIP na jiné mobilní číslo. Účet mám registrován na číslo X, první registrovanou linkou byla linka A, která má ale v současnosti nastaven CLIP na mobilní číslo Y. Na lince B mám CLIP nastaven na číslo X. Když jsem včera zkoušel callback, volání se identifikovalo jako z linky A (=číslo Y, dle CLIPu).

Jak mohu docílit toho, aby se callback volání identifikovalo podle druhé linky?
Uživatelský avatar
misa
Příspěvky: 268
Registrován: sob 06. říj 2012 19:48:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Call back z mobilu - cislo, ktere vidi volany

Příspěvek od misa »

hracka píše:Rád bych na předchozí navázal svým dotazem. Hledal jsem na měl odpověď tady na fóru, možná ale špatně.

Mám u Odoriku účet s dvěma linkami, každá má nastavený CLIP na jiné mobilní číslo. Účet mám registrován na číslo X, první registrovanou linkou byla linka A, která má ale v současnosti nastaven CLIP na mobilní číslo Y. Na lince B mám CLIP nastaven na číslo X. Když jsem včera zkoušel callback, volání se identifikovalo jako z linky A (=číslo Y, dle CLIPu).

Jak mohu docílit toho, aby se callback volání identifikovalo podle druhé linky?
A jakým způsobem jste callback vyvolával? Pokud prozvoněním z mobilu, tak můžete využít přednastavený callback a zde si nastavení clipu přímo vybrat - průvodce nastavením/zpětné volání (callback)/přednastavené zpětné volání.
hracka
Příspěvky: 13
Registrován: stř 20. kvě 2015 7:27:28

Re: Call back z mobilu - cislo, ktere vidi volany

Příspěvek od hracka »

A jakým způsobem jste callback vyvolával? Pokud prozvoněním z mobilu, tak můžete využít přednastavený callback a zde si nastavení clipu přímo vybrat - průvodce nastavením/zpětné volání (callback)/přednastavené zpětné volání.
Ano, prozvoněním z mobilu, zapomněl jsem to uvést. Té možnosti s přednastaveným zpětným voláním jsem si po odeslání příspěvku také všiml, ale asi to neřeší situaci, kdy chci volat na číslo, které zatím přednastavené nemám (např. mám před sebou leták a na něm telefonický kontakt -- jak bez přístupu z internetu a s použitím callbacku zavolám pomocí určené linky?) Jde to vůbec? Nebo je callback typu "Volání z Vašeho mobilu" pevně fixován na prvně registrovanou linku účtu?

Jediné (nouzové) řešení mě napadá, takové, že bych prohodil CLIP svých linek -- na prvně registrovanou linku bych navěsil CLIP, přes který bych chtěl volat callbackem a na druhou linku bych dal ten druhý CLIP (kde by volat pomocí "Volání z Vašeho mobilu" nešlo, ale to by v mojí situaci zrovna nevadilo).

EDIT: Aha, pardon. Moje nepozornost. V nápovědě přednastaveného zpětného volání je: "Číslo, se kterým chcete spojit, můžete nechat prázdné. V tom případě budete vyzváni k jeho zadání, jakmile Vám naše ústředna zavolá." Super. Takže asi vyřešeno.
Naposledy upravil(a) hracka dne stř 20. kvě 2015 12:27:45, celkem upraveno 1 x.
hracka
Příspěvky: 13
Registrován: stř 20. kvě 2015 7:27:28

Re: Call back z mobilu - cislo, ktere vidi volany

Příspěvek od hracka »

Takže po delší době navazují příbuzným dotazem -- callback objednaný voláním používám k plné spokojenosti dle nastavení výše. Potřeboval bych teď ale nastavit callback objednaný pomocí sms tak, aby bylo možné zvolit, z jaké linky má být hovor realizován. Je to možné?
Uživatelský avatar
Dollphinka
Příspěvky: 42
Registrován: pon 24. úno 2014 14:23:31

Re: Call back z mobilu - cislo, ktere vidi volany

Příspěvek od Dollphinka »

hracka píše:Takže po delší době navazují příbuzným dotazem -- callback objednaný voláním používám k plné spokojenosti dle nastavení výše. Potřeboval bych teď ale nastavit callback objednaný pomocí sms tak, aby bylo možné zvolit, z jaké linky má být hovor realizován. Je to možné?
Pošlete SMS ve tvaru [PIN]#[ODKUD]#[KAM]


Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8138
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Call back z mobilu - cislo, ktere vidi volany

Příspěvek od xsouku04 »

hracka píše:Takže po delší době navazují příbuzným dotazem -- callback objednaný voláním používám k plné spokojenosti dle nastavení výše. Potřeboval bych teď ale nastavit callback objednaný pomocí sms tak, aby bylo možné zvolit, z jaké linky má být hovor realizován. Je to možné?
Nebo přednastavené zpětné volání si můžete nastavit pro jednotlivé linky. Výhoda - nemusíte posílat SMS.
Odpovědět