Problém s odchozí identifikací u linky s nomadickým číslem

Je libo vlastní telefonní číslo? Co to obnáší a jaké jsou možnosti.
Odpovědět
jbhw
Příspěvky: 7
Registrován: pon 21. zář 2015 16:23:20

Problém s odchozí identifikací u linky s nomadickým číslem

Příspěvek od jbhw »

Dobrý den,

mám u vás účet a tři linky, k jedné z nich (linka 718744) mám přiřazeno nomadické číslo 910 117 513. Od jisté doby (minimálně tak tři měsíce zpět) se nějak pokazila odchozí identifikace. To znamená, že když z linky volám, tak se to volanému ukazuje jako 910119999, což je předpokládám nějaké obecné odchozí Odoričí číslo. Identifikace mým nomadickým číslem mi na lince nefunguje, i když příchozí hovory na nomadické číslo se správně směrují na tuto linku.

Konfigurace linky se mi zdá být ok.
odorik.png
odorik.png (44.06 KiB) Zobrazeno 3641 x
V čem je problém?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8139
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s odchozí identifikací u linky s nomadickým čísl

Příspěvek od xsouku04 »

U vaší linky není nastaveno číslo volajícího na číslo, které patří k lince. Je to vidět v podmenu linky. Než ale zahladím stopy opravou, posílám to na prozkoumání kolegovi, aby přišel na to, proč se to stalo. Ke špatnému stavu muselo dojít někdy mezi 21.11.2015 11:08:16 (poslední hovor, kdy to bylo v pořádku) a 10.12.2015 09:42:32 (první hovor, kdy to bylo špatně).
Nevzpomínáte si, co jste v daném období prováděl a co by mohlo mít na nastavení čísla vliv? (např. nastavování CLIP)
Uživatelský avatar
megacruiser
Administrátor
Příspěvky: 244
Registrován: stř 13. říj 2010 15:09:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s odchozí identifikací u linky s nomadickým čísl

Příspěvek od megacruiser »

Dobrý den,
identifikaci jsem Vám na lince opravil. Nepodařilo se mi replikovat chybu, současný kód by již ztrátu identifikace na lince neměl umožnit.
Odpovědět