Operátor Vodafone hlásí nefunkční číslo

Je libo vlastní telefonní číslo? Co to obnáší a jaké jsou možnosti.
Odpovědět
venturecorp
Příspěvky: 5
Registrován: stř 30. říj 2019 13:08:42

Operátor Vodafone hlásí nefunkční číslo

Příspěvek od venturecorp »

Dobrý den,
máme u Vás již nějakou dobu zařízené rumunské telefonní číslo. Je tu problém s operátorem Vodafone, který při vytočení čísla hlásí "The number you´ve dialed is not in service", tudíž se na číslo nedá dovolat. Ostatní operátoři jsou v pořádku a z Odorik linky taky není problém se dovolat. Zkoušeli jsme i rumunské číslo od Vodafone a žádná změna.
Na infolince jsem to hlásil, ale bohužel se mi nedostalo odpovědi

Číslo Vám můžu zaslat do zprávy.

Děkuji za odpověď.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Operátor Vodafone hlásí nefunkční číslo

Příspěvek od xsouku04 »

Jedná se o hovor z českého nebo rumunského Vodafone? Podobné potíže je nejlepší hlásit emailem, potřebuji vědět, o které číslo se jedná a z jakého čísla jste zkoušel volat a v kolik hodin.
venturecorp
Příspěvky: 5
Registrován: stř 30. říj 2019 13:08:42

Re: Operátor Vodafone hlásí nefunkční číslo

Příspěvek od venturecorp »

Poslal jsem Vám soukromou zprávu s odpovědí. Pokud upřednostňujete mail, můžu poslat.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Operátor Vodafone hlásí nefunkční číslo

Příspěvek od xsouku04 »

venturecorp píše:Poslal jsem Vám soukromou zprávu s odpovědí. Pokud upřednostňujete mail, můžu poslat.
Zkoušel jsem volat na ono Rumunské číslo z 802.cz a hovor se objevil ve výpise - říkalo to, že číslo je momentálně nedostupné.
Z jiných sítí než Vodafone je číslo dostupné? Mohla by to být chyba u Vodafone. Jak českého tak toho ruského, kteří používají společného dodavatele. Hlavně by mělo být číslo dostupné ze všech rumunských sítí, protože předpokládám, že na rumunské číslo budou volat hlavně Rumuni. To nemáte možnost otestovat? Já bohužel svůj druhý mobil s českým Vodafone číslem nemohu zrovna najít.
venturecorp
Příspěvky: 5
Registrován: stř 30. říj 2019 13:08:42

Re: Operátor Vodafone hlásí nefunkční číslo

Příspěvek od venturecorp »

U ostatních operátorů jak v ČR tak RO se není problém dovolat, proto řešíme Vodafone.
Nevím na které straně je chyba, proto jsem to začal řešit se stranou která reaguje rychleji, což jste Vy. Dále tedy zkusím Vodafone.
Děkuji
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Operátor Vodafone hlásí nefunkční číslo

Příspěvek od xsouku04 »

venturecorp píše:U ostatních operátorů jak v ČR tak RO se není problém dovolat, proto řešíme Vodafone.
Nevím na které straně je chyba, proto jsem to začal řešit se stranou která reaguje rychleji, což jste Vy. Dále tedy zkusím Vodafone.
Děkuji
Rozumím. Je potřeba to ale uvést. Reklamovat ale něco takového u mobilního operátora může být problém, nejsou na to že je problém u nich moc zavedení. Možná tam nepůjde prozvonit ani z UPC, protože nyní snad nakupují společně a tam už přecijen vědí co je to porucha. Kdyby se stále nedařilo zkusil bych všechny naše dodavatele jestli se tam dá dovolat. Ale pokud vytočíte hovor v síti Odorik, tak hovor nejde oklikou přes Rumunsko, tedy musel bych tam na otestování dělat nějaké výjimky což je pracené. (volání v síti je zdarma a spojování přes Rumunsko by jste o to přišli a zhoršili si kvalitu a spolehlivost)
Odpovědět